منو
X

تصویر
دکتر ندا بابائی
جراحی دهان، فک و صورت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

دکتر ندا بابائی متخصص دندانپزشکی

بنده دکتر ندا بابائی متخصص دندانپزشکی جراحی دهان، فک و صورت و دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم.

من در کنکور سراسری تجربی در رشته دندان پزشکی پذیرفته شدم و توانستم دکترای حرفه ای خود را در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی دریافت کنم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم.

بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص جراحی دهان، فک و صورت پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم.

هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل

در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل مشغول به کار درمان هستم و هم اکنون در سمت دانشیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم.

فضای آکادمیک با گرفتن بخشی مهمی از زمان اساتید آن ها را از تما وقت کار طبابت به دور نگه می دارد.

اما مزیت هایی را این فضا با خود به همراه دارد. ادر اختیار داشتن فضایی در جهت انجام دادن کار های تحقیقاتی و مطالعه بیشتر در مورد مسائل دندان پزشکی باعث می شود به نتایج تاثیر گذاری در این علم دست پیدا کنیم و بتوانیم قدم های مهم و تاثیر گذاری در این شاخه برداریم.

این هم راستا و هم سو با امر طبابت می باشد زیرا با بدست آوردن نتایج جدید می توان کار طبابت و درمانی را با علم و تخصص بیشتر و با درایت تر انجام داد.

متخصص دندانپزشکی جراحی دهان، فک و صورت و دارای بورد تخصصی

انجام این تحقیقات جدید و نشر آن ها در مجلات معتبر خارجی و داخلی و یا شرکت کردن در کنفرانس ها و سمینار ها با خود به همراه دارد که این خود سبب می شود که با دیگر تحقیقات دانشمندان و محققان این زمینه می توان بیشتر آشنا شد و از این تجربیات و یافته های جدید به نحو احسن بهره گرفت و مسائل و نایافته ها در امر درمانی را با روشن کردن این چراغ ها تبدیل به امری ممکن نمود.

همان گونه که مستحضر می باشید کاربرد تکنولوژی در دنیای امروز امری اجتناب نا پذیر در علم دندان پزشکی و در درمان بیماری هاست و در صورتی که دندان پزشکی از این امر مستثنی باشد کار درمانی را تا درصدی نمی تواند آن گونه که شایسته است انجام دهد. بنابراین شناخت تکنولوژی نیز امری ضروری می باشد.

از این منظر بنده با به کار گیری تکنولوژی روز در درمان بیماری های دندان و دهان تمامی سعی و تلاش خود را در جلب رضایت شما مراجعین عزیز می نمایم.

امیدوارم شما مراجعین محترم از خدمات دندان پزشکی بنده و همکاران در مطب رضایت کامل را داشته باشید و همواره سلامتی شما آرزوی بنده و کادر درمانی بنده می باشد. من همیشه توضیحات را در اولین دیدار و ملاقات با مراجعین و بیمار خود ارائه می دهم تا آن ها در مورد نحوه درمانی خود بهتر آشنا گردند و این به عنوان بخشی از روش درمانی من محسوب می شود.

من همواره تلاش خود را بر آن داشته ام که با بهره گرفتن از فضای خوب و کاملا آرام در کلینیک درمانی خود استرس و اضطراب های ناشی از درمان را از مراجعین خود دور نمایم. در اینجا می خواهم توضیحاتی در ارتباط با خونریزی لثه ها برای شما گرامیان ارائه دهم.

خونریزی لثه ها با مسواک زدن

خونریزی لثه ها در زمان مسواک زدن مشاهده می گردد و اغل نشانه آن می باشد که در لثه فرد اتفاقاتی می افتد و سبب بوجود آمندن صدمه به لثه می باشد سبب بوجود آمدن پلاک می گردد که خود از دلایل آسیب به لثه ها می باشد. در این گونه وضعیت می باشد که دندان پزشکان دو مرتبه در روز مسواک زدن و کشیدن نخ دندان را توصیه می کنند و آغاز کردن آن به هیچ وجه دیر نمی باشد.

چنان چه به نظر نرسد که مسواک زدن و کشیدن نخ دندان به کم کردن یا از میان بردن خونریزی لثه ها کمک برساند، می بایست با دندان پزشک مراجعه شود و به وی اطلاع داده شود که لثه ها دچار خونریزی می شود و جهت تصحیح این موضوع امکان دارد به یک تمیز کردن عمیق یا لایه برداری احتیاج پیدا شود.

پس رفتن لثه ها

هر چند امکان دارد سلامتی دندان های خود متعهد باشید، با مسواک زدن بیش تر از حد و سخت بر روی دندان ها در واقع می تواند باعث رکود لثه یا عقب رفتگی در لثه ها گردد. این آسیب یعنی رکود لثه هم از دیگر صدمات و آسیب ها لثه به شمار می آید.

در زمان مسواک زدن می بایست بسیار مراقب بود و آن را آنقدر سخت و سفت بر روی دندان ها نکشیم و اطمینان حاصل کنیم که از مشواک نرم برای مسواک زدن استفاده می کنیم. یکی دیگر از علت های عمده در رکود لثه، دندان قروچه می باشد.

در صورتی که در زمان خواب یا در هنگامی که بیدار می باشید، دندان خود را خرد کنید، لثه ها می توانند فروکش کنند.

گزینه هایی در جهت مرتفع نمودن مشکلاتی همچون دندان قروچه در دسترس می باشد و دندان پزشک شما قادر به ارائه راهنمایی مناسب است.

شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

وابستگی به کلینیک دکتر ندا بابائی : خصوصی
رشته تحصیلی: دکترای تخصصی دندان پزشکی بیماری های دهان، فک و صورت
مقطع تحصیلی دکتر ندا بابائی : متخصص دندان پزشکی بیماری های دهان، فک و صورت دکتری دارای بورد تخصصی.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک دولتی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی جراحی دهان، فک و صورت
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر ندا بابائی تشخیص بیماری های دهان، فک و صورت متخصص دندانپزشکی بیماری های دهان، فک و صورت (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی بیماری های دهان، فک و صورت.
تخصص ها
تصویر
دکتر ندا بابائی
جراحی دهان، فک و صورت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر