منو
X

تصویر
دکتر پویان سیگاری
ایمپلنت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر پویان سیگاری متخصص جراحی دهان، فک و صورت و ایمپلنتولوژیست می باشم. بنده دارای بورد تخصصی در این رشته می باشم و به عنوان استاد یار در دانشگاه مشغول به تدریس و آموزش دانشچویان در رشته دندان پزشکی می باشم.
بنده در اینجا توضیحاتی مختصر در مورد تخصص جراحی فک و صورت برای شما عزیزان ارائه می نمایم. جراحی فک ، به عنوان عملی جراحی محسوب می شود که بوسیله جراح دهان و فک و صورت این عمل انجام می شود. جراحی فک در جهت اصلاح نوع های گوناگونی از ناهنجاری های دندانی و اسکلتی چه به صورت خفیف و چه به صورت شدید انجام می وشد. این ناهنجاری ها می تواند شامل هم ردیف نبود فک ها و دندان ها در ناحیه صورت باشد و این کار علاوه بر کار ارتودنسی در مواردی که ناهنجاری بسیار شدید باشد انجام می شود. اما فایده ای که در این عمل وجود دارد این است که جویدن غذا بهتر انجام می شود و بهبود پیدا می کند، بهبود در صحبت کردن و حتی نفس کشیدن و نیز در مواردی در لبخند لثه ای تغییراتی خوبی صورت می گیرد. اگر چه جراحی اصلاحی فک در درجه اول برای اصلاح کردن در مشکلات عملکردی اعضای صورت انجام می شود اما این اصلاح فقط به اینجا ختم نمی شود بلکه جراحی اصلاحی فک برای طیبایی شخص تغییرات بسیار سودمندی دارد و باعث زیبا تر شدن چهره شخص و اصلاح لبخند لثه ای نیز به طور مشخصی بهبود پیدا می کند.
اما ما چونه متوجه می شویم که شخصی به جراحی فک و صورت نیازمند می باشدو چه نشانه هایی در فرد برای نیاز به ارتودنسی و جراحی فک و صورت وجود دارد تا از مشکلات خود مطلع شود. در اینجا می خواهم قدری در این مورد بحث نمایم. جهت انجام جراحی فک و صورت نشانه هایی در فرد ایجاد می شود که شامل: مشکل در جویدن و یا حتی گاز زدن لقمه غذا که بسیار امری مهم و حیاتی تلقی می شود زیرا درست نجویدن غذا به مراتب سیستم دستگاه گوارش را نیز دچار اختلال می کند. وجود مشکل در بلع غذا، درد شدید در قسمت فک یا مفصل فک و یا سر درد هایی که از آن منشا می گیرد، گاز گرفتن بیش از حد خود این بدین معنا می باشد که زمانی که دهان بسته می باشد فاصله مابین دندان های بالا و پایین وجود داشته باشد، زمانی که از نزدیک و یا پهلو به صورت نگاه می کنیم تقارن در صورت وجود نداشته باشد، در مورادی که مصدومیتی در قسمت صورت بوجود آمده باشد، عوامل مادرزادی که در فک و صورت خود را نشان می دهد مانند عقب کشیدگی فک پایین و چانه و پیش آمدگی فک، عدم توانایی در روی هم قرار دادن لب ها، تنفس دهانی شدید مانند مشکلات تنفسی در زمان خواب از جمله خر و پف کردن زیاد از جمله مشکلاتی است که اگر فردی این علائم را در خود مشاهده نمود به یک متخصص جراح فک و صورت نیازمند می باشد.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها جراحی دهان، فک و صورت و ایمپلنتولوژیست
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی کلمات کلیدی: دکتر پویان سیگاری متخصص دندانپزشکی جراحی دهان، فک و صورت و ایمپلنتولوژیست (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندانپزشکی جراحی دهان، فک و صورت و ایمپلنتولوژیست.
تخصص ها
قرار ملاقات
شنبه، شک شنبه، چهار شنبه و پنج شنبه از ساعت 9 صبح الی 4 بعداز ظهر تلفن:
تصویر
دکتر پویان سیگاری
ایمپلنت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر