منو
X

تصویر
دکتر مسعود داوودیان
ارتودنسی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر مسعود داوودیان متخصص ارتودنسی در شهر اصفهان هستم و مقطع دبیرستان خود را در بهترین مدرسه تیزهوشان این شهر (شهید اژه ای) طی کردم و پس از اتمام تحصیلات متوسطه خود در سال ۱۳۷۶ با کسب رتبه ۱۷ کشوری توانستم در رشته دندانپزشکی عمومی وارد دانشگاه شهید بهشتی شوم و با موفقیت این دوره تحصیلی را در سال ۱۳۸۱ به اتمام برسانم. بنده با طی کردن حدود ۲ سال طرح دندانپزشکی با شرکت کردن در آزمون تخصصی دندانپزشکی توانستم رتبه اول تخصص دندانپزشکی در ایران را بدست آوردم و بدین صورت وارد دوره تخصص ارتودنسی در دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی شوم . بنده بعد از ۳ سال دوره رزیدنتی و با دریافت نمودن بورد تخصصی ارتودنسی به فعالیت های درمانی در شهر تهران مشغول به کار شدم. بنده همچنین در سال ۱۳۸۵ به عضویت بنیاد ملی نخبگان به دعوت از معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور در آمدم.
بنده برای نخستین بار در ایران اقدام به استفاده حرفه ای از تکنولوژی دیجیتال در ارزیابی کردن تشخیص و درمان بیماران ارتودنسی کردم. . در واقع نرم افزار های که در کار ارتودنسی استفاده می شود در جهت آنالیز رادیوگرافی نیمرخ بیمار و پیش بینی نتیجه درمان ارتودنسی ارزیابی رادیو گرافی های بیمار یکی از رکورد های مهم در کار تشخیص دادن و ارزیابی کردن روند درمان ارتونسی می باشد. در سالهای اخیر، نرم افزارهایی جهت آنالیز بسیار استفاده شده است و مزایای آن ها انجام سریع تر و قابل تکرار در این ارزیابی ها می باشد.
تفاوت دندانپزشک عمومی با ارتودنتیست متخصص در این است که دوره ارتودنسی دوره ای جدا بعد از اخذ دوره ۶ ساله دندانپزشکی عمومی است تا نهایت منجر به اخذ درجه بورد تخصصی ارتودنسی می شود. بهترین و ساده ترین راه برای مشخص شدنو تشحیص دادن متخصص ارتودنسی با دندانپزشک عمومی از طریق تابلوهای دندانپزشکی است.

مشخصات
  • جنسیت مذکر
  • وابسته به کلینیک خصوصی
  • تجارب / مهارت ها متخصص اندودونتیست
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی دندانپزشکی
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی بورد تخصصی ارتودنسی
  • کلمات کلیدی دکتر سید امیر رضا فتاحی میبدی ، دندانپزشک، دکتر سید امیر رضا فتاحی میبدی متخصص اندودنتیست درمان ریشه دندان (عصب کشی) ، ترمیم و زیبایی دندان ، سفید کردن دندان، ساییدگی دندان، تغییر اندازه دندان، روکش دندان، ترمیم دندان شکسته، مرتب کردن داندان، جرم گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، ناهنجاری دهان و دندان، عصب کشی، بلچینگ، لمینت، منظم کردن دندان ها، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضا های بین دندانی، ارتودنسي بزرگسالان، ارتودنسي شفاف، ارتودنسی براکت شفاف، ارتودنسی ثابت و متحرک ، ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی نامرئی ،درمان مال اکلوژن پروتز ثابت و متحرک، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم گیری دندان ها و سفید کردن دندان ها، جراحی دندان های نهفته، عقل، جراحی لثه در مطب دندانپزشکی، جراح و دندانپزشک، دکتر فاضل فیروزی استاد دانشگاه، دکتر سید امیر رضا فتاحی میبدی هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر سید امیر رضا فتاحی میبدی متخصص اندودونتیست.
تخصص ها
تصویر
دکتر مسعود داوودیان
ارتودنسی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 دندانپزشکان. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر