منو
X

تصویر
دکتر نسرین فرهادیان
ارتودنسی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر نسرین فرهادیان متخصص ارتودنسی و دارای بورد تخصصی ارتودنسی می باشم. بنده در سال ۱۳۷۲ از رشته مورد علاقه خود یعنی دندان پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدم و سپس به کار درمانی پرداختم و پس از وقفه ای چند ساله با توجه به علاقه خود به تخصص ارتودنسی در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدم و در سال ۱۳۷۷ بورد تخصص خود را از این رشته دریافت کردم. بنده سپس بلافاصله پس از دریافت بورد تخصص خود به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه بو علی سینای همدان مشغول به کار شدم و تا هم اکنون در حال فعالیت و امر تدریس در آن دانشگاه می پردازم. در حال حاضر در مرتبه دانشیاری به فعلیت و دریس و پژوهش در دانشگاه مشغول می باشم. حاصل مدت زمان فعالیت تدریس و تلاش در این دانشگاه چاپ مقالات متعدد در مجلات علمی داخلی و خارجی و برگزاری سمینار ها و شرکت در کنفرانس های داخلی و خارجی و تالیف و ترجمه کتب می باشد و از این طریق همواره بر آن هستم تا بتوانم اطلاعات و دانش به روز را در اختیار دنشجویان خود قرار دهم و با شناخت تجهیزات به روز در درمان ارتودنسی و شناخت آن ها بتوانم این تجهیزات را در امر درمان ارتودنسی تهیه و به کار بندم زیرا تجهیزات در ارائه کیفیت درمانی یکی از گزینه های موثر در درمان دندان پزشکی می باشد. مدیر گروه ارتودنسی به مدت ۵ سال ، عضو هیئت تحریریه مجله دندان پزشکی دانشکده به مدت ۸ سال و عضو لیزر وابسته به مرکز تحقیقات دانشکده دندان پزشکی از جمله سمت های بنده در طول سال های خدمت خود در این دانشگاه می باشد. بنده در سال ۱۳۷۲ رتبه اول دندان پزشکی کشور را با تلاش و زحمات بسیار بدست آوردم و در سال ۱۳۷۷ رتبه اول بورد تخصصی ارتودنسی کشور را کسب کردم و در سال ۱۳۸۷ برگزیده جشنواره سلامت کشور نیز شدم. بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت شما انجام می دهیم امید است همیشه سلامت و تندرست باشید. شما عزیزان با مراجعه به ارتودنتیست می توانید به مرور لبخند زیبایی را بر صورت خود داشته باشید. با مرتب سازی دندان ها و رفع نا هنجاری های دندان ها و فکین تناسب و توازن در صورت و لبخند خود را بدست خواهید آورد و می توانید اعتماد به نفس خود را بازیافته و حضور موثر تری در جامه داشته باشید. در اینجا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با وجه تمایز ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک توضیحاتی کوتاه ارائه دهم.
وجه تمایز ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک ارتودنسی ثابت و متحرک: ارتودنسی متحرک و ارتودنسی ثابت به عنوان دو روش کارآمد جهت رفع نمودن مشکلات دندان و فک محسوب می شود و بن بر تشخیص ارتودنتیست و وضعیت بیمار در اینجا متخصص ارتودنسی یکی از این دو روش را جهت درمان بیمار پیشنهاد می دهد. درمان ارتودنسی یکی از متد های رایج برای درمان نا هنجاری های فکی و دندانی می باشد و بوسیله ان می توان هم سلامت دهان و دندان ها را تامین کرد و نیز زیبایی این قسمت از چهره را که تاثیر بسیار زیاد و موثری بر صورت دارد را تامین می کند. رتودنسی ثابت چیست؟ ارتودنسی ثابت یکی از متد های تاثیر گذار در درمان نا هنجاری های دهانی محسوب می شود. در ارتودنسی ثابت برامت ها بوسیله مواد مخصوص و بی ضرر روی سطح دندان ها چسبانده خواهد شد و در ادامه توسط سیم و کش مخصوص ارتودنسی ارتباط محکم میان برامت ها ایجاد خواهد شد. در ارتودنسی ثابت بیمار می بایست تا پایان دوره درمانی خود دستگاه و براکت ها روی دندان هایش ثابت باقی بماند و نمی تواند آن ها را از دهان خود خارج سازد. در ارتودنسی ثابت می توان با استفاده از تخصص و نظارت متخصص ارتودنسی، بسیاری از نا هنجاری های دهان و دندان را در مدت زمان مشخصی درمان نمود. در ارتودنسی ثابت برای حرکت دندان ها وریشه آن ها در مکان مطلوب و صحیح خود برای بیمارانی که وضعیت دندانی آن ها پیچیده شده است، بهره گرفته می شود. به صورت کلی می توان گفت ارتودنسی ثابت با نتیجه درمانی مطلوب و صحیحی همراه است، به این دلیل که ارتودنتیست در ارائه راه کار های درمانی دارای اختیار و دست ارتودنتیست در درمان باز است. بیمارانی که قصد انجام ارتودنسی ثابت را دارند باید همواره به این نکته توجه نمایند که رعایت بهداشت و نظافت دهان و دندان در این روش درمانی بسیار دارای اهمیت خواهد بود. چون در صورتی که فرد به این موضوع بی توجهی کند زیبایی و سلامت دندان ها به شدت در مخاطره قرار می گیرد. ارتودنسی متحرک چیست؟ ارتودنسی متحرک یکی دیگر از روش های درمانی در ارتودنسی محسوب می شود.ارتودنسی متحرک نیز هم چون ارتوئدنسی ثابت با نتایج مطلوبی همراه می باشد. در ارتودنسی متحرک یک قالب از فک پایین و و فک بالای بیمار ساخته می شود و سپس پلاکی برای دندان های بیمار ساخته خواهد شد و بیمار می بایست آن را در مدت زمانی خاص در دهان خود قرار دهد. ویژگی مهم و بسیار خوب در ارتودنسی همان طور که از نام آن بر می آید امکان خروج ارتودنسی متحرک در هر زمان از دهان می باشد. در نتیجه بیمار در هر زمان که احساس ناراحتی از ارتودنسی متحرک کند مانند زمان غذا خوردن و یا آشامیدن و مسواک زدن پلاک را از دهان خود بر می دارد و بعد از خوردن و شست و شوی دهان، دوباره پلاک را در دهان قرار می دهد. ه چند رعایت بهداشت دندان در این شیوه نیز دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد ولی در قیاس با ارتودنسی ثابت بسیار راحت تر انجام می شود. به همین جهت ریسک خرابی دندان ها در ارتودنسی متحرک در قیاس با ارتودنسی ثابت کمتر خواهد شد. اما ارتودنسی متحرک در قیاس با ارتودنسی ثابت جهت درمان نا هنجاری های شدید و پیچیده دندان ها موثر واقع نمی شود. اما می توان در این روش نا هنجاری استخوانی فکین را درمان کرد. در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدماتم در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص ارتودنسی
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر نسرین فرهادیان متخصص دندانپزشکی ارتودنسی (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی ارتودنسی.  
تخصص ها
  • ارتودنسی
تصویر
دکتر نسرین فرهادیان
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر