منو
X

تصویر
مایسا ملاحی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)
No comments found.
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر مایسا ملاحی هستم، استادیار و مدیرگروه، گروه رادیولوژی دهان و فک و صورت، دانشکده دندانپزشکی، دانشگاه علوم پزشکی گلستان. هم چنین بنده متخصص پرتونگاری دهان و فک و صورت (شماره نظام پزشکی: ۱۲۹۲۹۷) و مؤسس و مدیر یک مرکز تخصصی تصویربرداری دندانپزشکی هستم.
در این قسمت می توانم به شرح مختصری از سوابق تحصیلی، علمی- پژوهشی، آموزشی، شغلی، … خود بپردازم:
قابل ذکر می باشد دوره ی دندانپزشکی عمومی را در دانشگاه دندانپزشکی آزاد اسلامی تهران گذرانده ام و در سال ۱۳۸۹ موفق به اخذ دکترا حرفه ای دندانپزشکی شدم، بعد از فارغ التحصیلی در آزمون تخصصی دستیاری نیز شرکت کرده و موفق به قبولی در رشته ی رادیولوژی دهان و فک و صورت در دانشگاه علوم پزشکی تهران شدم و در نهایت در سال ۱۳۹۵ موفق به دریافت دانشنامه ی تخصصی شدم.
بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، نیز به عنوان هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی گلستان استخدام شده و تا به امروز خدمات آموزشی بسیاری را به دانشجویان عزیز ارائه کرده ام، هم چنین مشاوره و راهنمایی پایان نامه های تحصیلی بسیاری از دانشجویان را نیز بر عهده داشته ام.
علاوه بر این تا به امروز نویسنده ی مقاله های علمی بسیاری را بوده ام (فردی/ گروهی) و موفق به چاپ این آثار در ژورنال های معتبر علمی- پژوهشی در داخل و خارج از کشور شده ام. از دیگر فعالیت های خود می توانم به مشارکت در انجام طرح های تحقیقاتی متعدد در سمت مجری و همکار اشاره کنم.
در زمینه ی شغلی نیز، موفق به تأسیس یک مرکز تخصصی رادیولوژی دهان و فک و صورت در گرگان شده، و تا به امروز خدمات تشخیصی دقیق و باکیفیتی را به شهروندان گرامی ارائه کرده ام.
این مرکز با نام “مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر ملاحی” ثبت شده است، و روزانه پذیرای افراد بسیاری است که نیاز به انجام رادیوگرافی و فتوگرافی های داخل دهانی و خارج دهانی دارند.
آنچه در مرکز رادیولوژی بنده ارائه می شود و شما می توانید از آن بهره مند شوید به این شرح می باشد: رادیوگرافی پری اپیکال، رادیوگرافی بایت وینگ، رادیوگرافی اکلوزال، رادیوگرافی پانورامیک، رادیوگرافی مفصل تمپومندیبولار، لترال سفالومتری، رادیوگرافی سینوس ها، اسکن سه بعدی دهان و فک و صورت (CBCT)، فتوگرافی.
تمامی خدمات نام برده زیر نظر کارشناس مجرب رادیولوژی و با بهره گیری از سیستم های تصویربرداری مدرن و پیشرفته، مطابق با استانداردهای جهانی، و با رعایت کامل موارد ایمنی و حفاظتی در برابر اشعه ارائه می شود.
شهروندان گرامی در صورتی که طبق تجویز دندانپزشک و جراح خود نیاز به انجام رادیوگرافی و فتوگرافی دارند می توانند با من و پرسنل مرکز در ارتباط باشند.
ما هم اکنون روزهای شنبه تا چهارشنبه صبح ها از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۲۰، و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۳ را در خدمت شما مراجعه کنندگان گرامی می باشیم.
راه های ارتباطی با پرسنل مجموعه نیز در این صفحه موجود است، برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود می توانید با شماره تلفن های ثبت شده تماس حاصل فرمایید.
هدف من و پرسنل مرکز رضایت شما مراجعه کنندگان گرامی، و ارائه ی باکیفیت ترین خدمات تشخیصی در زمینه ی رادیولوژی است، با ما در ارتباط باشید.

مشخصات
 • جنسیت زن
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر ملاحی
 • تجارب / مهارت ها مشاوره و راهنمایی پایان نامه های تحصیلی دانشجویان؛ نگارش مقاله های علمی به صورت فردی و گروهی و چاپ این آثار در ژورنال های معتبر علمی و پژوهشی از جمله مقاله (Effect of Voxel Size and Object Location in the Field of View on Detection of Bone Defects in Cone Beam Computed Tomography) منتشر شده در مجله JDT در سال 2016، مقاله (Compound Odontoma with an Unusual Appearance: Case Report) چاپ شده در مجله JDMT در سال 2016، مقاله (Effect of Exposure Parameters on Metal Artifacts in Cone Beam Computed Tomography) منتشر شده در مجله JDT در سال 2016، مقاله (مقایسه تاثیرمواد پیوندی Totudentو Bio-oss بر روی فعالیت میتوکندری وآلکالین فسفاتازی سلول‌های شبه استئوبلاست saos-2) چاپ شده در مجله پژوهش در پزشکی در سال 1390، مقاله (مقایسه تاثیرمواد پیوندی Totudentو Bio-oss بر روی فعالیت میتوکندری وآلکالین فسفاتازی سلول‌های شبه استئوبلاست saos-۲) منتشر شده در مجله پژوهش در پزشکی در سال 1390، مقاله (مقایسه تأثیر مواد جایگزین استخوان Totudent و Bio-oss بر مورفولوژی سلول‌های شبه استخوانی SaOS-2 توسط میکروسکوپ الکترونی روبشی) منتشر شده در مجله pazhoohandeh در سال 1390، و...؛ مشارکت در انجام طرح های تحقیقاتی مختلف از جمله (بررسی ارتباط بین مراحل تکامل مولر سوم در رایوگرافی پانورامیک و سن تقویمی در بیماران ۱۵ تا ۲۲ ساله مراجعه کننده به دانشکده دندانپزشکی به روش Demirjian)، طرح ( بررسی مقایسه ای صحت رادیوگرافی های پری اپیکال موازی و بایت وینگ با جراحی در تعیین لول استخوان آلويول)، طرح (بررسی تاثیر ضایعات پری اپیکال دندان های خلفی بر سینوس ماگزیلاری در تصاویر CBCT)، طرح (توزیع فراوانی اسیفیکاسیون لیگامان استایلوهایوید در گرافی های پانورامیک)، طرح (بررسی میزان خطاهای موقعیتی پانورامیک دیجیتال و علل آن در بیماران مراجعه کننده به کلینیک دانشکده دندانپزشکی گرگان)، و...
 • دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی تهران
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مؤسس و مدیر مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر ملاحی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر مایسا ملاحی دندانپزشک، دکتر مایسا ملاحی فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر مایسا ملاحی متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر مایسا ملاحی متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر مایسا ملاحی متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر مایسا ملاحی متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر مایسا ملاحی متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر مایسا ملاحی جراح دهان و فک و صورت، دکتر مایسا ملاحی متخصص کاشت دندان، دکتر مایسا ملاحی متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
مایسا ملاحی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر