منو
X

تصویر
دکتر نوید کریمی نسب
ارتودنسی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر نوید کریمی نسب متخصص دندانپزشکی ارتودنسی دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی پذیرفته شدم و توانستم در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی پذیرفته شوم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص ارتودنسی پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار می باشم. بنده با قرار گرفتن در فضای دانشگاه همواره تلاش کردم با یک تیر دو نشان بدهم از این روی که بتوانم با قرار گرفتن در این فضا بتوانم فرصت انجام پژوهش و تحقیقات بیشتر را داشته باشم و این کار را حتی با همکاری همکاران خود انجام دهم و از این طریق مطالعات خود را گسترده تر و به شیوه های جدید در کار درمان دست یابم و بتوانم با شرکت در کنفرانس ها و سمینار ها این اطلاعات را ارائه و اطلاعت جدید از دیگر پژوهشگران دریافت کنم و از طرفی این اطلاعات را در کار درمانی خود از ان بهره ببرم. من همواره کلیه تلاش خود را در امر تدریس بر اساس پژوهش و تحقیقات خود قرار داده ام تا از این مسیر با اخرین مطالب و پژوهش های علم دندان پزشکی در زمینه ارتودنسی با خبر شوم و خود نیز با تحقیقات انجام شده و شرکت در کنگره ها و سمینار ها و ارائه مقالات در مجلات و سخنرانی های مختلف در تلاش جهت ارائه این مطالب در کار درمانی و نیز برای دانشجویان خود داردم. همان طور که می دانید تجهیزات دندان پزشکی در درمان های دندان پزشکی بسیار مهم و تاثیرات بسزایی دارد، با شناخت تجهیزات به روز در درمان دندانپزشکی و شناخت آن ها بتوانم این تجهیزات را در امر درمان دندانپزشکی تهیه و به کار بندم زیرا تجهیزات در ارائه کیفیت درمانی یکی از گزینه های موثر در درمان دندان پزشکی به خصوص در این تخصص می باشد. با شناخت تجهیزات به روز در ارتودنسی دندان و دانستن آن ها بتوانم این تجهیزات را در امر درمان ارتودنسی دندان فراهم و به کار گیرم زیرا تجهیزات در ارائه کیفیت درمانی یکی از گزینه های موثر در درمان دندان پزشکی به خصوص درمان ارتودنسی می باشد. من در مطب خود به همراهی کلیه همکاران خود تمامی انرژی و تلاش خود را بر ان داشته ای تا کار درمانی شما را به بهترین وجه ممکن انجام دهیم و رضایت خاطر شما را بدست آوریم. آرزوی من و کادر درمانی ام سلامتی و تندرستی شما عزیزان می باشد. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با ارتودنسی قبل از کاشت دندان برای شما بزرگواران ارائه دهم.
ارتودنسی قبل از کاشت دندان: ارتودنسی پیش از کاشت دندان قادر است که فضای درست و متناسبی را جهت انجام دادن کار ایمپلنت دندان انجام بدهد. امکان دارد فرد به هر علتی دندان طبیعی و دائمی خود را از دست داده باشد. ولی در حال حاضر قصد دارید که بعد از زمانی که جای خالی آن ندان را در دهان خود احساس کرده اید با درمان ایمپلنت دندان آن جای خالی را با این درمان به جا و مناسب پر کنید. در صورتی که این دندان که از بین رفته است برای زمان زیادی دندان دیگری جایگزین آن نشده باشد، امکان دارد قسمتی از این فضای خالی توسط دندان هایی که در هر دو طرف دندان خالی وجود دارد گرفته شود. در این صورت ایت که جایی جهت ایمپلنت دندانی فرد به جا نخواهد ماند. به همین علت جهت بازگرداندن دندان ها به موقعیت مناسب خود قبل از کاشت دندان و درمان با ایمپلنت می بایست درمان ارتودنسی انجام شود. استفاده از بریس های ارتودنسی قبل از کاشت دندان: بریس های ارتودنسی متشکل از براکت هایی فلزی می باشد به همراه سیم قوس دار ارتودنسی که از طریق براکت ها به دندان ها وصل می گردد. لنگر ها نیز در درمان ارتودنسی تاثیرات بسزایی دارند. لنگر ها به دندان های پشتی متصل می شود. به صورت رایج متخصص ارتودنسی از راه سفت نمودن سیم قوس دار در برابر لنگر ها دندان های فرد را تنظیم می کند. بهره گیری از بریس های ارتودنسی تکنیک و حرفه ای می باشد که سبب بوجود آوردن فشار یا تنش بر روی دندان ها می گردد. با به کار بردن این مکانیسم، حرکت دندان ها به صورت معمول و طبیعی انجام می شود. فواید بهره گیری از بریس پیش از درمان ایمپلنت دندان: در صورتی که فرد احتیاج به درمان ارتودنسی و ایمپلنت دندان داشته باشد ، مطلوب آن است که درمان ارتودنسی پیش از کاشت دندان یا درمان ایمپلنت انجام شود. این عمل به بریس ها این اجازه را می دهد تا فضای کاملا متناسب و مطلوبی جهت کاشت دائمی بوجود آورد. مزیت های ارتودنسی پیش از کاشت دندان عبارتند از: دندان های موجود راحت تر و بدون وجود مانع جهت کار در اطراف جابجا می گردند. فاصله ایجاد شده مطلوب می باشد. برنامه درمانی بهترین نتایج را بدنبال خواهد داشت. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص ارتودنسی
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر نوید کریمی نسب متخصص دندانپزشکی ارتودنسی (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی ارتودنسی.
تخصص ها
قرار ملاقات
یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه، پنج‌شنبه 15 الی ۲۰
تصویر
دکتر نوید کریمی نسب
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر