منو
X

تصویر
دکتر بهنام شکیبایی مقدم
فوق تخصص جراحی لثه
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
100%

دقت

20%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من بهنام دکتر شکیبایی مقدم جزو معدود دندانپزشک هایی می باشم که دارای تخصص دهان، فک و صورت، ماستر جراحی های ایمپلنت ( انجمن ایمپلنتولوژی آلمان)، ماستر جراحی های لثه( انجمن جراحان لثه آلمان) و فوق تخصص جراحی های میکروسکوپی دهان از کارل زایس آکادمی سوئیس می باشم.

من همچنین از نادر متخصصی می باشم که به طور روزمره در زمینه جراحی های میکروسکوپی و کم تهاجمی بازسازی استخوان فک، لثه و ایمپلنت مشغول فعالیت هستم. با توجه به اختراعات و انتشاراتی که من در حوزه جراحی های میکروسکوپی ایمپلنت در ۱۰ سال اخیر داشته ام، جزوه پیشگامان اصلی رشته فوق تخصصی جدید جراحی های میکروسکوپی بازسازی استخوان فک، لثه و ایمپلنت در جهان محسوب شده ام. در حال حاضر من سرپرست قسمت جراحی های “میکروسکوپی ایمپلنت” در معتبرترین مؤسسه تحقیقاتی و تعلیماتی دندانپزشکی میکروسکوپی در جهان، ” کارل زایس آکادمی سوییس”، هستم و فعالیت پژوهشی و تدریس خود را بطور مستمر در این مؤسسه ادامه دادم.

نتیجه دستاوردهای تحقیقاتی و نوآوری های من در ۱۰ سال اخیر، اهدای جوایز علمی بین المللی از جمله جایزه اول جراحان لثه آلمان در سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ میلادی، جایزه نوآوری در علوم پزشکی پروفسور یلدا در سال۲۰۱۰ میلادی و جایزه تحقیقات برجسته “کارل زایس” در سال ۲۰۱۲ میلادی از آن خود کرده ام.

کلینیک جدید فوق تخصصی من در حوزه ” جراحی های میکروسکوپی و کم تهاجمی بازسازی استخوان فک، لثه ایمپلنت ” در تهران، در نوع خود در آسیا منحصر به فرد می باشد و از لحاظ کیفی، عملکردی هم سطح با سه کلینیک تخصصی دیگر این رشته در دنیا از جمله : سوئیس، آلمان و ژاپن دارد.

افتخارات بین المللی من:

– فوق تخصص جراحی های میکروسکوپی و کم تهاجمی بازسازی استخوان فک، لثه و ایمپلنت

– تنها جراح ایمپلنت در جهان که تاکنون دو بار موفق به دریافت ” جایزه اول جراحان لثه آلمان” شده ام.

– اولین جراح ایمپلنت آسیایی که برنده ” جایزه کنگره دندانپزشکی میکروسکوپی آمریکا” شده ام.

– تنها محقق در جهان می باشم که تکنیک جراحی میکروسکوپی من در رشته ایمپلنتولوژی به صورت سه بُعدی و مستقیم از طریق ماهواره به سه قاره جهان منتقل شد.

– تنها دندانپزشک آسیایی محسوب می شوم که موفق به اختراع و انتشار علمی ابزار آلات و تکنیک های جراحی میکروسکوپی ایمپلنت شده ام.

– تنها استاد آسیایی در انجمن معتبر” تعلیمات دندانپزشکی میکروسکوپی” کارل زایس آلمان و سوئیس محسوب می شوم.

– اولین محقق ایرانی می باشم که اختراعات جراحی میکروسکوپی خود را در ایمپلنتولوژی در دانشگاه بین المللی تدریس می کنم.

 

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک دکتر شکیبایی مقدم
 • تجارب / مهارت ها جراحی های میکرو در ایمپلنت،رییس بخش ایمپلنتولوژی بزرگترین انجمن دندانپزشکی میکروسکوپی جهان میکرو ویژن
 • دانشگاه دانشگاه شاریته برلین
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی و فوق تخصص جراحی های میکروسکوپی و کم تهاجمی بازسازی استخوان فک، لثه و ایمپلنت
 • گواهینامه ها جایزه اول جراحان لثه آلمان در سال های 2007 و 2010 میلادی، جایزه نوآوری در علوم پزشکی پروفسور یلدا در سال 2011 میلادی،جایزه تحقیقات برجسته
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی فوق تخصص جراحی های میکروسکوپی و کم تهاجمی بازسازی استخوان فک، لثه و ایمپلنت
 • کلمات کلیدی دکتر بهنام شکیبایی مقدم، دکتر دندانپزشک شکیبایی مقدم، دکتر شکیبایی مقدم ایمپلنت، دکتر بهنام دندانپزشک، بهنام شکیبایی مقدم دندانپزشک، شکیبایی ایمپلنت، شکیبایی مقدم دندانپزشک
تخصص ها
 • دکتر دندانپزشک
 • متخصص دهان
 • جراحی های میکرو در ایمپلنت
تصویر
دکتر بهنام شکیبایی مقدم
فوق تخصص جراحی لثه
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر