منو
X

تصویر
دکتر ژاله محمودیان
دندانپزشک
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر ژاله محمودیان متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. در اینجا قصد دارم جهت آشنایی والدین توضیحاتی در ارتباط با ارتودنسی پیشگیرانه در دندان پزشکی کودکان را به والدین گرامی ارائه دهم.
انجام ارتودنسی پیشگیرانه برای کودک از روش های درمانی است که امروزه بسیار رایج شده است اما نکته ای که بسیار در این درمان مهم است که والدین بدانند و وجود دارد در این است که اگر این درمان برای کودک انجام شود بسیاری از مشکلات دندانی و فکی را حل می کند و از بروز مشکلات و درمان های پیچیده تر در آینده و بزرگسالی او جلوگیری به عمل می آورد. هر چند انجام ارتودنسی پیشگیرانه تنها پایان کار نیست بلکه زمانی که این عمل انجام می شود باید به عنوان طرح درمان تکمیلی از ارتودنسی ثابت استفاده کرد و این درمان با برامت های ارتودنسی ثابت انجام می شود و در سین بزرگسالی و بالاتر برای کودکان انجام می شود. نکته بسیار مهم دیگر در این است که انجام دادن درمان ارتودنسی کودکان (ارتودنسی پیشگیری) در سن مناسب، باعث می شود تا درمان ارتودنسی در سن بزرگسالی و یا بالاتر برای افراد بسیار راحت تر و ساده تر شود و هزینه آن کمتر و حتی مدت زمان ارتودنسی نیز کاهش پیدا می کند. هر چند در موارد کمی هم، انجام ارتودنسی دندان در کودکان نیاز به درمان های ارتودنسی در سنین بالا تر را به طور کامل از بین می برد.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر ژاله محمودیان متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان.  
تخصص ها
تصویر
دکتر ژاله محمودیان
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر