منو
X

تصویر
دکتر پدرام جاویدی
ارتودنسی
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر پدرام جاویدی متخصص دندانپزشکی ارتودنسی دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی پذیرفته شدم و توانستم در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی پذیرفته شوم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص ارتودنسی پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار می باشم. بنده با قرار گرفتن در فضای دانشگاه همواره تلاش کردم با یک تیر دو نشان بدهم از این روی که بتوانم با قرار گرفتن در این فضا بتوانم فرصت انجام پژوهش و تحقیقات بیشتر را داشته باشم و این کار را حتی با همکاری همکاران خود انجام دهم و از این طریق مطالعات خود را گسترده تر و به شیوه های جدید در کار درمان دست یابم و بتوانم با شرکت در کنفرانس ها و سمینار ها این اطلاعات را ارائه و اطلاعت جدید از دیگر پژوهشگران دریافت کنم و از طرفی این اطلاعات را در کار درمانی خود از ان بهره ببرم. من همواره کلیه تلاش خود را در امر تدریس بر اساس پژوهش و تحقیقات خود قرار داده ام تا از این مسیر با اخرین مطالب و پژوهش های علم دندان پزشکی در زمینه ارتودنسی با خبر شوم و خود نیز با تحقیقات انجام شده و شرکت در کنگره ها و سمینار ها و ارائه مقالات در مجلات و سخنرانی های مختلف در تلاش جهت ارائه این مطالب در کار درمانی و نیز برای دانشجویان خود داردم. همان طور که می دانید تجهیزات دندان پزشکی در درمان های دندان پزشکی بسیار مهم و تاثیرات بسزایی دارد، با شناخت تجهیزات به روز در درمان دندانپزشکی و شناخت آن ها بتوانم این تجهیزات را در امر درمان دندانپزشکی تهیه و به کار بندم زیرا تجهیزات در ارائه کیفیت درمانی یکی از گزینه های موثر در درمان دندان پزشکی به خصوص در این تخصص می باشد. با شناخت تجهیزات به روز در ارتودنسی دندان و دانستن آن ها بتوانم این تجهیزات را در امر درمان ارتودنسی دندان فراهم و به کار گیرم زیرا تجهیزات در ارائه کیفیت درمانی یکی از گزینه های موثر در درمان دندان پزشکی به خصوص درمان ارتودنسی می باشد. من در مطب خود به همراهی کلیه همکاران خود تمامی انرژی و تلاش خود را بر ان داشته ای تا کار درمانی شما را به بهترین وجه ممکن انجام دهیم و رضایت خاطر شما را بدست آوریم. آرزوی من و کادر درمانی ام سلامتی و تندرستی شما عزیزان می باشد. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با ارتودنسی ثابت برای شما بزرگواران ارائه دهم.
ارتودنسی ثابت: ارتودنسی ثابت رایج ترین گونه از تجهیزات ارتودنسی در زمان حال است که در حال بهره برداری است. این گونه از ارتودنسی متشکل از براکت های کوچکی می باشد که با یک چسب بخصوص به سطح جلویی دندان ها متصل می شوند. پس از براکت ها با یک سیم نازک قوس دار به هم اتصال پیدا می کنند و با حلقه های الاستیک (بعضی اوقات رنگی) در محل نگه داشته می شوند. این سیم قوس دار در ارتودنسی به تدریج در جهت صاف نمودن دندان و تصحیح فکین تنظیم می گردد. یک متخصص ارتودنسی این توانایی را دارد تا به یاری بریس (دستگاه ارتودنسی که متشکل شده از براکت، سیم و باند) دندان ها را به صورت مطلوبی حرکت داده و در شرایطی که در نظر گرفته شده است نزدیک می شود. یک ارتودنتیست با بریس ثابت قادر است که کنترل زیادی بر روی حرکت دندان ها داشته باشد. آیا ارتودنسی ثابت برای من مناسب است؟ جواب این سوال را متخصص ارتودنسی در اولین جلسه معاینه و مشورت وی با شما ارائه می دهد و به شما یادآوری می کند. علاوه بر این ارتودنتیست در ارتباط با گزینه های درمانی و هزینه ارتودنسی و مدت زمان درمان به شما توضیحاتی ارائه می نماید. در حال حاضر با پیشرفت هایی که به حوزه این درمان ورود پیدا کرده است، حتی بزرگسالان نیز می توانند از این درمان استفاده کنند. فقط این مورد کافی است که فرد لثه های سالمی در دهان داشته باشد. رعایت کردن بهداشت راحت تر با یاری ارتودنسی ثابت با یاری بریس های ثابت نا منظمی دندان های شما مرتفع می شود. ارتودنسی ثابت نه فقط می تواند نا مرتبی و نا منظمی در دندان های فرد را رفع کند حتی رعایت کردن بهداشت دهان و دندان را بسیار راحت تر می کنند. همچنین دندان های مرتب و تمیز فرد را از ابتلا به بیماری های لثه در آینده در امان نگاه میدارد. برای کسب کردن لبخند زیبا هم یکی دیگر از مزیت های درمان ارتودنسی می باشد. درمان ارتودنسی ثابت چه مدت زمان می برد؟ بسته به شدت مشکل ارتودنسی و دامنه درمان به صورت معمول این ارتودنسی ۶ تا ۳۰ ماه به طول می انجامد. جهت منظم کردن و دستکاری این گونه از ارتودنسی هر چهار تا هشت هفته قرار ملاقات با ارتودنتیست معالج شما گذاشته می شود. بعد از تمام شدن دوره و برداشتن بریس ثابت از دهان شما در حال حاضر نوبت به بهره گیری از نگهدارنده های پلاستیکی می رسد. این نگهدارنده های متحرک را می بایست ۲۲ ساعت در شبانه روز از آن بهره گرفت. بعد از سپری کردن دوره و مستقر شدن دندان ها در جای نو خود زمان بهره گیری از این نگهدارنده ها نیز کم می شود. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص ارتودنسی
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر پدرام جاویدی متخصص دندانپزشکی ارتودنسی (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی ارتودنسی.  
تخصص ها
تصویر
دکتر پدرام جاویدی
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر