منو
X

تصویر
دکتر نازیلا نقی زاده
ایمپلنت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر نازیلا نقی زاده متخصص دندانپزشکی جراح لثه و ایمپلنت و دارای بورد تخصصی می باشم. بنده در کنار سایر همکارانم در کلینیک دندان پزشکی بهمن آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان محترم می باشم. در اینجا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با جراحی لثه برای شما عزیزان ارائه دهم و این که این درمان شامل چه حوزه هایی می شود.
ابتدا در این مورد توضیح می دهم این که چه کسانی به جراحی لثه نیازمند می شوند. در اوقاتی تغییرات هورمونی در افراد سبب این عامل می شود که فرد به جراحی لثه احتیاج پیدا کند. در افرادی به صورت ژنتیکی استعداد ابتلا شدن به بیماری های لثه را پیدا می کنند و در این افراد نیاز به جراحی نسبت به دیگر افراد بیشتر می شود. نوعی دیگر از جراحی وجود دارد با عنوان جراحی زیبایی لثه که این نوع جراحی بیشتر برای افرادی می باشد که مایل می باشند که لبخند لثه ای جذاب و بهتری داشته باشند. در واقع بهتر است این گونه توضیح دهم که جراحی لثه بسیار مشابه هرس کردن درخت می باشد. در این صورت شاخه های اضافی و خشک شده و شاخه هایی که دارای مشکل هستند را حذف و هرس می کنند تا د رخت بهتر و سالم تر رشد کند. و این خود به رشد درخت نیز کمک شایان توجهی می کند. پس در عمل جراحی لثه نیز قسمت های از لثه حذف و یا مورد ترمیم قرار می گیرند و بدین شکل است که زمینه رشد برای سایر اجزای لثه فراهم می شود و لثه سالم تر از قبل می شود. علاوه بر این در برخی موارد نیاز به پیوند بافت جدید در محل آسیب دیده وجود دارد.
برای یک متخصص لثه جراحی لثه ها برای نجات دندان ها می باشد و این هدف اصلی برای یک دندان پزشک می باشد. اما با ایجاد تناسب میان میزان آسیب لثه ها در بیمار و هزینه آن می تواند به درمان مشکل بیمار بسیار کمک کند.
روش های مختلف در جراحی لثه شامل: جراحی لثه – جراحی فلاپ لثه- لثه برداری- جراحی ترمیم پلاستیک لثه- جراحی پیوند لثه- جراحی زیبایی لثه می باشد.
اما از کجا بهترین متخصص را برای انجام کار خود بیابیم و انتخاب کنیم؟ در وهله اول باید بدانیم رشته تخصصی دندانپزشک چیست و این که در سال چند جراحی ایمپلنت و تجربه کاری در این زمینه دارد. همچنین میزان تجهیزات مطب شخصی دندانپزشک در راستای کار ایمپلنت به چه صورت است و در آخر کار رضایت مراجعه کنندگان بسیار حائز اهمیت می باشد. این کار تخصصی را هم دندانپزشکان عمومی می توانند انجام دهند اما دندانپزشکانی که دارای بورد تخصصی جراحی لثه و جراحی فک و صورت هستند و دارای تجربه کاری بیشتری هستند بهتر می توانند این تخصص مهم را انجام دهند.
ما در این کلینیک درمانی به صورت تخصصی به کار ایمپلنت در جهات تمامی سنین مشغول می باشیم. ابتدا با بررسی لثه ها و معاینات لازم و درمان های ابتدایی قبل از ایمپلنت بیمار را در ارائه بهترین روش درمانی و ایمپلنت ها آماده می نماییم.

مشخصات
 • جنسیت مونث
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص دندانپزشکی جراح لثه و ایمپلنت
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
 • کلمات کلیدی دکتر مهدی روادگر متخصص دندانپزشکی جراح لثه و ایمپلنت (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندانپزشکی جراح لثه و ایمپلنت.
تخصص ها
 • ایمپلنت
 • جراح لثه
قرار ملاقات
شنبه تا پنجشنبه 09:00 - 21:00 جمعه ها: تعطیل
تصویر
دکتر نازیلا نقی زاده
ایمپلنت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر