منو
X

تصویر
دکتر پردیس طهرانچی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر پردیس طهرانچی متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی و عضو هیئت علمی می باشم. بنده تحصیلات دانشگاهی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به اتمام رساندم. بنده در کنار امر طباطبت به امر آموزش و پژوهش نیز در دانشگاه می پردازم.
دندانپزشک زیبایی و ترمیمی ، می بایست شناخت زیباشناختی و مهارت های لازم در این باب را داشته باشد و نیز کلیه محدودیت های روش های مختلف درمانی را بشناسد تا در حین درمانبهترین طرحواره درمانی را ارئه دهد و فرد را با اطمینان بالا به نتیجه دلخواه اطمینان دهد و نتیجه درمان را با مشورت لازم به بیمار نشان دهد. دندانپزشک زیبایی و ترمیمی خوب ، شخص را در جهت درمان صحیح و در وقت مناسب و البته با هزینه درست و معقول راهنمایی می کند. دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در عین این که فرد را درمان می کند باید پیشگیری نیز انجام دهد برای مثال ارائه راهکار هایی در راستای جلوگیری از پوسیدگی دندان و نیز منع از نا مرتبی دندان نیز انجام دهد. نیاز های درمانی در شخص را مشخص کرده و بر اساس این نیاز ها و الویت ها فرد را درمان کند. هدف اصلی که یک متخصص و دندانپزشک ترمیم و زیبایی در جهت، ترمیم دندان های خراب و یا دندان های بد رنگ شده هستند. علاوه بر این طرح لبخند که در این روز ها واژه ای بسیار شنیدنی و دیدینی در تبلیغات متخصصان محسوب می شود از برای زیبا ساختن طرح لبخند افرادی است که دندان های آن ها دچار پوسیدگی است یا دندان های جلویی ان ها دچار خرابی است یا در هنگام خندیدن بخش اعظمی از بافت لثه آن ها دیده می شود که این بخش هم در تخصص این متخصصان دندانپزشکی قرار دارد. اما همیشه در انتخاب پزشک خوب باید دقت نمود چرا که که این نکته ای بسیار مهم است و یک دندانپزشک حاذق بهترین گزینه و تکنیک را برای ترمیم و زیبایی دندان شما به کار می برد در نتیجه یک دندانپزشک خوب باید استرس و اضطراب بیمار را کاهش داده و با اخلاق و منش خوب خود بهترین تکنیک درمانی را با جزییات لازم و نکات مثبت و منفی درمان برای بیمار خود توضیح داده و همیشه در اولویت خود سلامت بیمار را در درجه اول مورد اهمیت قرار داده و دسترسی به وی به سهولت صورت بگیرد و نظافت مطب شخصی وی و معلومات و نیز سابقه و مهارت وی نیز باید در اولویت انتخاب پزشک خود مطرح گردد.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر پردیس طهرانچی متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی.
تخصص ها
قرار ملاقات
شنبه تا چهارشنبه بعد از ظهر از ساعت ۱۵ الی ۲۰
تصویر
دکتر پردیس طهرانچی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر