منو
X

تصویر
دکتر معصومه رمضانی
جراحی دندان
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر معصومه رمضانی متخصص دندانپزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس) دارای بورد تخصصی در این حوزه می باشم. من در کنکور سراسری تجربی پذیرفته شدم و توانستم در رشته مورد علاقه خود دندان پزشکی عمومی پذیرفته شوم و توانستم با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام برسانم و به کار درمانی مشغول شدم. بعد از اتمام تحصیلات دوران عمومی خود در رشته تخصص درمان ریشه دندان (اندودانتیکس) پذیرفته شدم و موفق به دریافت بورد تخصص این رشته شدم. در حال حاضر به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشغول به کار درمان هستم و در حال حاضر در سمت استادیاری دانشگاه مشغول به کار می باشم. بنده به صورت موازی به کار طبابت مشغول می باشم. این دو همواره در یک راستا قرار دارند و افت و خیز در هر دو کار بر روی همدیگر تاثیر گذار می باشد. من با کار پژوهشی و تحقیقاتی در دانشگاه و انجام پروژه های تحقیقی دانشگاه به نتایج جدید از مطالعات جدید می رسم و این نتایج را در تلاش هستم که در کار های دمانی خود نیز به کار بندم. بنده همچینن با شرکت در کنفرانس ها و سمینار ها و رائه سخنرانی های خود و بهره گیری از سخنرانی ها و مقالات دیگر اساتید این حوزه در این مسیر گامی فراتر می روم و در تلاش خواهم بود که نتایج تحقیقات و پژوهش های جدید را نیز به دانشجویان خود آموزش دهم زیرا آینده علم دندان پزشکی به تلاش ها و یادگیری صحیح امروز آن ها وابسته است. درمان ریشه دندان در برخی از موارد به عنوان درمانی پیچیده محسوب می گرددو به همین خاطر نیاز به به کار گیری از تجهیزات به روز در این زمینه دادر. در برخی از درمان ها که با چشم مسلح دیده نمی شود نیاز است تا با میکروسکوپ ها و تجهیزاتی که در سال های اخیر در درمان دندان پزشکی وارد گشته است درمان را به بهترین نحو انجام داد. بنابراین استفاده از تجهیزات روز در درمان دندان پزشکی بخشی از کار درمانی امروزه را تشکیل می دهد و بدون آن ها چه بسا برخی از درمان ها در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد. با شناخت تجهیزات به روز در درمان ریشه دندان و شناخت آن ها بتوانم این تجهیزات را در امر درمان ریشه دندان تهیه و به کار بندم زیرا تجهیزات در ارائه کیفیت درمانی یکی از گزینه های موثر در درمان دندان پزشکی به خصوص درمان ریشه دندان می باشد. بنده و کلیه همکاران خود در مطب تمام سعی خود را جهت جلب رضایت شما انجام می دهیم تا با درمانی بدون درد و در محیطی آرامش بخش توسط بنده و کادر مجرب و آموزش دیده ام رضایت خاطر شما را جلب نماییم. شما عزیزان با مراجعه به اندودنتیکس می توانید دندان های سالم و زندکی سالمی را تجربه کنید. در این جا قصد دارم توضیحاتی در ارتباط با درد زیاد پس از درمان ریشه دندان برای شما بزرگواران ارائه دهم.
درد زیاد پس از درمان ریشه دندان همواره رایج نمی باشد اما در یک الی دو روز اول طبیعی است. این طبیعی بودن دین معنا نمی باشد که پس از تمامی درمان ریشه ها درد رخ می دهد. بلکه بدین معنا می باشد که در صورتی که درد پس از درمان وجود داشته باشد، این به عنوان اتفاق طبیعی تلقی می گردد و این تلقی را که درمان عصب کشی که انجام داده شده با اشتباه روبرو بوده را هرگز در این لحظه عنوان نمی کنیم. عصب کشی چند جلسه به طول می انجامد؟ درد خفیف پس از درمان ریشه دندان رواج زیادتری دارد و به طول انجامیدن آن امکان دارد حتی تا هفته اول نیز ادامه داشته باشد. درد تحریکی خفیف همانند درد موقدر زمان فشار یا ضربه امکان دارد حتی تا پایان هفته دوم نیز مرتفع نگردد. نیز امکان دارد درد به آسیب وارد شده در مکانی که سوزن تزریقی وارد گشته و یا در مکان قرار گرفتن کلامپ رابردم که وسیله ‌ای در عصب‌کشی می باشد، مرتبط باشد. وجود حساسیت کم بافت‌ های اطراف دندان پس از انجام درمان ریشه دندان امکان دارد تا مدتی به طول بیانجامد و حتی تا چند هفته زمان طول می کشد تا شما یک احساس طبیعی را بر روی دندان خود حس نمایید. وجود این حساسیت با درد متفاوت می باشد و به شکل خود به خودی نیست. امکان دارد با فشار بر روی یک نقطه از لثه در مکان پای ریشه حس شود. وجود فوران درد و تورم پس از انجام درمان ریشه دندان گاهی اوقات پس از به اتمام رسیدن درمان ریشه دندان یا در میان جلسات درمان با فوران زیاد درد بین جلسات روبرو می شویم که قادر است همراه با وضعیت تورم نیز باشد. در فلیرآپ میزان و حدت درد بیشتر است و امکان دارد تا حدودی نیز ناتوان ‌کننده باشد و با دارو های ضد درد عادی و مسکن ها نیز در وضعیت عادی به صورت کامل کنترل نگردد. فلیرآپ بر روی موفقیت درمان تاثرات زیادی ندارد و بدان معنا نمی باشد که درمان ریشه دندان به صورت صحیح صورت نگرفته است و یا این که مشکلاتی در ریشه دندان وجود دارد و تورم به معنای عفونت بوجود آورنده خطرکننده برای بیمار نمی باشد. خود فلیرآپ نیز وضعیتی بسیار رایج نمی باشد و با تجویز دارو بوسیله دندان پزشک به طور معمول بدون مشکل ویژه ای مرتفع می گردد اما در مورد های بسیار کم گاهی درد در اندازه ای فرد را دچار ناتوانی می کند که امکان دارد کار بیمار را از شدت زیادی درد به درمانگاه یا بیمارستان برساند. در مواقعی فلیرآپ نیز تا یک هفته مراجعین را اذیت می کند. چنان چه که تورم پیش ‌رونده یا تب پس از عصب کشی دندان دیده شد، بیمار می بایست بلافاصله به مرکز درمانی رجوع کند. شما عزیزان در صورت تمایل به ارتباط با من و بهره مندی از خدمات بنده در زمینه های اشاره شده می توانید با تعیین نوبت قبلی به آدرس درج شده مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق راه های ارتباطی ثبت شده (آدرس مطب، شماره تماس) اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مونث
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص دندان پزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس)
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر معصومه رمضانی متخصص دندانپزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس) (دارای بورد تخصصی)، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندان پزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندان پزشکی، متخصص ارتودانتیکس، متخصص دندان پزشکی درمان ریشه دندان (اندودانتیکس).  
تخصص ها
تصویر
دکتر معصومه رمضانی
جراحی دندان
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر