منو
X

تصویر
دکتر نجمه اخلاقی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر نجمه اخلاقی متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. بنده متولد سال ۱۳۶۳ می باشم و پس از اتمام تحصیلات متوسطه خود بلافاصله در سال ۱۳۸۱ با شرکت در کنکور سراسری و قبولی در آن امتحان توانستم در رشته دندان پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان وارد شوم. در دوره دکترای عمومی توانستم رتبه برتر ورودی سال ۱۳۸۱ در رشته دندان پزشکی را کسب کنم و سپس با شرکت در دوره بورد تخصصی، تخصص کودکان و نوجوانان توانستم رتبه ۲۱ تخصص سال ۱۳۸۷ را کسب کنم و در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دوره تخصصی خود را ادامه دهم. و رتبه اول بورد تخصص کودکان و نوجوانان کشور را نیز بدست اوردم. در سال ۱۳۹۱ به عنوان دندان پزشک نمونه منتخب شدم. بنده در حال حاضر به عنوان عضو هیات علمی گروه دندان پزشکی کودکان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در دانشگاه مشغول به امر تدریس دانشجویان دندان پزشکی و پژوهش در حوزه دندان پزشکی کودکان و نوجوانان نیز در کنار امر طبابت می باشم. من عضو مرکز تحقیقات علوم دندانی دانشکده دندانپزشکی اصفهان و عضو انجمن دندان پزشکی کودکان ایران هم می باشم. در طی این دوران همواره تلاش کرده ام با شرکت در نشست ها و سخنرانی ها و کنفرانس ها از اخرین متد ها و علم روز در دنیان تخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان مطلع و علم خود را به روز نمایم. از این رو در کنگره های متعدد داخلی و خارجی شرکت و سخنرانی نموده ام و توانسته ام مقالات علمی متعدد در مجلات معتبر داخلی و خارجی را به چاپ برسانم. بنده به عنوان یکی از اعضا هیات نویسندگان ژورنال دانشکده دندان پزشکی (dental research journal) نیز فعالیت دارم. من هماره تلاش کرده ام تا با استفاده از فضای مناسب و ارام در مطب خود بر اساس اصول جدید روان شناسی کودک فضای فیزیکی مطب خود را طراحی نمایم تا از این رهگذر استرس و اضطراب کودکان را کاهش داده و با امکانات به روز آماده خدمات رسانی با کیفیت تخصصی به کودکان عزیز سرزمین خود باشم. در اینجا قصد دارم در ارتباط با مراقبت های عصب کشی کودکان توضیحاتی ارائه دهم.
مراقبت های بعد از عصب کشی کودکان: داشتن درد کم پس از انجام عصب کشی طبیعی می باشد و این به این علت می باشد که عصب دندان در این درمان دندان پزشکی از میان رفته است. هر چند در حین درمان عصب کشی دندان پزشک از بی حسی موضعی استفاده می کند ولی پس از درمان در جهت تسکین درد و کم کردن درد دندان ها می تواند از مسکن های ویژه کودکان با تجویز خود دندان پزشک استفاده نمود. پس از این که کار عصب کشید دندان انجام شود وجود حساسیت در بخش تاج دندان امری عادی تلقی می شود و نباید نگران این مورد باشید زیرا به صورت موقتی می باشد و به صورت خود به خود رو به بهبودی می گراید. پس از درمان عصب کشی کودک می بایست مسواک زدن را به صورت مرتب در برنامه روزانه خود قرار دهد و در حین مسواک اطراف لثه ها باید بسیار مراقب بود تا دچار آسیب نشود. این کار از التهاب پیدا کردن و عفونت احتمالی لثه اجتناب می کند. آیا عصب کشی در کودکان درمان قطعی می باشد؟ در صورتی که آسیب به دندان کودک به صورتی باشد که پالپ یا ریشه دندان را از میان برده باشد و لثه در معرض آسیب می باشد می بایست عصب کشی انجام شود. چنانچه اگر چنین آسیبی بر اثر عفونت بیش از حد باشد امکان برگشت عفونت پس از درمان وجود دارد. در این موارد دندان پزشک کودکان توصیه به کشیدن دندان های کودک می کند. این در حالی می باشد که در صورتی دندان های شیری در کودکی کشیده می شود که لطمه ای در غذا خوردن و تکلم در کودک ایجاد نمی کند و کشیدن دندان ، رشد دندان را مسدود نکند. آدرس: تلفن تماس: Email:
آدرس مطب:
تلفن تماس:
پست الکترونیک:
وابستگی به کلینیک: خصوصی
رشته تحصیلی: دکترای تخصصی دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
مقطع تحصیلی : متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان ، دکتری دارای بورد تخصصی.
کلمات کلیدی:

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر نجمه اخلاقی متخصص دندانپزشکی کودکان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان.
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
تصویر
دکتر نجمه اخلاقی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر