منو
X

تصویر
دکتر یوسف جهاندیده
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر یوسف جهاندیده متخصص دندانپزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت و لیزر دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی در سال ۱۳۶۳ پذیرفته شدم و توانستم دکترای حرفه ای خود را در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز پذیرفته شوم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را در سا ۱۳۶۹ به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت پذیرفته شدم و در سال ۱۳۷۶ موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم و توانستم به عنوان نفر اول بورد تخصصی برگزیده شوم. در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار درمان هستم و در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم. بنده دارای فلوشیپ کاشت دندان (ایمپلنت) از دانشگاه جنوا ایتالیا در سال ۱۳۸۰ می باشم و در سال ۱۳۹۰ فلوشیپ ایمپلنت را از آکادمی ایمپلنتولوژی آمریکا در سال ۱۳۹۰ دریافت کردم.. همچنین بنده در سال ۱۳۹۱ فلوشیپ لیزر را از دانشگاه آخن آلمان دریافت نمودم. بنده در حال حاضر عضو آکادمی ایمپلنتولوژی آمریکا و ایران، عضو آکادمی لیزر آمریکا و ایران می باشم. بنده در سال ۱۳۸۲ به عنوان پژوهشگر نمونه و در سال ۱۳۸۴ به عنوان دندان پزشک نمونه برگزیده شدم. بار علمی در تدریس کردن دانشگاه اهمیت بسیار بالایی دارد. این مهم تنها با پژوهش و تحقیقات جدیدی که ارائه داده می شود ممکن است. بنده تمامی فکر و تلاش خود را در این مسیر انجام می دهم تا بتوانم بار علمی خود را افزایش دهم. بنده با ارائه مقالات در سمینار ها و کنفرانس های علمی و چاپ آن ها در مقالات متعدد خارجی و داخلی همواره سعی کرده ام در این مسیر گام بردارم و با شرکت در این جلسات و اتفاقات علمی مهم بار علمی خود را از طریق همکاران دندان پزشک پژوهشگر خود نیز افزایش دهم. من همواره نتایج تحقیقات و پژوهش های جدید را در تدریس خود به دانشجویان خود یاد داده ام تا آن ها از این طریق با اشنایی کامل از این نتایج بتوانند راه گشای دیگر مشکلات و راه حل هایی برای کار درمانی در دندان پزشکی باشند. بار علمی در ارائه درمان و طبابت بهتر به بیماران خود کمک بسیار زیادی می کند و این مسیر دو سوی یک راه می باشد. وجو تجهیزات دندان پزشکی در کار طبابت امری بسیار مهم و ضروری تلقی می شود. در مورادی در حال حاضر کار درمانی بدون وجود تجهیزات نوین و جدید امکان پذیر نمی باشد و گاهی تشخیص درست بدون تجهیزات جدید ممکن نمی باشد. در نتیجه دندان پزشکی و کار طبابت بسیاری از مسائل در ارائه یک درمان مناسب بر ان تاثیر گذار می باشند و این موضوع در کار درمانی سبب می گردد تا ثمر بخشی درمان دو چندان گردد. بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت شما انجام می دهیم تا با درمانی بدون درد و در محیطی آرامش بخش توسط بنده و کادر مجرب و آموزش دیده ام رضایت خاطر شما را جلب نماییم، امید است همیشه سلامت و تندرست باشید. شما عزیزان با مراجعه به متخصص پروتز های دندانی می توانید دندان های سالم و زندگی سالمی را تجربه کنید. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با محدودیت های استفاده از دندان مصنوعی متحرک برای شما بزرگواران ارائه دهم.
محدودیت های استفاده از دندان مصنوعی متحرک: آسیب دیدگی دندان های مصنوعی: دندان های مصنوعی هم کی بایست هر روز همچون دندن های مصنوعی متحرک در جهت تمیز نمودن پلاک ها و ذرات غذا از این بخش از دندان ها پاک و زدوده شود زیرا دندان های مصنوعی خطر شکنندگی نیز دانرد و اساسا شکننده نیز می باشند بنابراین تمیز کردن دندان ها می بایست با دقت انجام شود. چنان چه که دندان های مصنوعی از دست بیمار بیفتد و یا حتی صدمه و ضربه ای به دندان مصنوعی وارد گردد ممکن است که قاب فلزی این دندان خمیده گردد و یا امکان دارد دندان مصنوعی دچار ترک خوردگی شود و یا دندان دچار شکستگی گردد. در این حالت شخص اجبار دارد در جهت مرمت نمودن دندان مصنوعی خود دوباره نزد دندان پزشک در کلینیک دندان پزشکی رجوع نماید. •حساسیت به مواد فلزی: بدن اشخاصی که به مواد فلزی حساسیت داشته باشند به احتمال ممکن هم به بخش قاب فلزی دندان هاس مصنوعی هم حساسیت و واکنش خود را نشان دهند. واکنش های حساسیت زا قادر است با نشانه هایی هم چون تورم و بی حسی لثه همراه باشد در این وضعیت فرد به احتمال زیاد می بایست دندان پزشک را از میزان حساسیت خود مطلع نماید تا از دندان های مصنوعی غیر فلزی که به طور معمول از رزین ترمو پلاستیک ایجاد شدهاست، بهره بگیرند. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت و لیزر
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر یوسف جهاندیده متخصص دندانپزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت و لیزر (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت و لیزر.
تخصص ها
  • دندانپزشک
تصویر
دکتر یوسف جهاندیده
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر