منو
X

تصویر
دکتر مصطفی صولتی
فوق تخصص جراحی لثه
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر مصطفی صولتی می باشم. بنده تحصیلات دکتری عمومی خود را از دانشکده دندان پزشکی مشهد در سال ۱۳۹۱ با موفقیت به پایان رسانیدم و سپس با توجه به علاقه خود، تخصص جراحی لثه را برای بورد تخصص خود انتخاب نمودم و در سال ۱۳۹۴ تخصص پریودانتیکس (جراحی لثه و ایمپلنت) را از دانشگاه شهید بهشتی با موفقیت به پایان رسانیدم. ایشان دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی بوده و از سال ۱۳۹۴ به عنوان هیات علمی دانشگاه مشغول به فعالیت می باشد. بنده در مطب خصوصی خود این خدمات را ارائه می نمایم: خدمات جراحی لثه ، دهان، دندان و ایمپلنت دندان با کیفیتی بسیار خوب ، در محیطی با اطمینان خاطر و با کمترین استرس به بیماران ارائه می شود . در این مرکز ایمپلنت های دندانی با بهترین کیفیت و بهترین دقت و ظرافت برای بیمار به انجام می رسد.
با پیشرفت در علم دندان پزشکی انواع مختلفی از ایمپلنت های دندانی زیبایی و درمانی مورد استفاده قرار گرفته است. ایمپلنت درمانی مناسب جهت جایگزینی دندان های از دست رفته می باشد. ایمپلنت از جنس تیتانیوم و آلیاژ است و در ریشه دندان از دست رفته جایگزین شده و قرار می گیرد. در این روش دیگر نیازی به تراش دندان های کناری باشد و یا این که دندان مصنوعی متحرک (پروتز متحرک) مورد استفاده قرار گیرد. در صورتی که استخوان فک مورد تحلیل قرار گیرد از پیوند استخوان استفاده می شود و سپس کاشت ایمپلنت انجام می شود. سپس ایمپلنت در استخوانی که در آن قرار می گیرد جوش می خورد و مرحله جوش خوردن بستگی به مدت جوش خوردن دارد که از ۳ تا ۶ ماه طول می کشد و معمولا مرحله دوم ایمپلنت از سه تا چهار ماه بعد آغاز می شود. در فک پایین به علت کیفیت استخوانی می توان بین ۳ تا ۴ ماه و در فک بالا می توان ۴ تا ۶ ماه بعد مرحله پروتز را آغاز کرد. این زمان های یاد شده حداکثر زمان ها می باشد و اگر کیفیت پروتز زیاد باشد مدت زمان پروتز هم کمتر می شود. زمانی که تاج دندان را قرار می دهند در این زمان است که مرحله جایگزاری پروتز دندان انجام می شود که شامل قالب گیری، انتخاب رنگ دندان، اندازه روکش و تنظیم روکش داخل دهان است. ایمپلنت کردن دندان به دلیل جوابگویی بسیار خوب بهترین گزینه جهت جایگزین کردن دنان های از دست رفته می باشد و بهترین گزینه انتخابی می باشد. دوام ایمپلنت به بیمار و میزان رعایت بهداشت خود فرد بستگی دارد. خود ایمپلنت به پوسیدگی دچار نمی شود اما در اطراف پایه ی ایمپلنت احتمال به تحلیل رفتن استخوان وجود دارد و می تواند علت های مختلفی داشته باشد و مهمترین علت می تواند عدم رعایت بهداشت مناسب باشد.
شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به این مرکز درمانی مراجعه مایید و یا از ظریق شمارههای زیر با مطب اینجانب در تماس باشید و سوالات خود را مطرح کنید.
زمان حضور در مطب : روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعت ۲ تا ۸ عصر

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص جراحی لثه و ایمپلنت
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی دکترا
  • کلمات کلیدی دکتر مصطفی صولتی متخصص جراحی لثه و ایمپلنت (دارای بورد تخصصی) ، درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، فلوشیپ و مسترشیپ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ارتوسرجری، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند، بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، جراحی سینوس فک، درمان فاصله های بین دندان، درمان چرخش و نا مرتبی دندان ها، ورم دندان، ارتودنسی نامرئی ، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، پروتز ثابت و متحرک، جراحی دندان های نهفته، درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، طراحی لبخند، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، متخصص ارتودنسی، متخصص جراحی لثه و ایمپلنت.  
تخصص ها
تصویر
دکتر مصطفی صولتی
فوق تخصص جراحی لثه
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر