منو
X

تصویر
معصومه افسا
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر معصومه افسا هستم، استادیار و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان (دانشکده دندانپزشکی، گروه رادیولوژی دهان و فک و صورت) و متخصص پرتونگاری دهان و فک و صورت. تا به امروز در کنار تدریس در دانشگاه و انجام فعالیت های مختلف در حیطه ی تحقیقاتی، علمی، پژوهشی، … در زمینه ی تصویربرداری فک و صورت نیز فعالیت هایی داشته و خدمات تشخیصی بسیاری را به مردم عزیز کشورم ارائه کرده ام.
قابل ذکر می باشد که در حال حاضر مدیریت “مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر افسا” را نیز بر عهده دارم. این مرکز را در بندرعباس تأسیس کرده ام و در کنار پرسنل مجرب و متعهد خود روزانه پذیرای افراد بسیاری هستم که جهت انجام رادیوگرافی و فتوگرافی مراجعه می کنند.
از میان خدماتی که در مرکز رادیولوژی بنده ارائه می شود می توان به رادیوگرافی بایت وینگ، رادیوگرافی پری اپیکال، رادیوگرافی اکلوزال، رادیوگرافی پانورامیک، سفالومتری (لترال، خلفی- قدامی)، رادیوگرافی جمجمه و سینوس ها، رادیوگرافی مفصل فکی- گیجگاهی، سی تی اسکن سه بعدی فک و صورت، فتوگرافی، و غیره اشاره کرد.
تمامی متدهای نام برده با بهره گیری از سیستم های تصویربرداری مجهز و پیشرفته ارائه می شود، این سیستم ها علاوه بر دقت و کیفیت بالاتر در تصویربرداری، کمترین میزان اشعه را ساطع می کنند. با این حال کادر مجرب ما برای حفاظت و ایمنی بیشتر از روپوش های سربی برای بیماران گرامی استفاده می کنند.
افرادی که طبق تجویز و تشخیص پزشک معالج خود نیاز به انجام رادیوگرافی و فتوگرافی دارند می توانند با اطمینان خاطر به مرکز رادیولوژی بنده مراجعه داشته باشند.
پرسنل مرکز همه روزه در دو نوبت صبح (۹ الی ۱۳) و عصر (۱۶ الی ۲۱:۳۰) پاسخگو و پذیرش شما همطونان گرامی می باشند. لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ثبت شده در این صفحه تماس بگیرید.
هم چنین افرادی که قبلا نزد ما مراجعه داشته اند و رادیوگرافی و فتوگرافی انجام داده اند می توانند با مراجعه به سایت مرکز به تصاویر و گزارش رادیوگرافی های خود دسترسی داشته باشند.

مشخصات
 • جنسیت زن
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر افسا
 • تجارب / مهارت ها مشاوره و راهنمایی پایان نامه های تحصیلی دانشجویان؛ نگارش مقاله های علمی و انتشار این آثار در معتبرترین ژورنال های علمی- پژوهشی به زبان های فارسی و انگلیسی از جمله مقاله (The outstanding role of miR-132-3p in carcinogenesis of solid tumors) منتشر شده در Human Cell در سال 2021، مقاله (The impact of variations in transcription of DICER and AGO2 on exacerbation of childhood B-cell lineage acute lymphoblastic leukaemia) منتشر شده در International Journal of Experimental Pathology در سال 2019، مقاله (Branching of mandibular canal on cone beam computed tomography images) چاپ شده در Singapore dental journal در سال 2017، مقاله (Alterations of mandibular inferior cortex in postmenopausal osteoporosis) چاپ شده در Iranian Red Crescent Medical Journal در سال 2011، و...
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مؤسس و مدیر مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر افسا
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر معصومه افسا دندانپزشک، دکتر معصومه افسا فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر معصومه افسا متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر معصومه افسا متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر معصومه افسا متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر معصومه افسا متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر معصومه افسا متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر معصومه افسا جراح دهان و فک و صورت، دکتر معصومه افسا متخصص کاشت دندان، دکتر معصومه افسا متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
معصومه افسا
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر