منو
X

تصویر
مهرداد افتخارى
ایمپلنت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر مهرداد افتخارى فارغ التحصیل رشته ى دکتراى حرفه اى دندانپزشکى از دانشگاه علوم پزشکى اصفهان در سال ۱۳۸۶ میباشم.
بنده پس از پایان تحصیلات و گذراندن دوره ى طرح نیروى انسانى در جزیره ى قشم موفق به دریافت دعوت نامه از دانشگاه بین المللى نیویورک (NYU) جهت گذراندن دوره هاى تخصصى “طراحى لبخند و دندانپزشکى زیبایى”و همچنین ” ایمپلنت و بازسازى دهان و فک” در سال ۲۰۱۰ شدند.
بعد از اتمام دوره های ذکر شده و دریافت کردن مدرک از دانشگاه نیویورک (NYU) به کشور برگشتم و در آغاز در مطب خصوصى خود کارم را شروع کردم و بعد کلینیک دندانپزشکى دُردیس را تاسیس نمودم . اما این تنها پایان نبود بلکه پس از ان که بنده تجربه های بسیاری در زمینه رشته تخصصی خود بدست آوردم تلاش کردم که کلینیک دیگری در زمینه زیبایی تاسیس نمایم و سرانجام اقدام به تاسیس مرکز تخصصى دندانپزشکى و زیبایى “دکتر مهرداد ” نمودم. این مرکز از مجهز ترین مراکز دندانپزشکى در سطح کشور است و بنده تلاش کردم با همکارى تیمی متخصص و دانشگاهی و مجرب و متعهد در کار و تخصص خود همکاری داشته باشم که آماده خدمت گذارى و ارائه ى خدمات تخصصى دندانپزشکى به شما عزیزان می باشند.
گروه تخصصی دندانپزشکی و زیبایی دکتر مهرداد
دکتر مهرداد افتخاری جراح و دندانپزشک زیبایی دارای مدرک تخصصی ایمپلنت و بازسازی دهان و همچنین دندانپزشکی زیبایی و طراحی لبخند از دانشگاه بین المللی نیویورک NYU و عضو کنگره بین المللی ICOI می باشند. من این اقدام را البته بعد از بدست آوردن تجربه های علمی و عملی و در راستای خدمت رسانی هر چه بیشتر به شما عزیزان تاسیس نمودم. وفاداری به اصول درمان و صداقت در ارائه درمان مناسب در جهت کسب رضایت و اعتماد هر چه بیشتر شما به درمان و دندانپزشک و تاکید بر تمایز و ممتاز بودن، شعار اصلی بنده می باشد.
اینجانب در حال حاضر و به تازگی قصد به ایجاد لابراتوار اختصاصی و بسیار پیشرفته نموده ام که برای رفاه حال شما مراجعان گرانقدر و اگاه و نکته بین در امر سلامت خود و برای دقت هر چه بیشتر و بالا تر در روند انجام و ساخت پروتز های دندانی و همچنین سهولت نظارت خود بنده بر کلیه پروسه های ساخت لابراتواری در جهت ارائه درمان با کیفیت هر چه بهتر به شما می باشد.
گروه تخصصی دندانپزشکی و زیبایی دکتر مهرداد
دعوت برای لبخندی زیباتر…
ما در این گروه سعی کرده ایم در کنار شما گرانقدران فضایی را مهیا نماییم تا هر آنچه را که تا هم اکنون از علو و دانش و تخصص و تجربه به دست آورده ایم بتوانیم در جهت ایجاد زیباترین لبخند به شما گرانقدران اهدا نماییم. افتخار داریم که جدید ترین روش ها در درمان های جامع دهان و فک و صورت را در مکانی بسیار زیبا و آرام به شما عزیزان ارائه دهیم.
(Central Sterilization Romm) CSR
اکثر لوازم مورد استفاده به صورت یکبار مصرف می باشند و جهت استریل کردن سایر لوازم جدیدترین سیستم های استرلیزاسیون با ضریب اطمینان صد در صد به کار گرفته می شود.
_ مرکز دندانپزشکی بنده دارای قسمت استرلیزاسیون مجزا جهت بخش جراحی می باشد و کلیه تجهیزات این بخش به صورت جدا از سایر لوازم استریل شده و در کاور های مخصوص یکبار مصرف قرار میگیرند.
_ این مرکز دارای بالا ترین استاندارد سلامتی در رعایت بهداشت و مورد تایید FDA جهت تامین رضایت و تضمین سلامت شما مراجعه کنندگان می باشد.
دندانپزشکی بدون درد :
با توجه به سابقه ناخوشایند در زمینه درمان های دندانپزشکی، در این مرکز سعی بر فراهم آوردن محیطی بسیار آرام به همراه تکنیک های جدید جهت آسایش و آرامش خاطر شما مراجعه کنندگان کرده ایم.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص زیبایی و ایمپلنت
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دنداندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
 • کلمات کلیدی دکتر مهرداد افتخارى ، دندانپزشک، دکتر مهرداد افتخارى متخصص جراحیزیبایی و ایمپلنت ، جراحی زیبایی و ایمپلنت ، جراح و دندانپزشک، جراحی کاشت دندان (ایمپلنت)، جراحی شکستگی فک و صورت، جراحی شکاف و لب و کام در تهران، جراحی کیست و تومور فک و صورت، جراحی زیبایی فک و چانه در تهران، دکتر مهرداد افتخارى استاد دانشگاه، دکتر مهرداد افتخارى استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، دکتر مهرداد افتخارى متخصص زیبایی و ایمپلنت .
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ایمپلنت
تصویر
مهرداد افتخارى
ایمپلنت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر