منو
X

تصویر
دکتر مهدی روادگر
ارتودنسی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر مهدی روادگر متخصص دندانپزشکی ارتودنسی و نا هنجاری های فکی و دارای بورد تخصصی می باشم. من در کنار سایر همکارانم در کلینیک بهمن مشغول به فعالیت می باشم. در اینجا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با تخصص ارتودنسیو ناهنجاری های فکی و این که چرا یک فرد به این درمان نیاز دارد، توضیح دهم.
ناهنجاری های فک و صورت اولین توضیحی که می توانم در ارتباط با ان بدهم این است که اگر در فردی چنین مشکلی وجود داشته باشد وی را از داشتن لبخندی زیبا و دلنشین محروم می کند. اما فکین در حالت عادی بدین صورت می باشد که بتواند درست بر روی همدیگر قرار گیرند و یکی از فک ها عقب رفتگی یا جلو رفتگی نداشته باشد و متناسب با هم روی یکدیگر قرار بگیرند. اگر این نا هماهنگی در فکین شخصی وجود داشته باشد در این حالت می بایست به متخصص ارتودنسی مراجعه نماید تا درمان متناسب به اوضاع وی انجام شود. میزان هزینه عمل ارتودنسی بستگی به شدت آن در فرددارد و این پس از معاینات لازمه توسط دندان پزشک اعلام می شود. در مواردی می توان از ارتودنسی نامرئی استفاده کرد که در این صورت از سیم و براکت های معمول استفاده نمی شود و ارتودنسی به صورت شفاف می باشد و بر روی دندان مشخص نمی شود.
انواع اختلالاتی که به عنوان نا هنجاری های فک و دندان می توان نام برد شامل: جلوزدگی فک، انحراف در فک، دندان های فاصله دار، چرخش دندان ها، عقب رفتگی فک، هم پوشانی نا مناسب دندان ها، دندان ها بر روی هم دیگر و … باشد. مشکلات یاد شده در فکین و صورت می بایست بوسیله دندان پزشک متخصص ارتودنسی و نا هنجاری های فک و صورت انجام گیرد تا بهترین نتیجه را از درمان فرد دریافت کند.
انواع مشکلات در نا هنجاری های فک مانند جلوزدگی فک بدین شرح است که زمانی که فردی دارای این نا هناجاری می باشد دندان های جلویی فرد به سمت بیرون رشد می کنند و لبخند زیبا را در صورت افراد با مشکل مواجهت می کند. البته یکی از عواملی که می تواند سبب بروز این مشکل شود مکیدن انگشتان در کودکی می باشد که زمنیه این نا هنجاری را فراهم می آورد. مشکل دیگر در نا هنجاری های فکین که بر عکس مشکل قبلی می بشد عقب رفگی فک می باشد، که در این نوع نا هنجاری دندان های اسیاب فک علاوه بر این که بر روی همدیگر قرار می گیرند اما به سمت داخل دهان کشیده شده اند. این ناهنجاری در فک پایین خود را نشان می دهد. انحراف در فک، دیگر نا هنجاری در فکین می باشد در این ناهنجاری خط مرکزی دندان های جلویی که می بایست در یک خط قرار گرفته باشد، در فک بالا و پایین خود به انحراف دچار شده است، این انحراف سبب می شود دیگر دندان ها متاثر از این ناهنجاری قرار بگیرد. هم پوشانی نامناسب دندان ها در این نا هنجاری دندان های پیشین فک ها دقیقا به همدیگر نمی رسند و تطبیق نمی شوند اما دندان های آسیاب فک ها دارای این مشکل نمی باشند. این نا هنجاری سبب می گردد که دهان فرد به طور دائمی باز بماند. فاصله دار بودن دندان ها از دیگر ناهنجاری هایی می باشد که سبب می گردد که طرح لبخندی زیبا را از فرد می گیرد و علت آن به این صورت است که فک ها بزرگ است اما عرض دندان ها کوچک می باشد. دندان های روی هم، دیگر نا هنجاری می باشد که دندان ها خارج از فک بر روی یکدیگر رشد می کنند و به صورت نا منظمی روی هم قرار میگیرند. علت این نا هنجاری کوچک بودن فک و یا بزرگ بودن بیش از حد دندان ها می باشد.
من و همکارانم در مطب همواره تلاش خود را بر آن داشته ایم تا با ایجاد فضایی امن و ارام و بدون هیچ گونه استرس در مورد بهداشت وسایل و محیط و نیز با کادر مجرب خود در ارائه بهترین روش درمانی به بیماران خود کمک می کنیم. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با کلینیک تماس فرمایید و جهت تعیین وقت قبلی رزرو خود را مشخص نمایید.

مشخصات
 • جنسیت مذکر
 • وابسته به کلینیک خصوصی
 • تجارب / مهارت ها متخصص دندانپزشکی ارتودنسی و نا هنجاری های فکی
 • دانشگاه
 • رشته تحصیلی دندانپزشکی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
 • کلمات کلیدی دکتر مهدی روادگر متخصص دندانپزشکی ارتودنسی و نا هنجاری های فکی (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندانپزشکی ارتودنسی و نا هنجاری های فکی.
تخصص ها
 • دندانپزشک
 • ارتودنسی
قرار ملاقات
شنبه تا پنجشنبه 09:00 - 21:00 جمعه ها: تعطیل
تصویر
دکتر مهدی روادگر
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر