منو
X

تصویر
دکتر نجمه زندی پور
جراحی دهان، فک و صورت
(6)
آمار این متخصص
(6) رای
80%

دقت

60%

مفید بودن

60%

دانش و مهارت

80%

رفتار بالینی

60%

وقت شناسی

80%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

دکتر نجمه زندی پور
من دکتر نجمه زندی پور ساکن در شهر سنندج دارای بورد تخصصی جراحی دهان و فک و صورت و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در بخش گروه جراحی دهان و فک و صورت هستم. بنده هم چون سایر همکاارانم در حوزه داندانپزشکی کلیه معاینات مربوط به این حوزه و درمان در این خصوص را انجام می دهم.
سوابق و رزومه اینجانب به صورت زیر است:
عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان مدیر گروه رشته جراحی دهان و فک و صورت، کسب بورد تخصصی جراحی دهان و فک و صورت سال ۹۶، فارغ‌التحصیل دوره تخصصی جراحی فک و صورت از دانشگاه ابوعلی سینا همدان سال ۹۶، پذیرفته شدن در آزمون دستیاری ۹۱ در رشته جراحی دهان و فک و صورت دانشگاه بوعلی همدان، فارغ‌التحصیل دندانپزشکی عمومی از دانشگاه آزاد تهران سال ۸۹.

جراحی دهان و فک و صورت به واقع نزدیک‌ترین رشته به پزشکی در بین علوم دندانپزشکی است. رشته ای که به صورت تخصصی در زمینه درمان ناهنجاری های ناحیه فک و صورت تمرکز کند. حذف کانون‌های عفونی فعال و مزمن، خارج کردن دندان‌های نهفته و یا اضافی، کمک به رویش دندان‌ها از طریق حذف موانع بافتی و اصلاح روابط استخوانی فک بالا و پایین در کنار جراحی بافت‌های سرطانی از جمله موارد قابل انجام توسط جراحان فک و صورت است.
رشته جراحی فک و صورت از این جهت با سایر رشته ها متمایز است که در واقع پیوند بین پزشکی و دندانپزشکی می باشد. جراحی روی ناحیه فک و صورت از یک طرف نیاز به دانش در مورد اکلوژن و روابط دندانی و فکی و از طرف دیگر نیاز به دانش پزشکی و آشنایی با علوم بیمارستانی دارد.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک دولتی
  • تجارب / مهارت ها متخصص جراحی دهان و فک و صورت
  • دانشگاه کردستان
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی استادیار
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر نجمه زندی پور ، دندانپزشک، دکتر نجمه زندی پور متخصص جراحی دهان و فک و صورت ، جراحی دهان و فک و صورت ، جراح و دندانپزشک، جراحی کاشت دندان (ایمپلنت)، جراحی شکستگی فک و صورتف جراحی شکاف و لب و کام در سنندج، جراحی کیست و تومور فک و صورت، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراحی زیبایی فک و چانه در سنندج، دکتر نجمه زندی پور استاد دانشگاه، دکتر نجمه زندی پور استادیار دانشگاه علوم پزشکی کردستان، دکتر نجمه زندی پور متخصص جراحی دهان و فک و صورت.
تخصص ها
تصویر
دکتر نجمه زندی پور
جراحی دهان، فک و صورت
(6)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر