منو
X

تصویر
دکتر ناهید عسکری زاده
دندانپزشک
(2)
No comments found.
آمار این متخصص
(2) رای
40%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر ناهید عسکری زاده متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان می باشم. بنده تحصیلات دکترای عمومی خود را از کالج امبد کار هندوستان – بنگلور در سال ۱۹۹۱ اخذ کردم. سپس جهت تحصیلات دوره تخصص خود، تخصص دندان پزشکی کودکان و نواجوانان را برگزیدم و دوره دندانپزشکی تخصصی را از کالج ابی شتی هندوستان – منگلور در سال ۱۹۹۴ اخذ کردم. من عضو هیأت علمی تمام وقت بخش کودکان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از مهرماه ۱۳۷۵ تاکنون (۱۳۹۸) می باشم.
از دیگر سمت های اجرایی بنده : معاونت بخش کودکان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی ، ریاست بخش کودکان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی، عضو کمیته تخصصی پایان نامه‌ ها در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی ، داوری مقالات پژوهشی ،کتاب، طرح پژوهشی نیز می باشم. همچنین بنده عضو هیئت مدیره انجمن دندانپزشکی کودکان ایران برای دو دوره بوده ام. بنده همچینن دبیر علمی سومین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی کودکان ایران، عضو کمیته علمی و اجرایی کنگره سراسری دندانپزشکی دانشگاه ازاد اسلامی نیز بوده ام. بنده همچینن در تالیف کتب مرتبط با علم دندان پزشکی و تخصص کودکان و نوجوانان نیز همت گماشته ام.
با رواج بیماری ها در روزگار امروز ما و قوی تر شدن آن ها، پی آمد این اتفاق مسئولیت بیشتر ما در مقابل فرزندانمان می باشد و می بایست در راستای چنین اتفاقی ما نیز دانش و اگاهی خود را در ارتباط با بهداشت و سلامت دهان و دندان کودکانمان بالا ببریم. در نتیجه با اولین رویش دندان فرزندانمان آن ها را تحت نظر دندان پزشک متخصص کودکان قرار دهیم تا هر گونه ناهنجاری و بیماری های دهان و دندان را در فرزندانمان به موقع تشخیص داده و در پی درمان ان ها برآیند.
کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودک و نوجوان بنده با یاری مجرب ترین و ماهر ترین متخصصین و با تمامی خدمات دندانپزشکی در حال فعالیت می باشند. بنده و آن ها تمامی سعی خود را می کنند تا محیطی آرام و به دور از هر گونه استرس را برای کودکان شما عزیزان فراهم آورند. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با بنده در تماس باشید و مشکلات بهداشت دهان و دندان فرزند خود را با اعتماد کامل به ما بسپارید. ما نیز با نهایت دقت و مسئولیت پذیری معاینات لازم را انجام داده و مشاورات و درمان های لازم را به شما عزیزان ارائه می دهیم.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر ناهید رمضانی متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان.  
تخصص ها
تصویر
دکتر ناهید عسکری زاده
دندانپزشک
(2)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر