منو
X

تصویر
سیده رقیه پناهی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر سیده رقیه پناهی هستم (شماره نظام پزشکی: ۹۵۸۲۰)، استادیار و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج (گروه رادیولوژی دهان و فک و صورت، دانشکده دندانپزشکی) و دارای بورد تخصصی پرتونگاری فک و صورت. هم چنین در حال حاضر مدیریت یک مرکز تخصصی رادیولوژی را نیز بر عهده دارم.
تا به امروز فعالیت های بسیاری در حیطه های آموزشی، علمی- پژوهشی، تحقیقاتی، اجرایی، … داشته ام، علاوه بر این به عنوان یک متخصص تصویربرداری فک و صورت خدمات تشخیصی متعددی را به هموطنان گرامی ارائه کرده ام، و با تأسیس مرکز رادیولوژی خود سعی در ارائه ی دقیق ترین خدمات مراقبتی و تشخیصی مطابق با استانداردهای جهانی در فضایی بهداشتی و ایمن دارم.
در حال حاضر در مرکز رادیولوژی بنده “مرکز رادیولوژی دیجیتال دهان، فک و صورت دکتر پناهی” انواع خدمات رادیوگرافی و فتوگرافی دندانپزشکی ارائه می شود، از جمله: رادیوگرافی بایت وبنگ، رادیوگرافی اکلوزال، رادیوگرافی پری اپیکال، رادیوگرافی سینوس، رادیوگرافی پانورامیک، رادیوگرافی T.M.J، توموگرافی فک و صورت، سفالومتری لترال و خلفی- قدامی، فتوگرافی، و غیره.
با استفاده از روش ها و تکنیک های نام برده می توان بررسی دقیقی از نسوج داخل و خارج دهان (دندان، لثه، عصب های دهان، استخوان های اطراف دندان، فک، مفصل فکی- گیجگاهی، استخوان های صورت، غدد بزاقی، سینوس ها، …) داشت و به تشخیص بدون خطا عارضه های این نواحی پرداخت.
مزیت مرکز رادیولوژی بنده مجهز بودن آن به دستگاه های تصویربرداری دیجیتال و پیشرفته، و حضور پرسنلی مجرب و متعهد است، هم چنین برای بیماران گرامی سامانه دریافت آنلاین نتایج تصویربرداری را در نظر گرفته ایم تا بدون نیاز به مراجعه حضوری بتوانند، به گزارش رادیوگرافی ها و فتوگرافی های خود دسترسی داشته باشند، هم چنین همکاران گرامی (متخصصان دندانپزشکی و جراحان فک و صورت) می توانند با مراجعه به سایت مرکز، تصاویر رادیوگرافی بیماران خود را دریافت کرده، و مناسب ترین راهکار درمانی را ارائه نمایند.
در صورتی که از بیماری ها و مشکلات دهان، فک و صورت رنج می برید و براساس تجویز دندانپزشک و جراح خود نیاز به انجام رادیوگرفی و فتوگرافی دارید می توانید با من و پرسنل مرکز در ارتباط باشید.
ما در حال حاضر، روزهای شنبه تا پنجشنبه را در دو نوبت صبح و عصر در خدمت شما عزیزان مراجعه کننده می باشیم، لطفا برای اطلاع دقیق از ساعات کاری مجموعه با شماره تلفن درج شده تماس حاصل فرمایید یا از طریق آدرس ایمیل ثبت شده اقدام فرمایید.
هم چنین برای دسترسی به تصاویر و نتایج رادیوگرافی و فتوگرافی های خود می توانید به وبسایت مرکز که در این صفحه درج شده است، مراجعه داشته باشید.

مشخصات
 • جنسیت زن
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی دیجیتال دهان، فک و صورت دکتر سیده رقیه پناهی
 • تجارب / مهارت ها مشاوره و راهنمایی پایان نامه های تحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ نگارش مقاله های علمی و تخصصی و انتشار این آثار در ژورنال های معتبر علمی- پژوهشی از جمله مقاله (A comparison of the effect local injection of bupivacaine on the post tonsillectomy pain in children) چاپ شده در International Journal of Pharmaceutical Research در سال 2020، مقاله (Case Report: Pulmonary and Liver Sarcoidosis Suspected of Metastasis) منتشر شده در F1000Research در سال 2018، و...؛ مشارکت در انجام چندین طرح تحقیقاتی در سمت مجری و همکار از جمله طرح (بررسی نظرات دانشجویان پزشکی مقطع کارآموزی و کارورزی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در خصوص میزان توانمندی خود در انجام مهارت های بالینی بخش گوش، حلق و بینی در سال ۱۴۰۰) انجام شده در سال 1400، طرح (بررسی شیوع دندان های نهفته در گرافی های پانورامیک مراجعه کننده به کلینیک های تخصصی رادیولوژی فک و صورت دریاسوج در سال ۹۸-۹۷) در سال 1400، طرح (بررسی میزان آگاهی دندانپزشکان و دانشجویان دندانپزشکی از اصول حفاظت زنان باردار در برابر اشعه در استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۳۹۹) در سال 1399، و...
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان و فک و صورت (رادیولوژی)
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مدیر و مؤسس مرکز رادیولوژی دیجیتال دهان، فک و صورت دکتر سیده رقیه پناهی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر سیده رقیه پناهی دندانپزشک، دکتر سیده رقیه پناهی فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر سیده رقیه پناهی متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر سیده رقیه پناهی متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر سیده رقیه پناهی متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر سیده رقیه پناهی متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر سیده رقیه پناهی متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر سیده رقیه پناهی جراح دهان و فک و صورت، دکتر سیده رقیه پناهی متخصص کاشت دندان، دکتر سیده رقیه پناهی متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
سیده رقیه پناهی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر