منو
X

تصویر
دکتر هومن عشقی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر هومن عشقی جراح، دندانپزشک و ایمپلنتولوژیست و متخصص ترمیمی و زیبایی می باشم. من دارای مدرک فلوشیپ لیزر دندانپزشکی و عضو انجمن داندانپزشکان زیبایی آمریکا AACD و دارای درجه مسترایمپلنت های دندانی از دانشگاه کالیفرنیاUCLA ، درجه مستردندانپزشکی زیبایی ازدانشگاه کالیفرنیاUCLA و درجه مسترلیزر دندانپزشکی دانشگاه آخن آلمان و نیز دندانپزشک اختصاصی خانه هنرمندان می باشم.
در مطب بنده با تخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی با مشاوره های لازم به افراد و مراجعه کنندگان حاضر کمک ها و مشورت های لازم در راستای اینتخاب بهترین طرح درمان ترمیمی برای دندان های خود و یا استفاده از هر کدام از تکنیک های دندانی که به بهبود خنده آن ها و زیبایی متاثر از خنده بر چهره کمک می کند، صحبت های لازم به عمل می آید. این توضیحات تا جایی بیان می شود که سعی شود با جزییات لازم و کامل ارائه شود تا آن ها بهترین انتخاب را به عمل آوردند.
ما در حال حاضر در دوره ای به سر می بریم که زیبایی تمام جنبه ها و وجوه زندگی مان را در برگرفته است و این در حوزه پزشکی و دندانپزشکی نیز راه یافته است. با داشتن لبخن زیبا و ایده آل می توان حس اعتماد به نفس و حضور موثر تر خود در اجتماع را ارتقا داد و از این جهت عملکرد بهتری نیز در جامعه خود داشته باشیم. زیرا دندان ها و لبخند زیبا سهم بسزایی در میزان زیبایی و داشتن نقش احساس اعتماد به نفس در شخص یت افراد ایفا می کند. البته هم اکنون در دنیای حاضر که با پیشرفت روز به روز در تکنولوژی مواجه هستیم ایجاد لبخند زیبا و اصلاح بد فرمی در دندان و لثه ها امری اجتناب پذیر و ممکن است و بدون هیچ گونه آسیب به دندان ها می توان این زیبایی و لبخند زیبا را حفظ و ایجاد کرد.
دندانپزشک زیبایی با کمک روش های زیبایی دندان اقدام به درمان و ایجاد لبخند زیبا می نماید. دندانپزشک زیبایی علاوه بر ایجاد زیبایی، دندان های معیوب، پوسیده وخراب را نیز درمان می نماید. یک دندانپزشک زیبایی خوب بایستی با انتخاب روش صحیح درمان زیبایی ، بهترین شرایط زیبایی را برای دندان ها ایجاد کند.
در تخصص ترمیم و زیبایی این اصلاحات و اقدامات جهت داشتن دندان های زیبا صورت می گیرد که شامل: تغییر اندازه، شکل و نظم دندان‌ ها، بستن فاصله میان دندان‌ ها، اصلاح بایت، روشن کردن و یا سفید کردن دندان ‌های زرد و بد رنگ شده، ترمیم پوسیدگی، شکستگی، ترک یا لب ‌پر شدن دندان ‌ها ، جایگزینی دندان غائب، جایگزینی درمان ‌ها و ترمیم‌ های قدیمی و نا زیبا. در واقع همان گونه که از این توضیحات بر آمده است این درمان ها هر گونه نقص در طرح لبخند و یا بد رنگی در دندان ها را اصلاح کرده و حتی فاصله ای که میان دندان ها ایجاد می وشد و یا دندان های غائب سبب زشتی در دندان ها شده اند، بهبود می بخشد.
شاید به نظر در مان های زیبایی به اندازه ساید در مان ها در دندانپزشکی دارای اهمیت نباشند، اما نباید فراموش کنیم که درمان های ترمیمی هم به همان اندازه لازم و ضروری می باشند. متخصص ترمیم و زیبایی با هنرمندی و چیرگی که در تخصص خود دارد دانش و هنر خود را با هم تلفیق می کند و بیمار را هم از جهت سلامت دندان مورد حمایت قرار می دهد و هم از جهت زیبایی آن. زیرا داشتن لبخن زیبا رویای هر فردی در ظاهر زیبا است.
موادی مانند پرسلین یا کامپوزیت از نظر ظاهری بسیار به دندان طبیعی شباهت دارند بنابراین با استفاده از آن ها این اماکن وجود دارد تا نقص‌های دندان به روشی طبیعی پوشانده شود. دندانپزشکی زیبایی در زمینه بهره‌ گیری از تکنیک ‌ها با حداقل تهاجم و حفظ کننده ساختار طبیعی دندان نیز خود دارای پیشرفت هایی است و بهترین دندانپزشک زیبایی تمامی تلاش خود را دارد تا ساختار طبیعی دندان را تا جایی که امکان آن وجود داشته باشد حفظ کند.
هدف اصلی که یک متخصص و دندانپزشک ترمیم و زیبایی در جهت ترمیم دندان های خراب و یا این دندان های بد رنگ شده هستند. علاوه بر این طرح لبخند که در این روز ها واژه ای بسیار شنیدنی و دیدینی در تبلیغات متخصصان محسوب می شود از برای زیبا ساختن طرح لبخند افرادی است که دندان های آن ها دچار پوسیدگی است یا دندان های جلویی ان ها دچار خرابی است یا در هنگام خندیدن بخش اعظمی از بافت لثه آن ها دیده می شود که این بخش هم در تخصص این متخصصان دندانپزشکی قرار دارد.
اما همیشه در انتخاب پزشک خوب باید دقت نمود چرا که که این تمته ای بسیار مهم است و یک دندانپزشک حاذق بهترین گزینه و تکنیک را برای ترمیم و زیبایی دندان شما به کار می برد در نتیجه یک دندانپزشک خوب باید استرس و اضطراب بیمار را کاهش داده و با اخلاق و منش خوب خود بهترین تکنیک درمانی را با جزییات لازم و نکات مثبت و منفی درمان برای بیمار خود توضیح داده و همیشه در اولویت خود سلامت بیمار را در درجه اول مورد اهمیت قرار داده و دسترسی به وی به سهولت صورت بگیرد و نظافت مطب شخصی وی و معلومات و نیز سابقه و مهارت وی نیز باید در اولویت انتخاب پزشک خود مطرح گردد.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص ترمیمی و زیبایی
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر هومن عشقی ، دندانپزشک، دکتر هومن عشقی متخصص ترمیمی و زیبایی ، جراحی دهان و فک و صورت ، جراح و دندانپزشک، جراحی کاشت دندان (ایمپلنت)، جراحی شکستگی فک و صورت، جراحی شکاف و لب و کام در تهران، جراحی کیست و تومور فک و صورت، جراحی زیبایی فک و چانه در تهران، دکتر هومن عشقی استاد دانشگاه، دکتر هومن عشقی ، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، دکتر هومن عشقی متخصص ترمیمی و زیبایی.
تخصص ها
تصویر
دکتر هومن عشقی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر