منو
X

تصویر
نسیم مختاری
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
100%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر نسیم مختاری هستم، متخصص پرتونگاری دهان و فک و صورت، و دارای شماره نظام پزشکی ۱۱۱۰۳۵٫ قابل ذکر می باشد که مؤسس و مدیر یک مرکز تخصصی تصویربرداری دندانپزشکی نیز هستم. این مرکز با نام “مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر مختاری” تأسیس شده است و تا کنون پذیرای تعداد زیادی از افرادی بوده ام که برای انجام تصویربرداری های تخصصی دهان و فک و صورت مراجعه کرده اند.
در کنار بنده نیز پرسنلی باتجربه در حال فعالیت هستند، قابل ذکر می باشد که تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز از سطح کیفی بالایی برخوردار است و تمامی موارد ایمنی و بهداشتی در مرکز رادیولوژی بنده رعایت می گردد. پس شما می توانید با خیالی آسوده به مرکز بنده مراجعه داشته باشید.
من برای رفاه حال شما و صرفه جویی در وقتتان سامانه دریافت غیر حضوری نتایج و گزارش تصویربرداری را نیز در نظر گرفته ام، به این صورت که شما بعد از آماده شدن تصاویر رادیوگرافی و فتوگرافی تان می توانید از طریق سایت مرکز که در این صفحه نیز ثبت شده است، تصاویر خود را دریافت نمایید، علاوه بر شما پزشک معالج تان نیز می تواند به این تصاویر دسترسی داشته باشد و با توجه به گزارش ها بهترین روش درمانی را ارائه نماید.
رادیولوژی در تمامی شاخه های پزشکی به کمک متخصصان عزیز آمده است تا میزان خطا و اشتباه را در تشخیص و درمان کاهش دهد، دندانپزشکان عزیز نیز در بسیاری از فرآیندهای تشخیصی و درمانی خود از روش های مختلف رادیولوژی بهره می گیرند.
از میان پرکاربردترین و رایج ترین روش های رادیوگرافی دندانپزشکی می توان به رادیوگرافی بایت وینگ (BW)، رادیوگرافی پری اپیکال (PA)، رادیوگرافی اکلوزال (Occlusal)، سفالومتری (خلفی- قدامی، لترال)، رادیوگرافی پانورامیک (OPG)، رادیوگرافی مفصل فکی- گیجگاهی (TMJ)، رادیوگرافی سینوس ها، سی تی اسکن سه بعدی (CBCT)، و… اشاره کرد.
مرکز رادیولوژی بنده نیز ارائه ی دهنده ی خدمات نام برده می باشد، شما می توانید زیر نظر پرسنل حرفه ای مرکز و با استفاده از دستگاه های پیشرفته تصویربرداری از خدمات مدنظر خود بهره مند شوید.
و اما روزهای کاری مجموعه به این شرح می باشد: روزهای شنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۴ بعد از ظهر تا ۱۰ شب، و پنجشنبه ها از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ۹ شب.
شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ثبت شده در این صفحه (آدرس وبسایت، آدرس ایمیل، شماره تماس) اقدام کنید.
هدف من رضایت شما مردم عزیز است، با من در ارتباط باشید.

مشخصات
 • جنسیت زن
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر مختاری
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مدیر و مؤسس مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر مختاری
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر نسیم مختاری دندانپزشک، دکتر نسیم مختاری فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر نسیم مختاری متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر نسیم مختاری متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر نسیم مختاری متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر نسیم مختاری متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر نسیم مختاری متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر نسیم مختاری جراح دهان و فک و صورت، دکتر نسیم مختاری متخصص کاشت دندان، دکتر نسیم مختاری متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
نسیم مختاری
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر