منو
X

تصویر
محبوبه سادات حسینی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر محبوبه سادات حسینی (شماره نظام پزشکی: ۱۳۲۲۰۴)، متخصص پرتونگاری دهان و فک و صورت، و مدیر یک مرکز تخصصی رادیولوژی هستم. بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه و اخذ بورد تخصصی پرتونگاری، تصمیم به راه اندازی یک مرکز تصویربرداری دهان و فک و صورت گرفته و بعد از کسب مجوزهای لازم موفق به تأسیس مرکز رادیولوژی خود با نام “مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت رستا” در تهران شدم، و تا به امروز خدمات مراقبتی و تشخیصی بسیاری را به هموطنان گرامی ارائه کرده ام.
از آن جهت که بررسی بسیاری از قسمت های داخلی و خارجی دهان با چشم امکان پذیر نیست، و بروز برخی از بیماری های دهان، فک و صورت در مراحل اولیه بدون علائم بالینی می باشند، متخصصان دندانپزشکی و جراحان فک و صورت برای اقدامات تشخیصی و درمانی مناسب از متدهای مختلف تصویربرداری بهره می گیرند.
از میان رایج ترین روش های تصویربرداری در شاخه دندانپزشکی که در بیشتر مراکز رادیولوژی دهان و فک و صورت، از جمله مرکز رادیولوژی بنده ارائه می شود می توان به: رادیوگرافی بایت وینگ، رادیوگرافی پری اپیکال، رادیوگرافی اکلوزال، رادیوگرافی پانورامیک، سفالومتری (لترال، خلفی- قدامی)، رادیوگرافی سینوس ها، رادیوگرافی مفصل گیجگاهی فکی، سی تی اسکن سه بعدی فک و صورت، فتوگرافی، و… اشاره کرد.
متدهای نام برده هر یک برای نمایش قسمت و قسمت هایی از دهان، فک و صورت طراحی شده اند، و استفاده از آنها بستگی به تجویز پزشک معالج بیمار دارد، برای مثال در مواقعی که متخصص احتمال بروز کیست های دندانی، آبسه های دندانی، کیست های اپیکال، بیماری های پریودنتال، … دهد و یا نیاز به بررسی دقیق روند ریشه درمانی و ایمپلنت کردن دندان ها داشته باشد مناسب ترین روش تصویربرداری، رادیوگرافی پری اپیکال با نام اختصاری PA است، این متد قادر به تصویربرداری دقیق از یک تا دو دندان به طور کامل همراه با استخوان های دربرگیرنده دندان می باشد. این روش از تاج تا ریشه دندان ها را به طور واضع نمایش می دهد.
مزایای مرکز رادیولوژی بنده، در تجهیزات پیشرفته تصویربرداری موجود در آن، فعالیت تیمی از افراد باتجربه و حرفه ای در بخش های پذیرش و رادیولوژی، فعالیت در تمامی ایام هفته (غیر از جمعه ها)، قرارداد با اکثر بیمه ها، بهره مندی از سامانه آنلاین مشاهده تصاویر رادیوگرافی و فتوگرافی هم توسط بیماران و هم پزشکان محترم، … است.
ما روزانه پذیرای افراد بسیاری هستیم که نیاز به انجام رادیوگرافی های داخل دهانی، خارج دهانی و فتوگرافی دارند، و سعی ما در این است که مطابق با استاندادرهای جهانی و با رعایت پروتکل های بهداشتی و موارد ایمنی دقیق ترین خدمات را به شما ارائه نماییم.
جهت ارتباط با من و پرسنل مرکز و بهره مندی از خدمات نام برده، با هماهنگی قبلی روزهای شنبه تا پنجشنبه به مرکز بنده مراجعه داشته باشید.
راه های ارتباطی با ما در این صفحه درج شده، برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود می توانید یا با شماره تلفن موجود تماس حاصل فرمایید و یا از طریق آدرس ایمیل ثبت شده با پرسنل در ارتباط باشید. افرادی که نیز قبلا برای رادیوگرافی و فتوگرافی به مرکز رادیولوژی من مراجعه داشته اند برای دسترسی به گزارش تصویربرداری های خود می توانند به وبسایت مرکز مراجعه داشته باشند. برای دریافت تصاویر رادیوگرافی و فتوگرافی خود می توانید در کادر مربوطه شماره موبایل (موقع پذیرش به پرسنل مرکز اعلام کرده اید) و یا نام کاربری تان را وارد نمایید.

مشخصات
 • جنسیت زن
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت رستا
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مؤسس و مدیر مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت رستا
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر محبوبه سادات حسينی دندانپزشک، دکتر محبوبه سادات حسينی فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر محبوبه سادات حسينی متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر محبوبه سادات حسينی متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر محبوبه سادات حسينی متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر محبوبه سادات حسينی متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر محبوبه سادات حسينی متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر محبوبه سادات حسينی جراح دهان و فک و صورت، دکتر محبوبه سادات حسينی متخصص کاشت دندان، دکتر محبوبه سادات حسينی متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
محبوبه سادات حسینی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر