منو
X

تصویر
دکتر مهران فلاح چای
ایمپلنت
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر مهران فلاح چای متخصص دندانپزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی سال ۱۳۸۷در رشته دندان پزشکی پذیرفته شدم و توانستم دکترای حرفه ای خود را در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سال ۱۳۹۳ دریافت نمایم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود بلافاصله در رشته تخصص پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت دردانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته در سال ۱۳۹۶ شدم و موفق به دریافت رتبه برتر دانشنامه تخصصی این رشته شدم. در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشمو عضو شورای پژوهشی مرکز تحقیقات دانشگاه نیز می باشم. بار علمی در تدریس کردن دانشگاه اهمیت بسیار بالایی دارد. این مهم تنها با پژوهش و تحقیقات جدیدی که ارائه داده می شود ممکن است. بنده تمامی فکر و تلاش خود را در این مسیر انجام می دهم تا بتوانم بار علمی خود را افزایش دهم. بنده با ارائه مقالات در سمینار ها و کنفرانس های علمی و چاپ آن ها در مقالات متعدد خارجی و داخلی همواره سعی کرده ام در این مسیر گام بردارم و با شرکت در این جلسات و اتفاقات علمی مهم بار علمی خود را از طریق همکاران دندان پزشک پژوهشگر خود نیز افزایش دهم. من همواره نتایج تحقیقات و پژوهش های جدید را در تدریس خود به دانشجویان خود یاد داده ام تا آن ها از این طریق با اشنایی کامل از این نتایج بتوانند راه گشای دیگر مشکلات و راه حل هایی برای کار درمانی در دندان پزشکی باشند. بار علمی در ارائه درمان و طبابت بهتر به بیماران خود کمک بسیار زیادی می کند و این مسیر دو سوی یک راه می باشد. وجو تجهیزات دندان پزشکی در کار طبابت امری بسیار مهم و ضروری تلقی می شود. در مورادی در حال حاضر کار درمانی بدون وجود تجهیزات نوین و جدید امکان پذیر نمی باشد و گاهی تشخیص درست بدون تجهیزات جدید ممکن نمی باشد. در نتیجه دندان پزشکی و کار طبابت بسیاری از مسائل در ارائه یک درمان مناسب بر ان تاثیر گذار می باشند و این موضوع در کار درمانی سبب می گردد تا ثمر بخشی درمان دو چندان گردد. بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت شما انجام می دهیم تا با درمانی بدون درد و در محیطی آرامش بخش توسط بنده و کادر مجرب و آموزش دیده ام رضایت خاطر شما را جلب نماییم، امید است همیشه سلامت و تندرست باشید. شما عزیزان با مراجعه به متخصص پروتز های دندانی می توانید دندان های سالم و زندگی سالمی را تجربه کنید. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با کوتاه تر کردن مدت زمان کاشت ایمپلنت و روند درمان آن برای شما بزرگواران ارائه دهم.
آیا می توان به جای دندان های مصنوعی جزئی از یک پایه ایمپلنت استفاده کرد؟ اگر چه به طور معمول بهره گیری از دندان های مصنوعی متحرک برای آن دسته از اشخاصی می باشد که تمامی دندان های فک بالا یا فک پایین یا هر دو فک خود را ازدست داده اند مرسوم و رایج می باشد. ولی بعضی اوقات اشخاصی که دو یا سه دندان خود را از دست داده اند هم از دندان های مصنوعی جزئی به جای آن ها بهره می گیرند. اگر چه دندان های مصنوعی جزئی از منظر ظاهری می تواند زیبایی لبخند را به فرد بازگرداند و ان را تصحیح کند ولی مسائل و مشکلات گوناگونی هم با بهره گیری از آن ها برای اشخاص ایجاد می شود. در این وضعیت در شرایطی که لثه و استخوان فک دارای سلامتی باشد قادر است با شیوه بریج ایمپلنت، دو یا سه پروتز دندان مصنوعی را بر روی یک پایه ایمپلنت قرار دهد. آیا می‌توان از پروتز دندان مصنوعی متحرک قبلی روی پایه های ایمپلنت استفاده کرد؟ اگر چه که از منظر تئوری این کار قابلیت امکان شدن دارد ولی به دلیل این که جنس پروتز های دندان مصنوعی از مواد مرغوبی ایجاد نمی شود و مداومت و طول عمر آن ها به اندازه پایه های ایمپلنت نمی باشد و نیز قادر نیست همانند دندان طبیعی غذا های سفت مانند آجیل ها را با آنها خورد، در این صورت به طور معمول دندان پزشکان این توصیه را دارند که پروتز دندان مصنوعی که ویژه پایه های ایمپلنت طراحی شده است روی آن ها واقع گردد. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر مهران فلاح چای متخصص دندانپزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی پروتز های ثابت دندانی و ایمپلنت.  
تخصص ها
قرار ملاقات
شنبه و سه شنبه
تصویر
دکتر مهران فلاح چای
ایمپلنت
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر