منو
X

تصویر
سجاد یوسفی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر سجاد یوسفی هستم، متخصص پرتونگاری دهان و فک و صورت، به شماره نظام پزشکی ۱۲۲۶۱۷٫ من نیز مانند دیگر متخصصان این شاخه از دندانپزشکی در مورد مبانی فیزیکی و تکنیک های تصویربرداری، تفسیر بیماری ها، ضایعات و ناهنجاری های دهان و فک و صورت، و هم چنین نظارت و کنترل اشعه دستگاه های تصویربرداری، اطلاعات و دانش مورد نیاز را کسب کرده ام و خدماتی را به مردم عزیز ارائه می کنم.
با توجه به این که بسیاری از بیماری ها و عارضه های دهان و فک و صورت تنها در رادیوگرافی قابل تشخیص می باشند، بسیاری از متخصصان دندانپزشکی در فرآیند تشخیص و درمان خود از تکنیک های مختلف تصویربرداری دهان و فک و صورت بهره می گیرند.
با توجه به موارد گفته شده و برای ارائه ی خدمات تشخیصی دقیق در حیطه ی تصویربرداری دندانپزشکی تصمیم به تأسیس یک مرکز تخصصی رادیولوژی گرفته و بعد از دریافت تأییدیه و مجوزهای لازم موفق به افتتاح “مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر یوسفی” شدم.
قابل ذکر می باشد که مرکز رادیولوژی بنده در شهر آمل واقع شده است و روزانه افراد بسیاری جهت انجام رادیوگرافی و فتوگرافی به این مرکز مراجعه دارند. در این مرکز و در کنار بنده نیز پرسنلی باتجربه و آموزش دیده فعالیت می کنند و از شنبه تا پنجشنبه در دو نوبت صبح و عصر در خدمت شما عزیزان مراجعه کننده می باشند.
از بین مزیت های مرکز رادیولوژی بنده می توان به وجود تجهیزات پیشرفته ی تصویربرداری، مجهز بودن به سامانه آنلاین برای دریافت غیر حضوری تصاویر رادیوگرافی و فتوگرافی، قرارداد با اکثر بیمه ها، ارائه طیف گسترده ای از خدمات تصویربرداری فک و صورت، … اشاره کرد.
و اما از میان آنچه در مرکز رادیولوژی بنده قابل ارائه می باشد و می توانید از آن بهره مند شوید می توان به: رادیوگرافی های داخل دهانی (رادیوگرافی اکلوزال، رادیوگرافی بایت وینگ، رادیوگرافی پری اپیکال)، رادیوگرافی های خارج دهانی (رادیوگرافی پانورامیک، سفالومتری، رادیوگرافی واترز، سی تی اسکن سه بعدی فک و صورت، رادیوگرافی مفصل تمپورومندیبولار) و فتوگرافی اشاره کرد.
تمامی این خدمات مطابق با استانداردهای بین المللی و با رعایت موارد حفاظتی در برابر اشعه، و هم چنین زیر نظر کارشناسان و تکنسین های مجرب ارائه می شود.
شهروندان عزیزی که بر اساس تجویز و تشخیص پزشک معالج خود نیاز به انجام تصویربرداری های داخل دهانی و خارج دهانی دارند می توانند با من و همکارانم در ارتباط باشند.
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی درج شده (شماره تلفن و آدرس ایمیل) اقدام فرمایید. هدف ما حفظ سلامت و بهداشت دهان، فک و صورت شما عزیزان است، با ما در ارتباط باشید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر یوسفی
 • تجارب / مهارت ها
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مؤسس و مدیر مرکز رادیولوژی تخصصی دهان، فک و صورت دکتر یوسفی
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر سجاد یوسفی دندانپزشک، دکتر سجاد یوسفی فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر سجاد یوسفی متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر سجاد یوسفی متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر سجاد یوسفی متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر سجاد یوسفی متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر سجاد یوسفی متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر سجاد یوسفی جراح دهان و فک و صورت، دکتر سجاد یوسفی متخصص کاشت دندان، دکتر سجاد یوسفی متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
سجاد یوسفی
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر