منو
X

تصویر
دکتر میثم ملک زاده
فوق تخصص جراحی لثه
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
60%

دقت

100%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر میثم ملک زاده متخصص دندانپزشکی جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی (پریودانتیکس) دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی در رشته دندان پزشکی پذیرفته شدم و توانستم دکترای حرفه ای خود را در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی دریافت کنم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص جراحی لثه (پریودانتیکس) پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار درمان هستم و در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم. بسیاری این تفکر را دارند که زمانی را که ما دندان پزشکان مدرس در دانشگاه سپری می کنیم امکان دارد به پیشرفت کاریمان لطمه بزند و ان طور که باید با طرح درمانی و بیماران خاص روبرو نمی شویم. در جواب تفکر چنین عزیزانی می بایست بگویم که این فکری نادرست است و از ان جا که هر استاد دانشگاهی با ورود خود به فضای آکادمیک در واقع علاقه به پزوهش و تحقیق را تضمین کار خود می داند در نتیجه با انجام پژوهش و تحقیقات جدید دانش خود در کار درمانی اش را افزایش می دهد و این تنها نیست بلکه با ارائه تحقیقات و پژوهش های خود در مجلات معتبر علمی و سمینار ها و کنفرانس ها با دانش روز دندان پزشکی بیشتر اشنا می شویم و در سمینار ها همان گونه که می دانید از آخرین تحقیقات هر پژوهشگری با خبر می شویم و از این طریق هم بر دانش علمی خود افزوده ایم هم می توانید آن را در کار درمانی خود به کار بندیم و هم این اطلاعات جدید را به دانشجویان خود انتقال دهیم زیرا آنان اینده سازان این علم و راه گشای این علم در سال های آتی می باشند. از طرفی شناخت تجهیزات به روز نیز بسیار مهم است و به کار بستن آن ها در درمان امری واجب و ضروری در زمان حاضر می باشد زیرا درمان دندان بدون داشتن تجهیزات لازم در برخی از موارد امکان پذیر نمی باشد زیرا برخی از درمان ها با چشم مسلح امکان پذیر نمی باشد و در نتیجه دانش دندان پزشک و مهارت وی یک طرف و به کار گیری از تجهیزات به روز دندان پزشکی نیز در کلینیک دندان پزشکی خود یک طرف ماجرا محسوب می شود. بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت شما انجام می دهیم تا با درمانی بدون درد و در محیطی آرامش بخش توسط بنده و کادر مجرب و آموزش دیده ام رضایت خاطر شما را جلب نماییم، امید است همیشه سلامت و تندرست باشید. شما عزیزان با مراجعه به متخصص پروتز های دندانی می توانید دندان های سالم و زندگی سالمی را تجربه کنید. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با جراحی لثه برای شما بزرگواران ارائه دهم.
جراحی لثه: جرم های دندانی ما همیشه فکر می کنیم که بر ور یدندان ها ایجاد می شود اما این جرم ها قادر است در زیر لثه ها نیز بوجود آیند و انباشته شوند. جرم های بالای لثه به طور معمول بوسیله جرم گیری دندان از میان برداشته می شود ولی جهت حذف جرم هایی که در زیر لثه قرار دارد به طور معمول به جراحی لثه احتیاج می باشد. در بیشتر موارد در جلسه نخیت معایته بوسیله دندان پزشک تشخیص داده نمی شود که شخص نیازمند به جراحی لثه می باشد. معمولا در حدود یک یا دو جلسه عمل جرم گیری زیر لثه انجام می گردد و شخص مدت زمانی در حدود ۴-۳ هفته یا بیشتر تحت نظارت دندان پزشک و معاینه وی قرار می گیرد تا بدین وسیله التهاب موجود در لثه کم شود و مقدار جواب دهی لثه ها به درمان مورد ارزشیابی قرار گیرد. بعد از گذشتن این مدت و چنان چه که جرم هایی در ناحیه زیر لثه وجود داشت یا قسمت هایی با التهاب پایدار، در این حالت است که جراحی لثه انجام می شود. به طور معمول با شنیدن کلمه جراحی واهمه ای برای شخص بوجود آید و این ذهنیت برایش ایجاد شود که امکان دارد کار ترسناکی صورت بگیرد و می بایست درد فراوانی را تحمل نمود. این در حالتی می باشد که جراحی لثه برای از میان بردن جرم هایی که در قسمت زیر لثه قرار گرفته است تفاوت چندانی با عمل جرم گیری بالای لثه ندارد. جهت انجام دادن این جراحی نخست می بایست آن بخش مورد نظر بی حس گردد و پس از ان لثه در حدود چند میلیمتر کنار زده می شود و جرم هایی که در زیر لثه واقع شده اند را با وسیله مخصوص جرم گیری دندان پزشکی تمیز و از میان بر می دارد. بافت های لثه ای دارای التهابی که سبب خونریزی لثه ها می گردند نیز خارج می شوند. این بافت های دارای التهاب امکان دارد شامل تعدادی از باکتری های پلاک دندانی باشند و حذف این لثه هایی که این باکتری ها را دارد به بهتر شدن بافت لثه ها کمک شایان توجهی می نماید. حذف نکردن این بافت های دارای التهاب سبب می گردد که رویه خراب شدن تحلیل استخوان همچنان ادامه داشته باشد. بعد از حذف کردن و از میان برداشتن جرم و بافت های دارای التهاب، لثه در سر جای خود بازگردانده می شود و بخیه می گردد. به طور معمول بر روی لثه ای که به تازگی مورد عمل جراحی قرار گرفته است پانسمانی زده می شود که در وهله اول همانند آدامس می باشد اما زمانی که مدت زمان زیادی در دهان باقی ماند سفت و مستحکم می شود و از هوا کشیدن و انباشته شدن غذا در قسمت جراحی شده اجتناب می کند. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی (پریودانتیکس)
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
 • کلمات کلیدی دکتر میثم ملک زاده متخصص دندانپزشکی جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی (پریودانتیکس) (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی جراحی لثه و ایمپلنت های دندانی (پریودانتیکس).  
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ایمپلنت
 • جراح لثه
قرار ملاقات
شنبه و سه شنبه ها عصر پنجشنبه ها ظهر ساعت ۱۲ تا ۵ عصر
تصویر
دکتر میثم ملک زاده
فوق تخصص جراحی لثه
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر