منو
X

تصویر
دکتر نوید ناصری
ارتودنسی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر نوید ناصری متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت فلوشیپ لیزر در دندانپزشکی می باشم. بنده پس از فارغ التحصیلی از دوره متوسطه بنا بر علاقه شخص خود به رشته دندانپزشکی با جدیت تمام در کنکور سراسری شرکت نمودم و موفق شدم دوره عمومی دندانپزشکی را در دانشکده دندانپزشکی شیراز قبول شدم و پس از تمام شدن این دوره در سال ۱۳۷۸ با موفقیت و علاقه به تخصص ارتودنسی با قبولی در تخصص ارتودنسی در دانشگاه شیراز مدرک تخصصی خود را در سال ۱۳۸۵ از همان دانشگاه اخذ نمودم. پس از اخذ مدرک تخصصی، به کار طبابت مشغول گشتم و بعد ها به عنوان عضو شورایعالی نظام پزشکی کل کشور، نایب رئیس انجمن دندانپزشکی ایران – شعبه فارس، رئیس انجمن ارتودنتیست های ایران – شعبه فارس و خزانه دار انجمن ارتودنتیست های ایران منتخب گشتم.
آنچه در کار درمانی خود برای شما گرانقدران مد نظر قرار می دهم ایجاد هماهنگی و بهبود در کارکرد دهان و دندان و فک شما عزیزان و ایجاد لبخندی زیبا بر لبان شما است. همان طور که می دانید در دنیای امروز ارتودنسی نه فقط از منظر درمانی که از منظر زیبایی نیز حائز اهمیت می باشد. روابط قابل قبول دندانی-فکی در جهت عملکرد های درست دهانی مانند غذا خوردن و حرف زدن دارای اهمیت بسیاری است. در دنیای امروز معیار های زیبایی متناسب شده با فرهنگ حاکم می باشند مگر در زمانی که دچار تغییراتی در آن ها بشوند. مانند علاقه وافر افراد به ایجاد لب های برجسته بر صورت خود که با علاقه بسیاری مواجه است. از طرف دیگر هر چه سن بیشتر می شود لب ها نیز نازک تر می شوند. بنابر این در حال حاضر علاقه یادی به کم شدن کشیدن دندان ها و جلوگیری از عقب رفتن لب ها در درمان های مرتبط با ارتودنسی ایجاد شده است. هر چند عامل مهم در تعیین ایجاد نتیجه خوب و عالی و ایجاد کیفیت بهتر در درمان، مهارت علمی و تجربه عملی درمان گر می باشد، و با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد روش های نوین در درمان ارتودنسی این عمل بسیار آسان تر و نتیجه بخش تر شده است. ما در کلینیک تخصصی خود تمام تلاش خود را در ان داشته ایم که آخرین متد های روز دنیا را فرا بگیریم و این مهارت های نوین را برای بیماران خود به کار بگیریم تا روند درمان آسان تر و بر اساس آخرین روش های علمی روز دنیا صورت بگیرد.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص اندودونتیست
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر نوید ناصری ، دندانپزشک، دکتر نوید ناصری متخصص اندودنتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، اصلاح طرح لبخند و بستن فضاهای بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، دندانپزشکی اطفال و کودکان، جراحی دندان های نهفته، دندان عقل، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، بوی دهان، جراحی سینوس فک، خمیر دندان، درمان فاصله های بین، درمان چرخش و نامرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر نوید ناصری استاد دانشگاه، دکتر نوید ناصری هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر نوید ناصری متخصص اندودونتیست.
تخصص ها
  • ارتودنسی
قرار ملاقات
شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 الی 21
تصویر
دکتر نوید ناصری
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر