منو
X

تصویر
دکتر نسیم اثناعشری
ارتودنسی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر نسیم اثناعشری پس از موفقیت در کنکور سراسری وارد دوره دندانپزشکی عمومی شدم. من پس از گذراندن این دوره در سال ۱۳۸۸ وارد دوره تخصصی ارتودنسی گردیده و با کسب بورد تخصصی در سال ۱۳۹۲ به عنوان هیات علمی در دانشکده دندانپزشکی آزاد اصفهان مشغول به کار شدم و همزمان در بخش خصوصی و مطب شخصی خود در شهر اصفهان نیز فعالیت دارم. در مطب تخصصی اینجانب سعی کرده ام از تیم درمانی ماهر و مجرب و متعهد استفاده شود و بهترین خدمات تخصصی جهت ایجاد لبخند زیبا و متناسب با چهره هر فرد ارائه شود.
بخشی از رزومه اینجانب:
کتاب های تالیف/ترجمه شده
ترجمه کتاب موفقیت های کلینیکی درمان های ارتودنسی و جراحی دندان های نهفته”
ترجمه کتاب طب جهان (Oral Medicine) •
تالیف کتاب اور بایت عمیق
تجربیات پژوهشی
چندین مقاله پژوهشی در مجلات معتبر داخلی و خارجی
هدایت پایان نامه های دوره دکترای عمومی به عنوان استاد راهنما و استاد مشاور
به طور حتم از مهم ترین اجزای صورت در صورتی که دچار ناهنجاری نیز باشد و بسیار در زیبایی و ظاهر هر فرد تاثیرات به سزایی دارد دندان های وی است. وجود دندان هایی زیبا سبب خنده ای دلنشین و جذاب در صورت می شود و تاثیرات اجتماعی منفی را از فرد می زداید. این نخستین بخش صورت هر فرد می تواند گیرایی بسیاری در نگاه اطرافین داشته باشد. این بخش از صورت زیبایی هر فرد را تحت تاثیر خود قرار می دهد و در نگاه اول بخش اعظمی از زیبایی صورت را تحت تاثیر خود قرار می دهد. کسانی که دندان های نا منظمی دارند با هر بار جلوی آینه با لبخند زدن به این فکر می کنند که کاش دندان های صاف و مرتبی داشتند. علت مراجعه به درمان های ارتودنسی جهت نا مرتبی دندان ها و نا هنجاری های فکین است. پس ارزوی داشتن دندان های زیبا و مرتب دیگر آرزو نیست بلکه در هر سنی می توان به این ارزو دست یافت. علم دندانپزشکی نه فقط در زیبا ساختن دندان ها به پیشرفت های قابل توجهی دست پیدا کرده است بلکه با روش های بهتر و مطلوب تر به این مهم می تواند دست یابد. این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که داشتن لبخندی زیبا اولین گام رد پذیرش در میان اجتماع فعال است و ظاهر شما را دو چندان زیبا تر و دل نشین تر نشان می دهد. از قدیم الایام همیشه به ما گفته اند صورت زیبا را لبخندی زیباتر می کند اما این لبخند خود واجد شرط دندان هایی هم ردیف و منظم است. امروزه انوع روش های درمانی جهت بر طرف کردن مشکلات دندان در درمان وجود دارد که دندانپزشک متخصص بنا بر شرایط لازم و برای هر فرد نوع درمانی خاص خود را انتخاب می کند و کجی و نا مرتبی دندان ها را رفع می نماید. کج بودن دندان ها و روی هم افتادن آن ها یکی از رایج ترین مشکلات دندان است که افراد بسیاری از ان رنج می برند. اما چون به دلیل سیم کشی های موجود در ارتودنسی و وجود براکت ها بر دندان خود تا مدتی طولانی درمان رنج می برند و نگران هستند با این پیش فرض قدمی برای درمان دندان های خود بر نمی دارند غافل از این که درمان ارتودنسی علاوه بر این که بر زیبایی فرد بسیار تاثیر به سزایی دارد بسیار مفید می تواند در سلامت دهان و دندان عمل کند. در ارتودنسی انواع روش هایی وجود دارد که امکان درمان را برای افراد بزرگسال نیز فراهم آورده است. همچنین با تجهیزات پیشرفته ای که وجود دارد روش های نوین جای خود را به روش های قدیمی و پر دردسر داده است و در این روش های جدبد دقت و راحتی بیشتری دیده می شود. بنابراین دیگر نیازی نیست نگران مراحل درمانی و یا ظاهر خود در طول درمان باشید. تنها کافی است به ارتودنتیست مراجعه نمود و با روش ها و گزینه های مختلف درمانی با مشورت ما در کلینیک ما آشنا شوید و از روند درمانی خود اطلاعات لازم را کسب کنید.

در واقع ارتودنسی درمانی است برای اصلاح نا منظمی در دندان ها، و شلوغی و روی هم افتادن آن ها و همچنین از میان برداشتن فاصله ای که میان دندان ها گاه در افراد ایجاد می شود و نیز رفع نا هنجاری های فک ها صورت داده می شود . در درمان ارتودنسی گاها نیاز به کشیدن دندان برای افراد وجود دارد. عملاً، هیچ وقت برای مرتب کردن دندان ها دیر نیست و در هر سنی این کار را می توان در کلینیک بنده انجام داد. برای ارتودنسی موجب برطرف کردن مشکلات گوارشی می شود: یعنی جویدن غذا با دندان هایی سالم تر باعث عملکرد بهتر در جویدن غذا و کمک به هضم آن و در نتیجه کمک به گوارش بهتر غذا می کند. با داشتن دندان هایی نا مرتب و نا منظم کارایی جویدن غذا در دهان کاهش پیدا می کند و مشکلاتی با خود به همراه می آورد..ارتودنسی همچینن باعث درمان مشکلات عضلانی می شود: اگر فردی به دلیل وجود نا هنجاری در دهان خود همیشه با یک طرف دندان خود غذا را بجود بنابراین عضلات یک قسمت نسبت به قسمت دیگر بزرگتر جلوه می کند و نامتقارن در صورت وی ایجاد می شود و این در زیبایی صورت فرد نیز تاثیر بسزایی دارد. به کمک علم ارتودنسی می توان ناهنجاری های فکی و اسکلتی صورت را نیز بهبود بخشید .
در مورد ارتودنسی کودکان:
از سن شش تا هفت سالگی که دندان های شیری جای خود را به دندان های می دهند، درمان ارتودنسی اهمیت خود را نشان می دهد. در همین دوران است که بسیاری از مشکلات دندان مانند فاصله میان دندان ها کوچکی فضای دهان نسبت به دندان ها و سایر مشکلات دندانی مرتبط با ارتودنسی شناسایی می شود و اهمیت خود را نشان می دهد. اگر در این دوران درمان ارتودنسی انجام شود هم کم هزینه تر است و هم طول دوره درمان را کاهش می دهد و نیز به دلیل در رشد قرار گیری کودک دندان ها و فک ها بسیار راحت تر در محل و موقعیت خوب خود جای می گیرند و نا هنجاری های دندان و فک ها اصلاح می شود. ممکن است بسیاری از مشکلات ارتودنسی و ناهنجاری ها را والدین نتوانند تشخیص دهند به همین منظور کودک را حتما برای مراجعه و نشان دادن به ارتودنتیست نشان دهید تا از مشکلات بزرگتر در آینده جلوگیری نماید.
ما در مطب خود سعی بر آن داشته ایم که نکانت زیر را رعایت نماییم:
با استفاده از تکنولوژی روز دنیا: در مطب تخصصی دکتر اثناعشری سعی می کنم از نوین ترین روش هایی که در درمان های ارتودنسی در دنیا ارائه شده است استفاده کنم تا روند درمانی راحت تری برای بیمارانم داشته باشم. زیرا هر چه به جلو پیش می رویم روش های درممانی ارتودنسی راحت تر از قبل شده است. روش های نوین ارتودنسی اطفال (ارتودنسی پیشگیری – ارتودنسی بزرگسالان و درمان های فک و صورت بسته به نیاز بیماران محترم مورد استفاده قرار می گیرد. روش هایی مانند ارتودنسی شفاف و نامریی، ارتودنسی پشت دندانی، ارتودنسی دیمون و… از جمله نمونه راه ها و روش هایی است که بر اساس وضعیت هر شخص و بیمار تجویز می شود.
روش های نوین درمانی :همواره سعی کرده ام که با توجه به پیشرفت های روز علم دندانپزشکی و ظهور مواد و وسایل و نظریه های جدید، این مرکز همگام با این پیشرفتها همواره در حال بروز رسانی میباشد. آموزش دانشجویان دندانپزشکی در دانشگاه و انجام امور پژوهشی و شرکت در کنگره های تخصصی از جمله وجوهات تمایز مرکز تخصصی دکتر اثناعشری می باشد.
رعایت اخلاق حرفه ای: تعهد اخلاقی و احترام به بیماران اصلی مهم در کلینیک تخصصی بنده می باشد. ارائه بهترین طرح درمانی برای بیمار که انتظارات وی را برآورده سازد و دندانپزشک قبل از انجام درمانف مراحل کار ارتودنسی را برای بیمار تشریح کند و مزایا و معایب و توصیه ها و نکات مهم در رابطه با درمان و در خصوص میزان موفقیت درمان و مزایا و معایب را به بیمار یادآوری کند از وظایف هر پزشکی به حساب می آید. همچنین تعامل حرفه ای و اخلاقی با همکاران محترم دنداپزشک و انجام مشاوره های مورد نیاز از جمله نقاط قوت این مرکز محسوب می شود.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص ارتودنسی
  • دانشگاه دانشکده دندانپزشکی آزاد اصفهان
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی هیات علمی در دانشکده دندانپزشکی آزاد اصفهان
  • مقطع تحصیلی بودر تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر نسیم اثناعشری ، دندانپزشک، دکتر نسیم اثناعشری متخصص ارتودنسی، جراحی دهان و فک و صورت ، جراحی دهان و فک و صورت ، جراح و دندانپزشک، جراحی کاشت دندان (ایمپلنت)، جراحی شکستگی فک و صورت، جراحی شکاف و لب و کام در تهران، جراحی کیست و تومور فک و صورت، جراحی زیبایی فک و چانه ، دکتر نسیم اثناعشری استاد دانشگاه، دکتر نسیم اثناعشری ، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، دکتر نسیم اثناعشری متخصص ارتودنسی، جراحی دهان و فک و صورت.
تخصص ها
قرار ملاقات
یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:30 الی 20 شب
تصویر
دکتر نسیم اثناعشری
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر