منو
X

تصویر
دکتر منیره توحیدی رهبر
دندانپزشک
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر منیره توحیدی رهبر متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان و دارای بورد تخصصی این رشته می باشم. در اینجا قصد دارم جهت آشنایی والدین توضیحاتی در ارتباط با انواع داروهای آرامبخش برای کودکان غیر همکار به والدین گرامی ارائه دهم.
آرامبخشی عمیق از دیگر روش های بیهوشی برای درمان کودکان غیر همکار در درمان دندانپزشکی می باشد. این روش درمانی بوسیله متخصص بیهوشی انجام می گردد و کودک در خوابی عمیق فرو می رود اما همچنان کلیه اعمال حیاتی چون نفس کشیدن و بلعیدن بوسیله کودک انجام می پذیرد. این روش با تزریق ماده بیهوشی انجام می شود و در آن دندان پزشک می تواند درمان های طولانی تر دندانی را برای کودک انجام دهد.
اما قبل از درمان آرامبخشی عمیق چه مراقبت هایی باید انجام داد: در این درمان کودک بنا به سن و البته با نظر دندان پزشک خود باید از ۶ تا ۸ ساعت قبل از درمان چیزی مصر ننماید. باید در شب قبل خواب آرام و مناسبی داشته باشد و اگر دارویی مخصوص نصرف می نماید حتما قبل از درمان به دندان پزشک خود آن را اطلاع دهد و مشورت کند. پس از آرامبخشی عمیق و پایان درمان، کودک در این مدت به خواب آلودگی دچار می گردد. نظر به وجود حالت های تهوع و استفراغ در کودک در ساعت های ابتدایی درمان از کودک خود مواظبت نمایید. پس از دو ساعت از درمان از استفاده مواد غذایی مایع و با مقدار کم بدون مانع می باشد.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر منیره توحیدی رهبر متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص دندان پزشکی کودکان و نوجوانان.  
تخصص ها
  • دندانپزشک کودک
تصویر
دکتر منیره توحیدی رهبر
دندانپزشک
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر