منو
X

تصویر
فرزاد پورصفر
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(9)
آمار این متخصص
(9) رای
80%

دقت

100%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

66%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر فرزاد پورصفر هستم، متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، و مدیر و مؤسس یک مرکز تخصصی رادیولوژی. قابل ذکر می باشد که دوره ی دندانپزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (۱۳۸۱) و دوره ی تخصصی تصویربرداری دهان، فک و صورت را در دانشگاه علوم پزشکی تهران (۱۳۸۴) گذرانده ام. بعد از فارغ التحصیلی به مدت دو سال عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان بودم و بعد از این دوره تصمیم به راه اندازی یک مرکز تخصصی تصویربرداری دهان و فک و صورت گرفتم و بعد از دریافت مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مرکزی تخصصی تحت عنوان “مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر پورصفر” را تأسیس کردم. سعی من تا کنون به عنوان یک رادیولوژیست ارائه ی دقیق ترین و بهترین خدمات رادیوگرافی و فتوگرافی دهان و فک و صورت به دندانپزشکان، جراحان فک و صورت و بیماران عزیز می باشد. با توجه به این که خیلی از قسمت های دهان و فک و صورت با چشم قابل مشاهده نیست، رادیولوژی به متخصصان این امکان را می دهد تا با دقت بافت های این نواحی را مورد بررسی قرار دهند و بیماری ها و صدمات مرتبط با دندان ها، لثه ها، استخوان های اطراف دندان، فکین، مفصل فکی- گیجگاهی، سینوس ها، غدد بزاقی، بافت ها و استخوان های صورت، … را تشخیص داده و بهترین روش درمانی را ارائه کنند. علاوه بر این متخصصان می توانند با استفاده از تکنیک فتوگرافی، طرح های درمانی، ترمیمی و زیبایی دندانپزشکی مانند ارتودنسی، ایمپلنت، لامینت، کامپوزیت، … را بهتر و دقیق تر بررسی و کنترل کنند. لازم به ذکر می باشد که دستگاه های موجود در مرکز ما جزو جدیدترین و بهترین دستگاه های رادیولوژی هستند که علاوه بر تهیه ی تصاویری با رزولوشن بالا، کمترین میزان اشعه را ساطع می کنند. شما می توانید با خیالی آسوده به مرکز ما مراجعه داشته و از انواع تکنیک های رادیوگرافی و هم چنین فتوگرافی بهره مند شوید. از میان خدمات اصلی مرکز ما می توان اشاره کرد به:
– رادیوگرافی پانورامیک/ OPG
– پری اپیکال با تکنیک parallel
– بایت وینگ/ BW
– اکلوزال/ Occlusal
– کلیه رادیوگرافی های جمجمه
– رادیوگرافی از مفاصل گیجگاهی – فکی/ TMJ
– سی تی اسکن دندان و فک و صورت/ CBCT
– فتوگرافی دهان و فک و صورت
در صورتی که پزشک معالج شما انجام هر یک از این متدهای رادیولوژی و فتوگرافی را تجویز کرده است می توانید با هماهنگی قبلی به مرکز ما مطابق با آدرس درج شده مراجعه داشته باشید. من و دیگر پرسنل مرکز از روزهای شنبه تا پنجشنبه پاسخگو و پذیرای شما هموطنان محترم می باشیم. شماره تلفن مرکز در این پروفایل درج شده شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید. هم چنین با مراجعه به وبسایت مرکز می توانید اطلاعات لازم را دریافت کنید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر فرزاد پورصفر
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی تهران
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مدیر و مؤسس مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر فرزاد پورصفر
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر فرزاد پورصفر دندانپزشک، دکتر فرزاد پورصفر فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر فرزاد پورصفر متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر فرزاد پورصفر متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر فرزاد پورصفر متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر فرزاد پورصفر متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر فرزاد پورصفر متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر فرزاد پورصفر جراح دهان و فک و صورت، دکتر فرزاد پورصفر متخصص کاشت دندان، دکتر فرزاد پورصفر متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
فرزاد پورصفر
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(9)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر