منو
X

تصویر
پویا پرتو
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
0%

دقت

100%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

60%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر پویا پرتو هستم، متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت. من نیز مانند دیگر متخصصان این شاخه از پزشکی توانایی انجام روش های مختلف رادیوگرافی، تفسیر تصاویر تهیه شده و ارائه ی گزارش به متخصصان، و هم چنین محافظت از افراد در برابر پرتوهای ساطع شده از دستگاه ها را دارم.
قابل ذکر می باشد که بعد از فارغ التحصیلی تصمیم به راه اندازی یک مرکز تخصصی در زمینه ی تصویربرداری دهان و فک و صورت گرفتم، و توانستم بعد از اخذ مجوز رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی “مرکز رادیولوژی دکتر پرتو” را افتتاح کنم. این مرکز در طی چند سال فعالیت خود توانسته است به یکی از بهترین و مجهزترین مراکز رادیولوژی دهان و فک و صورت در پایتخت تبدیل شود.
افراد بسیاری روزانه به مرکز ما مراجعه دارند که به بیماری ها، ضایعات و آسیب های متعدد نسج نرم و سخت دهان و صورت خود دچار هستند، که خوشبختانه با کمک رادیوگرافی کمک قابل توجهی به آنها و پزشک معالج شان برای ارائه ی بهترین طرح درمانی شده است.
از میان تکنیک های مختلفی که در این مرکز به کار می رود می توان به رادیوگرافی بایت وینگ، رادیوگرافی پری اپیکال و رادیوگرافی اکلوزال در رده ی رادیوگرافی های داخل دهان، پانورامیک، سفالومتری، اسکن سه بعدی/CBCT، واترز، … در رده ی رادیوگرافی های خارج دهان و فتوگرافی اشاره کرد. با استفاده از هر یک از این روش ها می توان به بررسی دقیق بافت های داخل دهان و خارج دهان (نرم/ سخت) پرداخت و آسیب دیدگی ها و بیماری های این قسمت را تشخیص داد، هم چنین با کمک فتوگرافی از داخل و خارج دهان می توان بهترین طرح درمان ارتودنسی و طرح های ترمیمی- زیبایی دندانپزشکی مانند کامپوزیت، ایمپلنت … را ارائه کرد و مراحل درمان را به خوبی کنترل کرد.
افرادی که طبق تشخیص پزشک معالج خود نیاز به انجام رادیوگرافی از دندان، لثه، استخوان فک، مفصل فکی- گیجگاهی، سینوس، غدد بزاقی، نسج نرم و سخت صورت خود، … را دارند می توانند به مرکز ما مراجعه داشته باشند. کادر مجرب ما در حال حاضر همه روزه از صبح تا عصر پاسخگو و پذیرای شما هموطنان عزیز می باشند.
شما می توانید برای اطلاعات بیشتر (برنامه ی کاری، تعیین نوبت، …) با شماره تلفن مرکز که در این صفه درج شده است، تماس حاصل فرمایید. قابل ذکر می باشد که مرکز رادیولوژی دکتر پرتو نتایج رادیوگرافی و فتوگرافی های شما را به صورت آنلاین نیز در اختیار شما و پزشکتان قرار می دهد، علاوه بر این گزارش تصاویر را به صورت پرینت شده نیز می توانید دریافت کنید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر پویا پرتو
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مدیر و مؤسس مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر پویا پرتو
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر پویا پرتو دندانپزشک، دکتر پویا پرتو فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر پویا پرتو متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر پویا پرتو متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر پویا پرتو متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر پویا پرتو متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر پویا پرتو متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر پویا پرتو جراح دهان و فک و صورت، دکتر پویا پرتو متخصص کاشت دندان، دکتر پویا پرتو متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
پویا پرتو
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر