منو
X

تصویر
دکتر مهران آرمین
ارتودنسی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر مهران آرمین در سال ۱۳۵۱ در شهرستان گرگان متولد شدم. پس از اتمام تحصیلات دیپلم خود در دبیرستان دبیرستان شهید بهشتی گرگان در سال ۱۳۶۹ توانستم مدرک دیپلم خود را کسب کنم و با آمادگی کامل در آزمون ورودی دانشگاه ها شرکت نمایم و با کسب رتبه عالی در رشته دندانپزشکی عمومی دانشگاه شهید بهشتی تهران پذیرفته شدم و ۶ سال بعد یعنی در اسفند ماه ۱۳۷۵ سال در رشته دندانپزشکی عمومی از این دانشگاه فارغ التحصیل شوم. بنده در اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۶ به خدمت سربازی رفتم و به مدت دو سال در نیروی دریایی ارتش در جزیره خارک خدمات دندانپزشکی خود را در آن محل انجام می دادم. بنده در سال ۱۳۷۹ در آزمون تخصصی دندانپزشکی شرکت کرد و با توجه به علاقه وافری ک به تخصص ارتودنسی به عنوان اولین تخصص مطرح شده در دندانپزشکی داشتم در این آزمون توانستم رتبه دو را در کشور بدست آورم. از مهر ماه ۱۳۸۰ دوره تخصصی ارتودنسی را در دانشگاه شهید بهشتی آغاز کردم و در سال ۱۳۸۴ با کسب رتبه سوم کشوری در امتحان بورد تخصصی فارغ التحصیل شدم. بنده در آذر ماه ۱۳۸۴ مطب تخصصی خود را در شهرستان ساری افتتاح کردم و از آن زمان تا هم اکنون بیماران بسیاری را معالجه نمودم. من علاوه بر امر طبابت و درمان سعی نمودم فعالیت های پژوهشی و علمی خود را نیز داشته باشم و به عنوان عضو هیئت علمی در دانشکده دندانپزشکی به آموزش و تدریس مشغول می باشم.
ارتودنسی دندان به عنوان رویکردی درمانی در تخصص دندان پزشکی محسوب می شود که برای بیمارانی مورد استفاده قرار می گیرد که نحوه قرارگیری دندان‌های آن افراد در هان خود به دلیل کوچک بودن فکین در محلی نا متناسب قرار می گیرد و در نتیجه دندان ها بر روی هم سوار می شود و ظاهر نا متناسبی به دندان ها می بخشد و به همین دلیل بیمار با مشکلاتی در صحبت کردن، در هنگام جویدن یا گاز گرفتن مواجه می‌شود که این امر توسط متخصصین ارتودنسی اصلاح می گردد.
ما در وب سایت اینترنتی خود خدمات مشاوره و سوالات متداولی که بسیار در میان شما گرانقدران رایج است را پاسخ داده ایم همچنین از طریق اپلیکیشن دکتر آرمین می توانید وقت و نیز مشاوره های لازم را دشاته باشد و جواب بسیاری از سوالات خود را بگیرید و نیز رزرو اینترنتی نیز از همین وب سایت امکان پذیر می باشد.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص اندودونتیست
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکتری
  • کلمات کلیدی دکتر مهران آرمین ، دندانپزشک، دکتر مهران آرمین متخصص اندودنتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی نامرئی ،درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر مهران آرمین استاد دانشگاه، دکتر مهران آرمین هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر مهران آرمین متخصص اندودونتیست.
تخصص ها
تصویر
دکتر مهران آرمین
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر