منو
X

تصویر
دکتر مهسا رکنی
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر مهسا رکنی متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم.
دندانپزشکی کودکان و نوجوانان حوزه ای در تخصص های دندان پزشکی است که مختص به کودکان تا زیر سن ۱۲ سالگی می باشد. دندان پزشک کودکان می بایست با شناخت روان شناسانه از گروه های سنی در کودکان نوع رفتار با آن ها را بشناسد و بهترین رفتار را با آن ها در موقعیت مناسب خود انجام دهد. خدرمات درمانی که توسط متخصص دندان پزشکی کودکان انجام می شود دارای گستردگی بسیاری می باشد و این مهم شامل: کار های پیشگیری و درمان مرتبط با بیماری دهان و دندان ، درمان صدمات دهانی و دندانی ناشی از حوادث و ارتودنسی پیشگیری می شود .
در دندان پزشکی حال حاضر روشی وجود دارد با نام دندان پزشکی بدون درد که بسیاری از افراد به این موضوع کنجکاو شده اند و سبب شده است که ترس و واهمه ای که همیشه در دل کودکان و حتی بزرگسالان نیز وجود دارد از میان برود. ما مفتخر هستیم که خدمات دندان پزشکی را در مطب خود با بهترین کیفیت ممکن و با استفاده از به روز ترین دستگاه ها در محیطی امن، آرام و با اطمینان به فرزند دلبندتان ارائه دهیم. در این کلینیک درمانی هدف ارائه بهترین طرح درمانی برای فرزند شماست و در این راه نهایت سعی خود را داریم تا فرزندتان از ملاقات و رفتن به نزد دندان پزشک دیگر ترسی در دل خود راه ندهد و بتوانیم با رفتاری خوب بهترین خاطره را در ذهن کودکتان نقش ببندیم و آموزش های لازم در ارتباط با روش های ساده پیشگیری و تشویق در انجام مراقبت های دندانی برای سلامت دندان هایش داشته باشیم. به همین علت بنده ٢ مرکز دندانپزشکی ویژه اطفال و نوجوانان در ٢ نقطه تهران توسط شخص بنده راه اندازی کرده ام تا راه دسترسی به مطب برای شما عزیزان آسان تر شود و تلاش کرده ام که هر دو مرکز مجهز به آخرین تجهیزات مختص کودکان و بهره مندی از دستیاران دوره دیده مختص درمان های کودکان از سن ٢ سالگی می باشد. درمان های دندان پزشکی کودکان و نوجوانان بستگی به توانایی و تجربه و مهارت دندان پزشک متخصص دارد که در این بین علاوه بر تجربه تخصصی دندان پزشکی به مهارت در روان شناسی کودکان نیز نیازمند بوده و در این میان با کنترل رفتاری کودکان و روش های درمانی مطرح در حال حاضر و استفاده از با کیفیت ترین مواد و تجهیزات دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر مهسا رکنی متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان.
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
تصویر
دکتر مهسا رکنی
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر