منو
X

تصویر
دکتر نوید کرایه چیان
ارتودنسی
(1)
آمار این متخصص
(1) رای
0%

دقت

80%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر نوید کرایه چیان متخصص ارتودنسی هستم و با ۶ سال سابقه کار در امر ارتودنسی بالغ بر ۲۵۰۰ بیمار را درمان کردم و در این مسیر تجربه های بسیاری در جهت درمان بیماران کسب کردم و این اتمام راه برای من نیست بلکه تا جایی که پیشرفت هایی جدید در زمینه امر و تخصص ارتودنسی به علم دندانپزشکی اضافه می شود در صدد آن هستم که بسیار سریع آن را آموزش ببینم و با پیشرفت های روز دیا خود را وفق دهم. دلیل این مدعی شرکت در کنفرانس های بین المللی است که این گونه پیشرفت ها و مباحث را بسیار باز تر می کند پس از فراغت از تحصیل به علت این که علاقه بسیار به امر تدریس و پژوهش داشتم به عنوان هیئت علمی جذب شدم و در مطب خصوصی خود نیز به درمان بیماران مشغول می باشم . بنده همچنین دارای مدرک فلوشیپ ارتودنسی پیشرفته از دانشگاه UCLA آمریکا و دارای بورد ملی دندانپزشکی کشور آمریکا و دارای بورد تخصصی ناسیونال می باشم و نیز عضو بنیاد ملی نخبگان ایران هستم.
همه ما با آنچه که ندانپزشکان انجام می دهند تا حدودی آشنایی داریم اما ممکن است عبارت ارتودنتیست یا متخصص ارتودنسی قدری مبهم کننده باشد. میان دندانپزشک معمولی و کسی که تخصص ارتودنسی یا به اصطلاح ارتودنتیست می باشد تفاوتی بسیار واضح در نوع کار خود است، زیرا اگر کار خود را به دست دندانپزشک عمومی بسپارید نتیجه کار درمانی نا متناسب و انچه انتظار آن را داریم اعمال نمی شود. دندانپزشک و متخصص ارتودنسی به لحاظ درجه تخصصی و خدمات درمانی با هم تفاوت آشکار دارند. دندانپزشک شخصی است که با گذراندن دوره ۶ ساله دندانپزشکی عمومی توانایی انجام درمان های ساده عمومی دهان و دندان هم چون پر کردن دندان ها، عصب کشی، کشیدن دندان، پروتزهای دندانی یا جرمگیری را دارا می باشد. و برای کار های تخصصی دندان باید به متخصص خاص آن بخش مراجعه نمود. و از آنجا که رشته دندانپزشکی ۱۳ شاخه تخصصی دارد، حتی درمانی که در حوزه دندانپزشکی عمومی نیز می گنجد می تواند به دیگر متخصصین این رشته ارجاع پیدا کند و در دایره درمان متخصصین این رشته ها قرار می گیرد. اما درمان ناهنجاری های دندانی و فکی مانند نا منظم و نا ردیف بودن در دندان ها به علت طولانی بودن درمان بیماران آن (گاها تا چند سال) در حوزه درمان دندانپزشکان عمومی و حتی آموزش های دندانپزشکان عمومی نیست و قرار نمی گیرد. در حالی که ارتودنتیست دندانپزشکی است که پس از دوره عمومی با گذراندن یک دوره تخصصی ۳ ساله موفق به کسب و صلاحیت علمی درمان مشکلات و ناهنجاری های دندانی- فکی شده است.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص اندودونتیست
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر نوید کرایه چیان ، دندانپزشک، دکتر نوید کرایه چیان متخصص اندودنتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی نامرئی ،درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر نوید کرایه چیان استاد دانشگاه، دکتر نوید کرایه چیان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر نوید کرایه چیان متخصص اندودونتیست.
تخصص ها
تصویر
دکتر نوید کرایه چیان
ارتودنسی
(1)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر