منو
X

تصویر
محمد رضا سهرابی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

دکتر محمد رضا سهرابی هستم . فارغ التحصیل سال ۱۳۷۸ از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران .
پس از پایان دوره عمومی و جهت گذراندن طرح خدمت پزشکان به همدان مهاچرت نمودم . به اتفاق چند همکار دیگر موسس اولین کلینیک دندانپزشکی در استان همدان بودم . از سال ۸۷ تا زمانی که از همدان به تهران برگشتم ، منتخب دندانپزشکان در سازمان نظام پزشکی بودم . سال ۹۰ و بعد از سیزده سال حضور در کنار مردم مهربان و خوب همدان به تهران بازگشتم و هم اکنون در مطب خود مشغول فعالیت هستم .
علایق ویژه حرفه ای:
علاقه به مواد دندانی و مباحث ترمیمی باعث شد به صورت تدریجی در مباحث باندینگ و کامپوزیت و سرامیک به دوره های تکمیلی بپردازم و در ونیر های کامپوزیتی و سرامیکی علاقه و تخصص خود را روز به روز بیشتر نمایم و در این امر پیشرفت قابل توجهی نیز نمایم. .
دندانپزشکی زیبایی در حال حاضر بسیار در دنیا مورد توجه قرار گرفته است و با گذشت زمان این علاقه روزافزون بیشتر نیز شده است و هم اکنون محبوبیت خاص خود را داراست. درمان‌ های دندانپزشکی زیبایی بسیار متنوع بوده و با پیشرفت تکنولوژی و نوآوری های جدید در تجهیزات دندانپزشکی روز به روز با کیفیت تر و بسیار دقیق ‌تر و با سهولت نیز شده است. قبل از تصمیم‌ گیری برای انجام دادن هر گونه درمان در زمینه زیبایی دندان باید تمامی جوانب مربوطه را در نظر گرفت و معایب و خطرات احتمالی که ممکن است برای دندان های نیز بوجود بیاورد را در نظر گرفت. انتظارات واقع ‌بینانه به شما کمک می‌کند از نتایج درمان راضی باشید و از زیبایی لبخند خود نهایت لذت ببرید.
دندان ‌پزشکی که در زمینه تخصصی ترمیمی و زیبایی آموزش می ‌بیند می‌تواند فعالیت های مربوط به زیبایی را با مهارت بیشتری انجام دهد. با دانش و علم و مهارتی که دندان ‌پزشک ترمیمی پس از گذراندن دوره دندان ‌پزشکی عمومی پیدا می‌کند می‌تواند پیچیدگی‌ های بیشتر دندانی را حل کند.
دندانپزشک متخصص ترمیمی، مسئول حذف پوسیدگی ها، جبران شکستگی ها، رفع نواحی بد رنگ و یا بد شکل در تاج دندان ها می باشد. تاج دندان ها می توانند با مواد همرنگ یا ” کامپوزیت“ و یا مواد فلزی یا ”آمالگام“ ترمیم شوند. به ترمیم تاج دندان در اصطلاح عامه مردم ” پر کردن“نیز گفته می شود.
دندان های زیبا و سفید و یکدست علاوه بر این که باعث لبخند زیبا می شود بلکه احساس اعتماد به نفس و عزت نفس را در انسان افزایش می دهد و باعثت می شود خنده ای با غرور داشته باشید. بسیاری از افراد به دلیل دارا بودن دندان های نا زیبا به جبر در هنگام خندیدن دستان خود را جلوی دهان می گیرند و این باعث می شود هنگامی که در جمعی حضور دارند معذب و احساس اذیت در خود نمایند که با یکسری از کار های ساده در تخصص تریمم و زیبایی دندان های می توان این کابوس را به اتمام رساند. دندانپزشکی زیبایی زمینه های گسترده ای را مشمول می گردد، روکش یا ونیر ها می توانند بد شکلی ها، فواصل بین دندانی و تغییر رنگ ها را به زیبا ترین و بهترین شکل موجود برطرف کنند و لبخندی هالیوودی و بسیار زیبا و شکیل را برای شما به ارمغان بیاورند.
با سفید کردن دندان ها در عرض یک ساعت می توانید رنگ دندان های خود را ۲ تا ۳ درجه روشن کنید و از خندیدن خود در میان جمع ابا نداشته باشید و چه بسا لذت نیز ببرید.
خیلی از افراد روکش هایی دارند که از دیدن رنگ و فرم ان یا نمای فلزی در طوق دندان خود رنج می برند. امروزه با پیشرفت علم مواد و پیدایش سرامیک های نسل جدید که مقاومت و زیبایی را توامان دارند می توان این مشکل را نیز آسان نمود و حل کرد.
حتما شما عزیزان نیز افرادی در دوستان یا آشنایان خود دیده اید که در زمان خندیدن بافت عمده ای از لثه مشخص می شود و ممکن است آن ها را از این موضوع آزار دهد اما این مشکل نیز راه چاره دارد و می توان با متخصص زیبایی ان را درمیان گذاشت و حل کرد و آن به این صورت است که بافت اضافی لثه را برمی دارند و به این صورت لبخند زیبایی را به دندان های شما بر می گرداند. با ترمیم های همرنگ دندان که با کامپوزیت ها انجام می شود می توان هم پوسیدگی ها را برداشت و هم نمای نا زیبای آمالگام را از دهان حذف کرد. امروزه تنوع وسیعی از کامپوزیت ها وجود دارد که هر کدام با خاصیت منحصر به فرد خود این توانایی را به دندانپزشک می دهد که بسته به نوع دندان و کارایی آن و نیاز به زیبایی یا استحکام، کامپوزیت مخصوص را انتخاب کند.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص ترمیم و زیبایی دندان
  • دانشگاه شهید بهشتی
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر محمد رضا سهرابی ، دندانپزشک، دکتر محمد رضا سهرابی متخصص جراحی دهان و فک و صورت ، جراحی دهان و فک و صورت ، جراح و دندانپزشک، جراحی کاشت دندان (ایمپلنت)، جراحی شکستگی فک و صورت، جراحی شکاف و لب و کام در تهران، جراحی کیست و تومور فک و صورت، جراحی زیبایی فک و چانه در تهران، دکتر محمد رضا سهرابی استاد دانشگاه، دکتر محمد رضا سهرابی استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، دکتر محمد رضا سهرابی متخصص ترمیمی و زیبایی.  
تخصص ها
  • دندانپزشک
قرار ملاقات
شنبه تا چهار شنبه ۱۲ ظهر تا ۶عصر
تصویر
محمد رضا سهرابی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر