منو
X

تصویر
سارا احسانی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
80%

دقت

80%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر سارا احسانی هستم، متخصص تصویربرداری دهان و فک و صورت به شماره نظام پزشکی: ۸۰۶۵۹٫ تا به امروز به عنوان یک متخصص تصویربرداری خدمات تشخیصی بسیاری را به هموطنان عزیز ارائه کرده، و سابقه ی فعالیت در کلینیک ها و مراکز دندانپزشکی متعددی را دارم. در حال حاضر نیز نزدیک به چند سال است که مرکز سلامت دهان و دندان تخصصی مهر گاندی واقع در تهران فعالیت می کنم و در کنار همکاران باتجربه و متخصص خود در خدمت تمامی بیماران محترم می باشم.
مرکز تخصصی مهر گاندی در کنار ارائه ی طیف وسیعی از خدمات درمانی، ترمیمی و زیبایی دندانپزشکی، خدمات پاراکلینیکی که شامل تصویربرداری از نسوج داخلی و خارجی دهان می شود را نیز ارائه می کند.
بخش رادیولوژی این مرکز با جدیدترین دستگاه ها و سیستم های تصویربرداری دیجیتال مجهز شده است، و انواع خدمات تصویربرداری از دهان، فک و صورت را مطابق با استانداردهای جهانی به رده های سنی مختلف ارائه می کند.
در حال حاضر من به همراه همکار گرامی، دکتر مهسا جمشیدی (متخصص تصویربرداری فک و صورت) در بخش رادیولوژی با همراهی تیمی حرفه ای و متعهد فعالیت می کنیم. عزیزانی که از مشکلات و بیماری های دهان و فک و صورت رنج می برند و براساس تشخیص پزشک خود و برای ارزیابی های دقیق نیاز به انجام تصویربرداری های تخصصی دارند می توانند کلینیک تخصصی مهر گاندی را انتخاب نمایند. پرسنل مرکز تمامی روزهای هفته (غیر از جمعه ها) آماده ی پاسخگویی و پذیرش شما مراجعین محترم می باشند.
قابل توجه هموطنان گرامی خدمات بخش رادیولوژی این مجموعه که شما می توانید از آن بهره مند شوید به شرح زیر است:
– تصویربرداری سه بعدی (CBCT)
– تصویربرداری پری اپیکال یا تک دندان (PA)
– تصویربرداری بایت وینگ
– تصویربرداری اکلوزال
– تصویربرداری ارتو پانتوموگرافی
– تصویربرداری لترال سفالومتری
– تصویربرداری پستریور انتریور سفالومتری
– تصویربرداری از سینوس ها
– فتوگرافی
– و…
تمامی خدمات نام برده با بالاترین دقت و کیفیت، و با رعایت کامل موارد ایمنی و بهداشتی، و هم چنین با بهره گیری از دستگاه های تصویربرداری پیشرفته دیجیتال ارائه می شود. در صورت نیاز به انجام رادیوگرافی های نام برده و هم چنین فتوگرافی از دندان ها و صورت می توانید با هماهنگی قبلی به مرکز مراجعه داشته باشید.
راه های ارتباطی با ما در این صفحه درج شده، که برای اطلاع از ساعات کاری کلینیک و برنامه حضور متخصصان، نحوه پذیرش، بیمه های طرف قرارداد، جواب دهی، … می توانید از طریق شماره تلفن ثبت شده اقدام فرمایید. هم چنین آدرس وبسایت کلینیک نیز در این پروفایل درج شده، با مراجعه به وبسایت می توانید با بخش های مختلف کلینیک، پزشکان حاضر در مجموعه، خدمات ارائه شده اعم از تشخیصی، درمانی، زیبایی، … آشنا شوید.
هدف من و همکارانم در این مرکز، رضایت شما از کیفیت خدمات ارائه شده، و هم چنین مراقبت از سلامت و بهداشت دهان و دندان های شما است.

مشخصات
 • جنسیت زن
 • وابسته به کلینیک مرکز سلامت دهان و دندان تخصصی مهر گاندی تهران
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر سارا احسانی، دکتر سارا احسانی دندانپزشک، دکتر سارا احسانی متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر سارا احسانی رادیولوژیست، متخصص تصویربرداری فک و صورت تهران، کلینیک دندانپزشکی مهر گاندی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
سارا احسانی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر