منو
X

تصویر
مریم رضایی دستجردی
متخصص پروتز دندان
(4)
آمار این متخصص
(4) رای
20%

دقت

20%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر مریم رضایی دستجردی هستم، متخصص پریودانتیکس (پروتزهای دندان). در حال حاضر عضو هیأت علمی دانشکده ی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل (مرتبه علمی: استادیار) نیز می باشم. در این قسمت می توانم به شرح قسمتی از فعالیت های مختلفی که غیر از حیطه ی درمانی دارم، بپردازم از جمله: شرکت در کنگره های ملی و بین المللی مختلف، سخنرانی در چندین همایش و ارائه ی مقاله در قالب پوستر در این همایش ها، همکار و مجری چند طرح تحقیقاتی، نگارش و چاپ تعدادی از آثار علمی و پژوهشی به زبان های فارسی و انگلیسی در برترین مجله های علمی- پژوهشی، مشاوره و راهنمایی پایان نامه های تحصیلی دانشجویان مقاطع دندانپزشکی عمومی و تخصصی، و غیره.
و اما از میان خدمات متعددی که تا به امروز در سمت یک متخصص پریودانتیکس ارائه کرده ام می توانم به: انجام انواع پروتزهای ثابت و متحرک به منظور درمان آسیب های دندانی، دندان های آسیب دیده، بد رنگی و نامرتبی دندان ها، … اشاره کنم. هر فرد در طول زندگی خود ممکن است بر اثر بیماری های دهان و دندان، و یا حوادث دچار آسیب دیدگی دندانی شود، هم چنین ممکن است به دلایلی چون به هم ریختگی های دندانی و نامرتبی ردیف دندان ها، و یا دلایلی چون بد رنگی دندان ها، نیاز به انجام خدمات زیبایی دندانپزشکی با استفاده از روکش های ثابت مانند ونیر کامپوزیت، زیرکونیا، لمینت، … داشته باشد. در این مواقع فرد می تواند برای مشاوه و درمان با یک متخصص پریودانتیکس در ارتباط باشد. متخصصین این شاخه از دندانپزشکی با تمامی تکنیک های به روز پروتزهای دندانی آشنایی داشته و متناسب با نوع و شدت آسیب ها و مشکلات دندانی مناسب ترین روش را به کار می گیرند.
قابل ذکر می باشد که پروتزهای دندانی به دو دسته ی ثابت و متحرک تقسیم می شوند و هر دسته شامل روش های مختلفی می شود که به این شرح می باشد: پروتزهای ثابت (پست و کر، کراون تمام سرامیک یا با زیر ساخت فلزی، بریج، لمینت، پروتز متکی بر ایمپلنت، …)؛ پروتزهای متحرک (دست دندان، پارسیل، اوردنچر). هر یک از این روش ها کاربرد خاص خود را دارد که بنا به تشخیص متخصص با در نظر گرفتن نوع مشکل و آسیب دندان به کار گرفته می شود. شهروندان گرامی در صورتی که نیاز به انجام پروتز های دندانی دارند می توانند با من و دیگر همکارانم در ارتباط باشند.
در حال حاضر روزهایی را در مطب شخصی حضور داشته و آماده ی پذیرش و ویزیت مراجعین گرامی می باشم. برای کسب اطلاعات بیشتر (ساعات کاری، تعیین نوبت قبلی، …) می توانید با من از طریق راه های ارتباطی درج شده (آدرس ایمیل، شماره تماس) در این صفحه در ارتباط باشید.

مشخصات
 • جنسیت زن
 • وابسته به کلینیک
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی پروتز دندان (پروستودانتیکس)
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر مریم رضایی دستجردی دندانپزشک، دکتر مریم رضایی دستجردی فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر مریم رضایی دستجردی متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر مریم رضایی دستجردی متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر مریم رضایی دستجردی متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر مریم رضایی دستجردی متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر مریم رضایی دستجردی متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر مریم رضایی دستجردی جراح دهان و فک و صورت، دکتر مریم رضایی دستجردی متخصص کاشت دندان، دکتر مریم رضایی دستجردی متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
تصویر
مریم رضایی دستجردی
متخصص پروتز دندان
(4)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر