منو
X

تصویر
دکتر نفیسه کرمانی
دندانپزشک
(6)
آمار این متخصص
(6) رای
76%

دقت

80%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر نفیسه کرمانی متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. در اینجا قصد دارم جهت آشنایی والدین توضیحاتی در ارتباط با روکش دندان های شیری در دندان پزشکی کودکان به والدین گرامی ارائه دهم.
روکش دندان در کودکان بسیار با آنچه در روکش های دندانی بزرگسالان دیده می شود تفاوت دارد. از این روی است که جهت روکش دندان های شیری کودکان می بایست به یک متخصص دندان پزشک کودکان مراجعه کرد. روکش های دندان های شیری کودکان از جنس فلز می باشد و به همین روی به رنگ نقره ای است و به صورت پیش ساخته می باشد و بر خلاف روکش های بزرگسالان که نیاز به دو یا سه جلسه برای ساخت روکش و اندازه آن بر روی دندان ها زمان نیاز دارد در این روکش ها به صورت از پیش ساخته روی دندان ها قرار می گیرد. از این روکش ها برای دندان های کودکانی استفاده می شود که دندان های آن ها بسیار دچار خرابی شده باشد. همان گونه که از قبل گفته شد این روکش ها پیش ساخته هستند و در جهت اجتناب از شکستگی دندان ها، ترمیم و جلوگیری از پوسیدگی دوباره دندان ها استفاده می شود. دوام روکش دندان های شیری کودکان بسیار زیاد است و ماندگاری بالایی نیز دارند و کاملا روی دندان ها قرار می گیرد. روکش دندان های شیری کودکان در اندازه های گوناگون وجود دارد و این روکش ها بوسیله متخصص دندان پزشک کودکان به دندان ها چسبانده می شود. با استفاده از این روکش ها می توان ترمیم دندان ها را به دنبال داشت. در صورتی که دندان شیری کودکان به مقدار زیادی پوسیده شده باشد و یا این که اگر این دندان ها عصب کشی شده باشد نمی توان به راحتی این دندان ها را به سادگی پر کرد. به این دلیل که پر کردن دندان کودکان، دندان ها را از ترک و شکستگی حفظ نمی کند. در چنین وضعیتی است که دندان پزشک کودکان به اعمال روکش های پیش ساخته بر روی دندان های کودکان اهتمام می ورزد. این روکش ها جهت پوشانپوشانیدندن و محفاظت از دندان ها، روی آن ها قرار داده می شود.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر نفیسه کرمانی متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان.
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
تصویر
دکتر نفیسه کرمانی
دندانپزشک
(6)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر