منو
X

تصویر
دکتر ناصر امین ابادی
دندانپزشک
(0)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر ناصر امین ابادی متخصص دندانپزشکی کودکان می باشم. بنده تحصیلات خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به پایان رسانیدم. بنده هم مانند سایر همکارانم در این حوزه به طور تخصصی به کار دندانپزشکی کودکان می پردازیم و حال توضیحاتی در این موضوع برای شما بزرگواران ارائه می دهم. دندان‌پزشکی کودکان قسمتی تخصصی ماندد سایر تخصص ها در دندانپزشکی است که در آن با مشکلات دهان و دندان کودکان از دوران نوزادی تا دوران نوجوانی آن ها می پردازد. دریافت این تخصص نیازمند دوره ای دو تا سه ساله در دانشگاه پس از دریافت دکترای عمومی دندانپزشکی می باشد تا در آن دندانپزشک با روش های درمانی دندانپزشکی کودک در جنبه های مختلف آن آشنا بشود. ابتدا پیشگیری از پوسیدگی و سپس درمان تمرکز ابتدایی در دندانپزشکی کودکان می باشد و به همراه آن ها آموزش های لازم به والدین در مورد ارائه بهترین روش ممکن در جهت برخورد با مشکلات دهان و دندان ان ها داده می شود. این آموزش ها را دندانپزشک کودک به صورت تخصصی خود دانشگاه دریافت کرده است و با طی دوره ای عملی در دانشگاه آن ها را به ثمر رسانیده است. همچنین بهترین دندانپزشک کودک همواره به دنبال بهترین روش ها برای جلوگیری از خرابی دندان ها و ارائه بهترین راهکار ها برای آن ها بوده است. در حال حاضر بروشور ها و کتابچه های بسیاری در راستای آموزش والدین به منظور چگونگی آماده سازی آن ها در ملاقات اول با دندانپزشک و همچنین اطلاع رسانی به آن ها در مورد پیشگیری برای سلامت دهان و دندان آن ها وجود دارد. به هر حال، دندان‌پزشک کودک از نقش مناسب در ایجاد اطمینان نسبت به ایجاد طرح لبخند سالم برای کودک برخوردار است. به دیگر سخن والدین گرامی با همکاری های لازم خود با دندانپزشک کودک می توانند به نحو احسن سلامت دهان و دندان کودک دلبند خود را با آینده نگری های خود تضمین نمایند.
هنگام اولین دندان درآوردن استرس والدین و دچار شدن به مشکلات دندان و گاها نیز درد دندان برای والدین کودکان بسیار نگران کننده می باشد، اما دیدار با دندان ‌پزشک می‌تواند این استرس را بیشتر نیز کند. دندان‌ پزشک کودکان در زمان بررسی کردن دندان ‌های کودک در وهله اول این اطمینان را حاصل می کند که وضعیت دندان‌ها مناسب بوده و کودک به مشکلات ویژه ای در ارتباط با طرح لبخند زیبا و سالم خود دچار نباشد. برای این منظور لازم است در اولین دیدار کودک با دندانپزشک محیط بسیار مناسبی برای کودک فراهم شود. بدین صورت است که می‌توان از راحتی و آرامش داشتن کودک در طول دوره درمان خود تا حد امکان مطمئن شد. در چنین شرایطی است که به کودک این اجازه داده می‌شود تا در زمان درمان دندان ‌پزشکی خود استراحت لازم را بکند تا استرسی نداشته باشد و یا این که با استفاده کردن از دارو های آرام بخش خفیف در راستای راحتی بیشتر استفاده شود. بدین ترتیب دندانپزشکی کودک علاوه بر کار درمانی به طور ویژه بر مدیریت حال و استرس کودک در حین درمان نیز می پردازد و اقدامات لازم مانند ترمیم دندان، کشیدن دندان کودکان بدون درد و … را در صورت نیاز انجام خواهد داد.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندانپزشکی کودکان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر ناصر امین آبادی متخصص دندانپزشکی کودکان ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نامرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی.  
تخصص ها
قرار ملاقات
شنبه تا چهارشنبه از ساعت 14 الی 19
تصویر
دکتر ناصر امین ابادی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر