منو
X

تصویر
میترا طبری
دندانپزشکی کودکان
(4)
آمار این متخصص
(4) رای
0%

دقت

100%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

40%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر میترا طبری، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل (استادیار) و متخصص دندانپزشکی اطفال هستم. تا به امروز در کنار تدریس در دانشگاه، و انجام انواع فعالیت های آموزشی، اجرایی، علمی- پژوهشی، تحقیقاتی، … در زمینه ی درمانی نیز فعالیت های بسیاری داشته و به عنوان یک متخصص دندانپزشکی اطفال تا کنون خدمات پیشگیری، تشخیصی و درمانی بسیاری را ارائه کرده ام. من نیز مانند دیگر متخصصان این شاخه از دندانپزشکی توانایی و مهارت تشخیص آسیب ها و بیماری های دهان و دندان کودکان و نوجوانان و درمان این عارضه ها را دارم. قابل ذکر می باشد که کودکان و نوجوانان نیز در معرض بیماری ها و آسیب های مختلف فکی، دندانی و لثه ای قرار دارند، آسیب ها و بیماری هایی مانند پوسیدگی دندان، ناهنجاری های دندانی (فرم بد دندان، تعداد دندان ها، مشکلات رشدی و تکاملی دندان، …)، دندان های نهفته، مشکلات ریشه ی دندان ها، شکستگی دندان ها، مشکلات فکی (بزرگ یا کوچک بودن، جلو یا عقب بودن، ناقرینگی، …)، و غیره. هر یک از این عارضه ها در صورت عدم تشخیص و درمان به موقع می تواند آسیب های جدی تری را به همراه داشته باشد و درمان آن در آینده روندی طولانی تر داشته و سخت تر خواهد یود. والدین عزیز ضروری است فرزند خود را جهت معاینه هر چند وقت یک بار نزد متخصص دندانپزشکی اطفال برده و از سلامت دهان و دندان های فرزند خود مطمئن شوند. شما می توانید جهت معاینه و درمان با من نیز در ارتباط باشید. هم اکنون بعد از چند سال فعالیت تخصصی در خدمت شما هموطنان عزیز می باشم، آنچه در حیطه ی فعالیت های من قرار می گیرد و شما عزیزان می توانید از آن بهره مند شوید شامل:
– ترمیم دندان های شکسته و پوسیده (شیری، دائمی)
– تقویت مینای دندان کودکان با روش فلوراید تراپی یا فلوراید درمانی
– بالا بردن مقاومت دندان ها و جلوگیری از پوسیدگی با روش فیشور سیلانت که به نام شیارپوش نیز شناخته می شود
– جرمگیری
– ارتودنسی پیشگیری
– روکش دندان های با پوسیدگی شدید
– درمان ریشه و عصب کشی با روش های پالپوتومی و پاپکتومی و… می شود.
در حال حاضر روزهایی را در مطب شخصی حضور داشته و در خدمت شما عزیزان مراجعه کننده می باشم. جهت ارتباط با من می توانید با هماهنگی قبلی به مطب شخصی مراجعه داشته باشید. شماره تلفن های مطب نیز در این پروفایل درج شده، لطفا برای اطلاع از برنامه ی کاری من و همینطور اخذ نوبت قبلی با این شماره ها تماس حاصل فرمایید.

مشخصات
 • جنسیت زن
 • وابسته به کلینیک
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی کودکان و نوجوانان
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر میترا طبری دندانپزشک، دکتر میترا طبری فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر میترا طبری متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر میترا طبری متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر میترا طبری متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر میترا طبری متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر میترا طبری متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر میترا طبری جراح دهان و فک و صورت، دکتر میترا طبری متخصص کاشت دندان، دکتر میترا طبری متخصص ارتودنسی، دکتر میترا طبری دندانپزشک اطفال، دکتر میترا طبری دندانپزشک کودکان و نوجوانان
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • دندانپزشک کودک
تصویر
میترا طبری
دندانپزشکی کودکان
(4)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر