منو
X

تصویر
دکتر پژمان پور اکبر جهاندیده
جراحی دندان
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر پژمان پور اکبر جهاندیده متخصص دندانپزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس) دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی در رشته دندان پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدم و توانستم در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی پذیرفته شوم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص درمان ریشه دندان (اندودانتیکس) در دانشگاه جندی شاپور اهواز پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار درمان هستم و در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم. من عضو دندان پزشکان ایران و ریاست این بخش را در حال حاضر بر عهدا دارم. بنده به صورت موازی به کار طبابت مشغول می باشم. این دو همواره در یک راستا قرار دارند و افت و خیز در هر دو کار بر روی همدیگر تاثیر گذار می باشد. من با کار پژوهشی و تحقیقاتی در دانشگاه و انجام پروژه های تحقیقی دانشگاه به نتایج جدید از مطالعات جدید می رسم و این نتایج را در تلاش هستم که در کار های دمانی خود نیز به کار بندم. بنده همچینن با شرکت در کنفرانس ها و سمینار ها و رائه سخنرانی های خود و بهره گیری از سخنرانی ها و مقالات دیگر اساتید این حوزه در این مسیر گامی فراتر می روم و در تلاش خواهم بود که نتایج تحقیقات و پژوهش های جدید را نیز به دانشجویان خود آموزش دهم زیرا آینده علم دندان پزشکی به تلاش ها و یادگیری صحیح امروز آن ها وابسته است. درمان ریشه دندان در برخی از موارد به عنوان درمانی پیچیده محسوب می گرددو به همین خاطر نیاز به به کار گیری از تجهیزات به روز در این زمینه دادر. در برخی از درمان ها که با چشم مسلح دیده نمی شود نیاز است تا با میکروسکوپ ها و تجهیزاتی که در سال های اخیر در درمان دندان پزشکی وارد گشته است درمان را به بهترین نحو انجام داد. بنابراین استفاده از تجهیزات روز در درمان دندان پزشکی بخشی از کار درمانی امروزه را تشکیل می دهد و بدون آن ها چه بسا برخی از درمان ها در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد. با شناخت تجهیزات به روز در درمان ریشه دندان و شناخت آن ها بتوانم این تجهیزات را در امر درمان ریشه دندان تهیه و به کار بندم زیرا تجهیزات در ارائه کیفیت درمانی یکی از گزینه های موثر در درمان دندان پزشکی به خصوص درمان ریشه دندان می باشد. بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت شما انجام می دهیم تا با درمانی بدون درد و در محیطی آرامش بخش توسط بنده و کادر مجرب و آموزش دیده ام رضایت خاطر شما را جلب نماییم. شما عزیزان با مراجعه به اندودنتیکس می توانید دندان های سالم و زندکی سالمی را تجربه کنید. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با شکسته شدن ریشه برای شما بزرگواران ارائه دهم.
در صورتی که دندانی را که به شکسته شدن ریشه مبتلا شده است کشیده نشود چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ در صورتی که دندانی دچار شکستگی عمودی ریشه شده است می بایست حتما آن دندان کشیده شود. در مواردی این دندان‌ ها حتی به آبسه دچار می شوند. در اکثر مورد ها ولی با بوجود آمدن به ‌اصطلاح فیستول که به معنای وجود و تشکیل جوش هایی است که بر روی لثه تشکیل می شوند و از آن چرک خارج می ‌شود، امکان دارد آن چنان دردی احساس نشود اما استخوان اطراف دندان به شکل خاموش در حال تحلیل می باشد و امکان دارد که در آینده ظرفیت انجام دادن برخی از درمان های دندان پزشکی همچون ایمپلنت در ان کم شود. دندانی که دچار عصب کشی می گردد ایا امکان دارد دچار شکستگی شود؟ به صورت تقریبی اکثر دندان ‌هایی که به شکستگی ریشه و ترک مبتلا می گردد دندان ‌هایی می باشد که از پیش عصب کشی شده ‌اند. اما این حرف بدین معنا نمی باشد که درمان ریشه دندان سبب شکسته شدن دندان می گردد و یا این که حتی پس از شکسته شدن دندان بسیار اتفاق مرسومی می باشد. دندان ‌های عصب کشی شده بدین علت که اکثرا پوسیده بوده اند و کار به آنجا رسیده است که می بایست عصب کشی شوند، دارای ساختار ضعیفی می باشند. این ساختار ضعیف ‌تر سبب وجود ساختار شکننده در ان می شود و باعث ترک خوردن دندان های عصب کشی شده می گردد و نه خود عصب کشی. از سوی دیگر شکسته شدن ریشه مخصوصا شکستگی به صورت عمودی ریشه فرآیندی مرسوم و شایع برای همه افراد نمی باشد. درصد کمی از بیماران ما به این معضل بسیار نا خوشایند مبتلا می ‌شوند و دندان های خود را از دست می دهند. چنان چه شما جزو آن دسته از کسانی می باشید که به این معضل دچار شدید به هیچ وجه نگران این موضوع نباشید. زیرا قرار نیست که تمامی دندان‌ های شما پس از درمان ریشه دندان به این معضل غیر قابل‌ جبران مبتلا گردند. اگر به این عارضه مبتلا گردید دچار بد شانسی شده اید اما در صورتی که نیمه پر لیوان را نیز می بایست ببینید و این که در دوره ای قرار دارید که با درمان هایی مانند ایمپلنت می توانید دندان از دست رفته خود را بازیابید. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس)
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر پژمان پور اکبر جهاندیده متخصص دندانپزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس) (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس).
تخصص ها
تصویر
دکتر پژمان پور اکبر جهاندیده
جراحی دندان
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر