منو
X

تصویر
دکتر ناهید رمضانی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر ناهید رمضانی متخصص دندانپزشکی کودکان می باشم. بنده تحصیلات دکترای عمومی خود را از داشنگاه علوم پزشکی مشهد در سال ۱۳۸۱ به اتمام رسانیدم و بلافاصله نظر به علاقه شخصی خود تخصص کودکان را جهت ادامه تحصیلات خود برگزیدم و دوره بورد تخصصی خود را در رشته دندانپزشکی کودکان در سال ۱۳۸۴ به اتمام رسانیدم. بنده در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان می باشم و در مرتبه دانشیار در این دانشگاه به امر تدریس و پژوهش مشغول می باشم. بنده تا سال ۱۳۸۶ تدریس در دانشگاه علوم پزشکی کرمان را در سابقه خود داشته ام و هم اکنون در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به فعالیت مشغول می باشم. من پایان نامه های بسیاری در مقطع دکترای عمومی و تخصصی را بر عهده داشته ام و هم چنین فعالیت های پژوهشی و مقالات چاپ شده در مجلات معتبر ایرانی و خارجی نیز در زمینه رشته تخصصی در کارنامه خود دارم. بنده از سال ۱۳۹۰ تا هم اکنون به عنوان معاون تحقیقات و فناوری دانشکده دندانپزشکی زاهدان درای سمت می باشم. بنده در سمینار های مختلف آموزشی شرکت کرده و نیز کارگاه های آموزشی مختلفی را برگزار نموده ام.
از شاخه های تخصصی در دندانپزشکی تخصص کودکان و نوجاونان می باشد که از اولین رویش دندان تا دوره نوجوانی با این رده سنی سرو کار دارد. مانند هر تخصص دیگر در دندانپزشکی در این تخصص نیز ابتدا می بایست دوره عمومی دندانپزشکی را سپری کرد سپس وارد دوره تخصص شده و با گذراندن سه سال از تحصیلات بورد تخصصی این رشته را دریافت می شود. دندانپزشک کودکان یا همان دندانپزشک اطفال در حوزه بهداشت دهان و دندان کودکان فعالیت دارد و نظر به تجربه و علمی که در این زمینه برای این رده سنی فرا گرفته اند می توانند بهترین شیوه درمانی را با بهترین روش و راهکار ارائه دهند و آسیب ها و ناهنجاری های دندان کودکان را نیز شناسایی و در جهت رفع آن ها بر آیند. علاوه بر این موراد یک دندان پزشم متخصص کودکان می بایست با اشنایی به علم روانشناسی چگونگی تعامل با کودکا را فرا گرفته و بهترین برخورد را با آن ها داشته تا هر گونه استرس را از کودکان بزداید و اعتماد آن ها برای درمانشان بدست آورد.
بهترین زمانی که والدین برای معاینه دندان کودک دلبند خود می توانند به دندان پزشک مراجعه نمایند از همان رویش اولین دندان شیری می باشد. فایده این کار بدین صورت است که زمانی که کودک از همان اوان رویش دندان به دندانپزشم مراجعه می نماید دندان پزشم می تواند ناهنجاری های مربوط به دهان و فک و دندان کودک را نیز تشخیص داده و به درمان آن ها بپردازد و این کار از درمان های پیچیده ای که در آینده کودک را گریبان گیر می کند جلوگیری می کند و نیز از پرداخت هزینه های گزاف نیز ممانعت می ورزد. زمانی که کودکان از دوران طفولیت خود با محیط دندان پزشکی اشنایی داشته باشند دیگر کمترین ترسی نسبت به درمان های دهان و دندان خود دارند و راحت تر با این مسأله برخورد می نمایند. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با بنده در ارتباط باشید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر ناهید رمضانی متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان.  
تخصص ها
تصویر
دکتر ناهید رمضانی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر