منو
X

تصویر
دکتر نگار مقدم
جراحی دندان
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
80%

دقت

70%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر نگار مقدم متخصص متخصص دندانپزشکی جراحی و درمان ریشه دندان (اندودنتیست) و دارای بورد تخصصی می باشم. بنده تحصیلات دانشگاهی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به اتمام رسانیدم.
اولین قدم برای یک دندان پزشک اندودنتیست زمانی که تشخیص به عصب کشی می کند اقدام به این کار است. گام اول در این روش این است که میزان عفونت ها و شدت ان را باید تشخیص داد. در راستای تشخیص میزان این عفونت های ریشه دندان از تجهیزات پیشرفته مانند اشعه ایکس و میکروسکوپ های پیشرفته استفاده می شود و توسط این تجهیزات متخصص دندان پزشک کانال ریشه دندان را مورد کنکاش قرار می دهد. بعد از این مرحله دندان پزشک دندان ها را بی حس می کند تا بتواند از این مسیر به قسمت های درونی ریشه دندان دست پیدا کند و با بی حسی موضعی دندان ریشه دندان که با میکروب ها و باکتری ها آلوده شده است و دچار عفونت شده است از این راه از میان می برد. اگر شکاف دندان بزرگ باشد کار پاکسازی و تخلیه ساده تر صورت می گیرد. سپس بعد از پاک کردن عفونت ها از ریشه دندان آن را با مواد ضد عفونی کننده پاک می کنند و تمیز می شود. اگر حفره ایجاد شده کوچک باشد جراح با یک دستگاه مخصوص سطح خود دندان را سوراخ کرده و سپس اقدام به تخلیه ریشه دندان می کند. مرحله سوم دندان پزشک به پر کردن موقت دندان می پردازد. در صورتی که دندان فرد دچار عفونت باشد بعد از تزریق کردن دارو مدتی بسته خواهد شد و بعد از مدتی و میان رفتن باکتری ها به پر کردن دائمی دندان اقدام خواهد شد. زمانی که عفونت خاصی نداشته باشد دندان پزشک دندان را پر می کند تا از آلودگی و ورود میکروب ها به دندان و ریشه دندان ممانعت شود. اگر متخصص توانایی ترمیم و تاج گذاری کامل دندان را بتداند انجام دهد دندان پزشک این کار را انجام می دهد.
بنده با بیمه های بیمه آسیا – بیمه ایران – بیمه دانا طرف قرارداد دارم و شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با بنده در تماس باشید بنده و کلیه همکارانم در کلینیک خود نهایت سعی و تلاش خود را در راستای بهبود هر چه بهتر وضعیت دندان و سلامتی شما عزیزان انجام می دهیم.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص جراحی و درمان ریشه
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر نگار مقدم متخصص متخصص دندانپزشکی جراحی و درمان ریشه دندان (اندودنتیست) (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص جراحی و درمان ریشه.
تخصص ها
قرار ملاقات
همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 16-21
تصویر
دکتر نگار مقدم
جراحی دندان
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر