منو
X

تصویر
فرزانه مؤمنی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
0%

دقت

100%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر فرزانه مؤمنی، رادیولوژیست دهان و فک و صورت هستم. نزدیک به چند سال است که در این حیطه فعالیت می کنم و انواع خدمات تصویربرداری داخل دهانی و خارج دهانی را ارائه می کنم. لازم به ذکر می باشد که چند سال پیش یک مرکز تخصصی رادیولوژی در غرب تهران راه اندازی کردم، در این مجموعه تعدادی از کارشناسان باتجربه فعالیت می کنند که کاملا با تکنیک های تصویربرداری پزشکی آشنایی دارند و متناسب با در خواست پزشکان مناسب ترین تکنیک های رادیوگرافی را به کار می گیرند. در حال حاضر روش های مختلفی برای بررسی و تشخیص آسیب ها و بیماری های نسج نرم و سخت دهان و صورت وجود دارد، در مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر مؤمنی تمامی این روش ها با استفاده از بهترین دستگاه های رادیولوژی و اسکن ارائه می شود. این دستگاه ها دیجیتال بوده و امکان تهیه ی تصاویری با کیفیت را فراهم آورده است، از این رو پزشکان (دندانپزشکان، جراحان فک و صورت، …) می توانند با استفاده از این تصاویر تشخیص دقیقی از ضایعات و بیماری های دهان و فک و صورت داشته باشند و مناسب ترین روش درمانی را ارائه کنند، از طرفی می توان با کمک این تکنیک ها به راحتی روند درمانی را مورد بررسی قرار دارد. از میان روش های مختلفی که در این مرکز به کار گرفته می شود می توان اشاره کرد به:
– رادیوگرافی بایت وینگ، رادیوگرافی پری اپیکال، رادیوگرافی اکلوزال به عنوان رادیوگرافی های داخل دهانی
– رادیوگرافی پانورامیک، رادیوگرافی سفالومتری، سیالوگرافی، اسکن سه بعدی دهان و فک و صورت، … به عنوان رادیوگرافی های خارج دهانی
– فتوگرافی از داخل و خارج دهان
با کمک هر یک از این تکنیک ها می توان به راحتی به بررسی و تشخیص ضایعات و بیماری های دندانی، لثه ای، مفصل فکی- گیجگاهی، فک، غدد بزاقی، سینوس ها، و دیگر بافت های نرم و سخت دهان و صورت پی برد. هم چنین می توان این روش ها را به منظور ارائه ی طرح های درمانی مانند ایمپلنت و ارتودنسی نیز به کار گرفت.
هموطنان عزیز در صورت تمایل به ارتباط با ما و بهره مندی از خدماتمان می توانند همه روزه به آدرس درج شده مراجعه داشته باشند. برنامه ی کاری مرکز ما روزهای شنبه تا پنجشنبه در دو نوبت صبح (۱۰ الی ۱۲:۳۰) و نوبت عصر (۱۴ الی ۱۸) می باشد. شما می توانید نتایج رادیوگرافی و فتوگرافی های خود را در کمترین زمان هم به صورت پرینت شده و هم بر روی DVD، و CD دریافت کنید. راه های ارتباطی با مرکز در این پروفایل درج شده است، لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن هایی که در این صفحه درج شده است، تماس حاصل فرمایید.

مشخصات
 • جنسیت زن
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر فرزانه مؤمنی
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مدیر مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر فرزانه مؤمنی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر فرزانه مؤمنی دندانپزشک، دکتر فرزانه مؤمنی فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر فرزانه مؤمنی متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر فرزانه مؤمنی متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر فرزانه مؤمنی متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر فرزانه مؤمنی متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر فرزانه مؤمنی متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر فرزانه مؤمنی جراح دهان و فک و صورت، دکتر فرزانه مؤمنی متخصص کاشت دندان، دکتر فرزانه مؤمنی متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
فرزانه مؤمنی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر