منو
X

تصویر
علی باقرپور
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر علی باقرپور هستم، دانشیار و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد (گروه رادیولوژی فک و صورت، دانشکده دندانپزشکی) و دارای بورد تخصصی پرتونگاری دهان و فک و صورت (شماره نظام پزشکی ۹۰۵۷۸). از سوابق تحصیلی خود می توانم به گذراندن دوره ی دندانپزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد بین سال های ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۱، و دوره ی دستیاری رادیولوژی دهان و فک و صورت در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بین سال های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۴ اشاره کنم. البته ادامه دوره ی دستیاری خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه دادم و بعد از فارغ التحصیلی، به عنوان هیأت علمی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد استخدام شدم و در دانشکده دندانپزشکی کار تدریس را شروع کردم و توانستم بعد از گذشت هفت سال در سال ۱۳۹۲ عنوان دانشیاری را کسب کنم. البته فعالیت من تنها محدود به تدریس در دانشگاه نمی شود، بلکه در طی این سال ها، در زمینه ی علمی و پژوهشی نیز فعالیت هایی داشته و موفق به انتشار تعداد زیادی از مقالات خود در ژورنال های معتبر علمی- پژوهشی در داخل و خارج از کشور شدم. بعد از گذشت سه سال و در سال ۱۳۹۵ (خرداد ماه) تصمیم به راه اندازی یک مرکز تخصصی تصویربرداری گرفته و بعد از اخذ تأییدیه ها و مجوزهای لازم، توانستم “مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر باقرپور” را در مشهد راه اندازی کنم. در سال های اولیه در این مرکز، تنها تصاویر رادیوگرافی داخل و خارج دهانی تهیه می شد، که بعد از یک سال مرکز به دستگاه سی تی اسکن (CBCT) مجهز شد، که با بهره گیری از این دستگاه می توانست بسیاری از قسمت های دهان، فک و صورت را مورد بررسی دقیق قرار داد. در حال حاضر طیف وسیعی از خدمات رادیوگرافی و فتوگرافی در مرکز رادیولوژی بنده ارائه می شود، از جمله: بایت وینگ (BW)، اکلوزال (Occlusal) و پری اپیکال (PA) در رده ی تصویربرداری های داخل دهانی، پانورامیک (OPG)، سفالوگرام لترال (lateral ceph)، واترز (Waters)، گرافی مفصل تمپومندیبولار (TMJ) و سی تی اسکن سه بعدی (CBCT) در رده ی تصویربرداری های خارج دهانی، و فتوگرافی. شما می توانید با مراجعه به مرکز رادیولوژی بنده، از این خدمات نام برده زیر نظر کارشناسان و متخصصانی مجرب و با استفاده از دستگاه های تصویربرداری دیجیتال بهره مند شوید. این تکنیک ها به دندانپزشکان و جراحان کمک می کنند، تا بتوانند با دقت نواحی مختلف داخل و خارج دهان از جمله دندان ها، لثه، فک، مفصل فکی- گیجگاهی، سینوس ها، غدد بزاقی، صورت و جمجمه را مورد بررسی قرار دهند و به تشخیص و درمان درست عارضه های مربوط به این نواحی بپردازند. در صورتی که پزشک معالج شما انجام رادیوگرافی و فتوگرافی را تجویز کرده است می توانید مجموعه ما را برای انجام تصویربرداری انتخاب نمایید. پرسنل مرکز در حال حاضر روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۲۱، و روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در خدمت شما هموطنان گرامی می باشند. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و کامل تر از طریق راه های ارتباطی درج شده اقدام کنید، شماره تلفن های مرکز، آدرس وبسایت مرکز و آدرس ایمیل در این صفحه درج شده است.
هدف من به همراه کادر حرفه ای مرکز، ارائه ی خدمات تشخیصی دقیق و باکیفیت، و حفظ سلامت دهان و فک و صورت شما عزیزان می باشد، با ما در ارتباط باشید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر باقرپور
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مؤسس و مدیر مرکز رادیولوژی دهان و فک و صورت دکتر باقرپور
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر علی باقرپور دندانپزشک، دکتر علی باقرپور فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر علی باقرپور متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر علی باقرپور متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر علی باقرپور متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر علی باقرپور متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر علی باقرپور متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر علی باقرپور جراح دهان و فک و صورت، دکتر علی باقرپور متخصص کاشت دندان، دکتر علی باقرپور متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
علی باقرپور
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر