منو
X

تصویر
دکتر مهدی فهیمی هنزائی
ارتودنسی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر مهدی فهیمی هنزائی متخصص دندانپزشکی ارتودنسی و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. من فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی می باشم و در طول دوران تحصیل همواره در تلاش بودم تا بتوانم با مطالعات بسیاربه رتبه علمی خوب دست پیدا کنم و توانستم به عضو بنیاد نخبگان ایران در آیم. بنده مدت زمانی به عنوان استادیار دانشگاه علوم پزشکی بابل مشغول به فعالیت بودم و پس از فراغت از این سمت در حال حاضر به عنوان مدرس جهاد دانشگاهی شهید بهشتی فعالیت دارم. کار و فعالیت های بنده نه فقط به امر طبابت بنده اختصاص دراد بلکه همواره تلاش می کنم تا با کار علمی و پژوهشی بتوانم ارزش و مرتبه علمی خود را بالا ببرم و از این رهگذر با شرکت در سمینار ها و کنفرانس ها و ارائه مقالات متعدد بتوانم با آخرین متد های روز دنیا اشنا گردم و آن را در تخصص خود و کار درمان و طبابت به کار بندم. علاوه بر این به عنوان داور در سمینار ها و مجلات علمی و طرح های تحقیقاتی فعالیت داشته ام و طرح های تحقیقاتی و پایان نامه های بسیاری را با دانشجویان خود به ثمر رسانیده ام. بنده عضو انجمن دندان پزشکان ایران و عضو انجمن بین المللی ارتودنسی نیز می باشم. در مطب دندانپزشکی بنده به مراجعین خود جهت انتخاب کردن بهترین روش ‌های درمان برای دست یابی به و زیبا و لبخندی با آرامش کمک می کنم. خدمات دندان پزشکی بنده شامل: ارتودنسى و ردیف کردن دندان ها با جدید ترین روش ها در کمترین زمان ارتودنسى ازپشت دندان ها و ارتودنسى شفاف می باشد. در واقع بنده همواره در ارتباط با روش های درمان قابل استفاده به مراجعین خود اطلاعات لازم را ارائه می کنم و با توضیح جزئیات هر یک از این روش‌ ها، به بیمار کمک می ‌شود تا بتواند بهترین روش درمانی را برگزیند و به هدف خود در این راه دست یابد. بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت شما انجام می دهیم امید است همیشه سلامت و تندرست باشید. شما عزیزان با مراجعه به ارتودنتیست می توانید به مرور لبخند زیبایی را بر صورت خود داشته باشید. با مرتب سازی دندان ها و رفع نا هنجاری های دندان ها و فکین تناسب و توازن در صورت و لبخند خود را بدست خواهید آورد و می توانید اعتماد به نفس خود را بازیافته و حضور موثر تری در جامه داشته باشید. در اینجا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با درمان علائم و راهکارهای درمانی ناهنجاری فک و دندان توضیحاتی کوتاه ارائه دهم.
علائم و راهکارهای درمانی ناهنجاری فک و دندان: غیر ممکن است این گونه سخن بگوییم که هر بخشی از بدن در مقابل آسیب و صدمه و دردی ایمن می باشد. ناهنجاری فک وضعیتی در دهان شخصی است که در آن فک بالا و فک پایین به طور متناسب و متقارن روی همدیگر قرار نمی گیرند. برای مثال یکی از ناهنجاری های فک و دندان، وضعیتی است که در آن دندان های فک بالا بیش از حد خود دندان های فک پایین جلو را پوشش می دهد. علائم و نشانه های نا منظمی در فکین می تواند مختلف و پیچیده نیز باشد، مانند: درد، حساس شدن فک، درد در گوش و اطراف گوش، مشکل باز شدن دهان به طور کامل، ناراحتی در هنگام جویدن، احساس درد و صدا در مفصل و یا قفل شدن مفصل گیجگاهی فکی به صورتی که برای بیمار باز و بسته کردن دهان سخت است. علائم و راهکارهای درمانی ناهنجاری فک و دندان: این شرایط اصلا آسان نیست تا بتوانیم با ان زندگی را ادامه دهیم. اما با پیشرفت های روز افزونی که در علم دندان پزشکی و تخصص ارتودنسی در حال حاضر وجود دارد چندین روش درمانی جهت حل این ناهنجاری وجود دارد. علائم ناهنجاری فک و دندان: ناهنجاری فک تنها به عنوان ایجاد کننده مشکلات بر فیزیک فرد مطرح نمی شود بلکه این مشکل تغییرات منفی در روحیات شخص می گذارد. این بی نظمی ناحیه ای باعث ایجاد شدن اختلال در هنگام غذا خوردن، نفس کشیدن، خوابیدن، صحبت کردن و همچنین سبب ناراحتی فک در زمان استراحت می شود. مشکلات ذکر شده به عوامل مختلفی بستگی دارد و این عوامل با توجه به نوع نا هنجاری در فرد، سن ایجاد شده، آستانه درد بیمار و شدت مشکل و دیگر عوامل بستگی دارد. با این حال، دندان پزشکان و کارشناسان در این زمینه سه موضوع اصلی را شناسایی کرده اند که بیشتر جمعیت افراد با این شرایط مواجه شده اند. این نا هنجاری ها بدین شرح می باشد: مشکل در جویدن: در این حالت متأسفانه ناهنجاری فک باعثت می شود که فک بالا و فک پایین درست روی هم قرار نگیرند و به دلیل این عدم توازن در جویدن غذا مشکلاتی ایجاد می شود. این موضوع مشکلاتی بسیاری فراهم می کند و باعث می شود که غذا به طور کامل جویده نشود و در نتیجه در هضم و عمل گوارش مشکلاتی بوجود آید که در ادامه سبب بروز مشکلات و بیماری های گوارشی برای فرد شود. تنفس غیر طبیعی این نا هنجاری امکان دارد که شخص را در سختی قرار دهد و فرد را به اجبار به تنفس از مسیر دهان هدایت کند، که می تواند خود آسیب های دیگری را بر فرد تحمیل کند زیرا با نفس کشیدن از مسیر بینی بخشی از الودگی های هوا و محیط پاکسازی می شود و سپس به دستگاه تنفسی و ریه ها وارد می گردد که زمانی که فرد با دهان خود نفس می کشد این پالایش طبیعی هوا را در بدن خود ندارد. تنفس دهانی خود دیگر مشکلات را در فک بوجود می آورد از جمله باعث تنگی در فک می شود.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص ارتودنسی
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر مهدی فهیمی هنزائی دنداانپزشک متخصص دندانپزشکی ارتودنسی (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی ارتودنسی.
تخصص ها
تصویر
دکتر مهدی فهیمی هنزائی
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر