منو
X

تصویر
محمود افصحی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
0%

دقت

100%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر محمود افصحی هستم، متولد سال ۱۳۵۶، و متخصص پرتونگاری دهان و فک و صورت به شماره نظام پزشکی ۹۵۸۷۳٫ هم چنین از سال ۱۳۹۴ تا به امروز به عنوان هیأت علمی گروه رادیولوژی فک و صورت، دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان (مرتبه علمی: استادیار) فعالیت می کنم.
در این قسمت می توانم به اختصار به شرح سوابق تحصیلی، آموزشی، تحقیقاتی، علمی- پژوهشی، شغلی خود بپردازم:
قابل ذکر می باشد که دوره دندانپزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گذرانده ام و در سال ۱۳۸۱ دکترا حرفه ای دندانپزشکی را دریافت کردم، بعد از آن در سال ۱۳۹۱ در آزمون تخصصی دستیاری شرکت کرده و در رشته ی تخصصی رادیولوژی دهان و فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شدم و در نهایت در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت بورد تخصصی رادیولوژی فک و صورت شدم. در آن سال و بعد از فارغ التحصیلی، در دانشگاه علوم پزشکی کرمان فعالیت خود را به عنوان هیأت علمی آغاز کرده و تا به امروز خدمات آموزشی بسیاری را ارائه کرده ام. هم چنین تا کنون نگارش چند مقاله ی علمی را بر عهده داشته ام و موفق به چاپ آنها در نشریه ها و مجله های معتبر علمی- پژوهشی شده ام. علاوه بر این به عنوان مشاور و راهنما نیز در روند پایان نامه های بسیاری از دانشجویان عزیز دانشگاه علوم پزشکی کرمان نقش داشته ام. و اما به عنوان یک متخصص رادیولوژی فک و صورت خدمات تشخیصی بسیاری را ارائه کرده ام، و در حال حاضر مؤسس و مدیر یک مرکز تخصصی رادیولوژی فک و صورت به نام “رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر افصحی” در شهر کرمان می باشم.
در این مرکز انواع خدمات تصویربرداری داخل دهانی و خارج دهانی با استفاده از دستگاه های مجهز تصویربرداری ارائه می شود، خدماتی به شرح: رادیوگرافی اکلوزال، رادیوگرافی بایت وینگ، رادیوگرافی پری اپیکال، رادیوگرافی پانورامیک، سفالومتری، رادیوگرافی سینوس ها، رادیوگرافی مفصل فکی- گیجگاهی، سی تی اسکن سه بعدی (CBCT)، و فتوگرافی.
تمامی خدمات تصویربرداری زیر نظر پرسنلی مجرب و مطابق با استانداردهای جهانی انجام می شود، پس شما می توانید با اطمینان خاطر برای انجام رادیوگرافی و فتوگرافی نزد ما مراجعه داشته باشید.
من به همراه پرسنل مجموعه روزهای شنبه تا پنجشنبه را پاسخگو و پذیرای شما هموطنان گرامی می باشم، شما می توانید برای انجام تصویربرداری صبح ها بین ساعات ۹ الی ۱۲:۳۰، و عصرها از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۲۰:۳۰ به مرکز مراجعه داشته باشید.
هم چنین برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تلفن و آدرس ایمیل ثبت شده اقدام کنید. هدف من حفظ سلامت دهان و فک و صورت شما، و ارائه ی بهترین خدمات تشخیصی به شما مردم عزیز است.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر افصحی
 • تجارب / مهارت ها عضو مرکز تحقیقات بیماری های دهان دانشگاه علوم پزشکی کرمان از سال 1395 تا کنون؛ عضو شورای پژوهشی دانشکده دندانپزشکی کرمان از سال 1396 تا 1398؛ Oral Health and Oral Epidemiology مجله همکار داور؛ مدرس كلاس های آمادگی آزمون دستياری پارسه از سال 1392 تا كنون به مدت 5 سال؛ مشاوره و راهنمایی پایان نامه های تحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان؛ نگارش مقاله های علمی به صورت فردی و گروهی، و چاپ این آثار در ژورنال های معتبر علمی- پژوهشی از جمله مقاله (Evaluating the affect of tube current's on different dental material artifacts in cone beam computed tomography using signal difference to noise ratio index) منتشر شده در Iranian Journal of Radiology در سال 2017، مقاله (Utility of a newly designed film holder for premolar bitewing radiography) منتشر شده در Journal of Clinical and Diagnostic Research در سال 2015، و...
 • دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مدیر و مؤسس مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر افصحی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر محمود افصحی دندانپزشک، دکتر محمود افصحی فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر محمود افصحی متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر محمود افصحی متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر محمود افصحی متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر محمود افصحی متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر محمود افصحی متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر محمود افصحی جراح دهان و فک و صورت، دکتر محمود افصحی متخصص کاشت دندان، دکتر محمود افصحی متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
محمود افصحی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر