منو
X

تصویر
وحید سلطان کریمی
متخصص پروتز دندان
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر وحید سلطان کریمی هستم، متخصص پروتزهای دندان و دارای سابقه ی چند سال فعالیت تخصصی در این حیطه. قابل ذکر می باشد که در حال حاضر استادیار و عضو هیأت علمی دانشکده ی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل (گروه پریودانتیکس) نیز می باشم. تا به امروز در کنار ارائه ی خدمات درمانی به عنوان یک متخصص پریودانتیکس، فعالیت هایی نیز در حیطه های علمی- پژوهشی، آموزشی، اجرایی، تحقیقاتی، … داشته ام.
اما از میان اصلی ترین خدماتی که به عنوان یک متخصص پروتز دندان ارائه می کنم می توانم به پروتزهای ثابت متکی بر دندان مانند لمینت، بریج و کراون، پروتزهای ثابت متکی بر ایمپلنت و پروتزهای متحرک (پارسیل، دست دندان، اوردنچر) اشاره کنم.
هر فردی در طول زندگی خود ممکن است بر اثر بیماری ها و صدمات بخشی یا تمام دندان خود را از دست بدهد، که در این مواقع درمان با استفاده از پروتز یکی از مناسب ترین روش های درمانی می باشد. متخصصان پروتز دندان، با عارضه های دهان و دندان آشنایی کامل داشته و متناسب با نوع و شدت عارضه که منجر به آسیب دیدن و از دست رفتن دندان شده است، بهترین متد درمانی را به کار می گیرند، تا علاوه بر حفظ عملکرد دندان ها، زیبایی ظاهری دهان و دندان فرد نیز حفظ گردد.
در حال حاضر در شاخه ی پروتز درمانی معمولا از پروتزهای ثابت، پروتزهای متحرک و ایمپلنت ها کمک می گیرند، که پیش تر نیز به آنها اشاره شده است.
هموطنان عزیز در صورتی که با هر گونه آسیب و بیماری دهان و دندان مواجه هستند و در نتیجه ی آن دندان های خود را از دست داده اند یا از نامرتبی و بد رنگی دندان های خود شکایت دارند می توانند با من در ارتباط باشند. سعی من بر این است تا با استفاده از مناسب ترین روش های پروتز درمانی، توانایی و زیبایی دندان هایتان را مجدد به شما بازگردانم.
شما می توانید برای ارتباط با من به مطب مراجعه داشته باشید، شماره تلفن مطب نیز در این صفحه درج شده است، لطفا برای اطلاع از برنامه ی کاری من و همینطور تعیین نوبت قبلی با این شماره تماس بگیرید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی پروتز دندان (پروستودانتیکس)
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر وحید سلطان کریمی دندانپزشک، دکتر وحید سلطان کریمی فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر وحید سلطان کریمی متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر وحید سلطان کریمی متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر وحید سلطان کریمی متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر وحید سلطان کریمی متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر وحید سلطان کریمی متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر وحید سلطان کریمی جراح دهان و فک و صورت، دکتر وحید سلطان کریمی متخصص کاشت دندان، دکتر وحید سلطان کریمی متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
تصویر
وحید سلطان کریمی
متخصص پروتز دندان
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر