منو
X

تصویر
سامان نیر
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
100%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

60%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر سامان نیر، متخصص تصویربرداری دهان و فک و صورت، و مدیر مرکز تصویربرداری دیجیتال دهان، فک و صورت سامان در کرج هستم.
بعد از اخذ دکترا تخصصی رادیولوژی دهان و فک و صورت در سال ۱۳۹۱، تصمیم به راه اندازی مرکزی تخصصی در زمینه ی رادیولوژی دندانپزشکی گرفتم و بعد از دریافت مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توانستم “مرکز تصویربرداری دیجیتال دهان، فک و صورت سامان” را افتتاح کنم.
تا به امروز در کنار کادری مجرب و آموزش دیده انواع خدمات تصویربرداری از دهان و فک و صورت را ارائه کرده ام، و برای ارائه ی دقیق ترین خدمات تشخیصی از بهترین و مجهز ترین دستگاه های رادیولوژی بهره گرفته ام.
دستگاه های موجود در مرکز تصویربرداری سامان علاوه بر تهیه تصاویری دقیق، کمترین میزان اشعه را ساطع می کنند، با این حال پرسنل مجموعه برای حفاظت شما از روپوش های سربی بهره می گیرند.
و اما از میان خدمات ارائه شده در این مرکز می توان اشاره ای داشت به:
۱) رادیوگرافی پری اپیکال، رادیوگرافی اکلوزال و رادیوگرافی بایت وینگ به عنوان رادیوگرافی های داخل دهانی
۲) سفالومتری لترال و پستریور- انتریور، رادیوگرافی پانورامیک، سی تی اسکن سه بعدی و واترز به عنوان رادیوگرافی های خارج دهانی
۳) فتوگرافی از داخل و خارج دهان
این تکنیک ها بررسی بافت های دهان و صورت (نسوج سخت، نسوج نرم) را بسیار راحت کرده است. از طریق هر یک از این متدها می توان با دقت بیماری ها، ضایعات و آسیب دیدگی های دندانی، لثه ها، فک، مفصل فکی- گیجگاهی، سینوس ها، غدد بزاقی، صورت، … را تشخیص داده و مناسب ترین روش درمانی را ارائه کرد.
انتخاب این تکنیک ها کاملا بستگی به تجویز پزشک شما دارد، به عنوان مثال زمانی که پزشک معالج شما تصمیم به بررسی دقیق فضای مابین دندان ها، لثه ها، استخوان های پیرامون دندان ها، تاج دندان ها بعد از ترمیم و روکش گذاری دندان ها، … داشته باشد مناسب ترین روش “رادیوگرافی بایت وینگ” است که با نام اختصاری BW نیز شناخته می شود.
با توجه به این که مرکز تصویربرداری دیجیتال دهان، فک و صورت سامان با اکثر بیمه ها (سازمان تأمین اجتماعی، سازمان بیمه خدمات درمانی، بیمه کمک رسان ایران، سینا، ایران، نیروهای مسلح، معلم، دانا، بیمه بانک ها) طرف قرارداد می باشد شما می توانید جهت انجام تصویربرداری های مورد نیاز خود با خیالی آسوده به این مرکز مراجعه داشته باشید. هم چنین پرسنل مجموعه از شنبه تا پنجشنبه از صبح تا عصر آماده ی خدمت رسانی به شما شهروندان گرامی می باشند، از دیگر مزایای این مرکز دریافت گزارش و نتایج تصویربرداری ها هم به صورت آنلاین است.
من به همراه پرسنل با تجربه ی خود در این مرکز هم اکنون از روزهای شنبه تا پنجشنبه (شنبه- چهارشنبه: نوبت صبح ۹:۳۰ تا ۱۳:۱۵ و نوبت عصر ۱۵:۳۰ تا ۲۰:۱۵ ؛ روزهای پنجشنبه: نوبت صبح ۹:۳۰ تا ۱۳:۱۵ و نوبت عصر ۱۵:۳۰ تا ۱۹) در خدمت شما مراجعه کنندگان محترم می باشم. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ثبت شده در این صفحه (وبسایت، آدرس ایمیل، شماره های تماس) اقدام فرمایید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک مرکز تصویربرداری دیجیتال دهان، فک و صورت سامان
 • تجارب / مهارت ها نگارش مقاله های علمی و انتشار این آثار در نشریه های معتبر علمی- پژوهشی از قبیل (ادنتوژنیک کراتوسیست تومور؛ گزارش مورد) منتشر شده در نشریه دندانپزشکی امروز شماره 57 در سال 1395، (بررسی تاثیر تکنیک انفیلتراسیون جدید بر میزان بی حسی ناحیه مولرهای مندیبل) چاپ شده در نشریه تحقیق در علوم دندانپزشکی، پیاپی 3، شماره 1 در سال 1383، و...
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی تصویربرداری دهان، فک و صورت
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی مدیر و مؤسس مرکز تصویربرداری دیجیتال دهان، فک و صورت سامان
 • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
 • کلمات کلیدی دکتر سامان نیر دندانپزشک، دکتر سامان نیر فوق تخصص دندانپزشکی، دکتر سامان نیر متخصص بهداشت عمومی دهان و دندان، دکتر سامان نیر متخصص ریشه‌ درمانی، دکتر سامان نیر متخصص دندانپزشکی سالمندان، دکتر سامان نیر متخصص آسیب‌ شناسی دهان و فک و صورت، دکتر سامان نیر متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت، دکتر سامان نیر جراح دهان و فک و صورت، دکتر سامان نیر متخصص کاشت دندان، دکتر سامان نیر متخصص ارتودنسی
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • متخصص بهداشت دندان
 • تکنسین دندان‌پزشکی
تصویر
سامان نیر
رادیولوژی دهان، فک و صورت
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر